Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dlc do mass efeect 2 i 3 warto ograć szczęgólnie lewiatana, cytadele i z dodatkowymi postaciami

 

@Figuś  jak grasz w mass effect 3 to kup przynajmniej cytadele. To najlepsze dlc w historii dlc. I prawdziwe zakończenie trylogii ze wszystkimi bohaterami w jednym miejscu raz jeszcze :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, qraq_pk napisał:

Fixed

no dla ciebie dla mnie to nawet lepsze dlc od tych do wiedźmina. Nie chodzi o jakość czy długość. To najlepsze pożegnanie dla wszystkich tych bohaterów do których przez 3 części się przywiązałem Taka laurka od bioware dla nas. Emocjonalna bomba dla fana trylogii.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2018 o 22:25, XM. napisał:

Kórva je.bać trochę ea bo co jak co ale kompletna edycję ze wszystkimi dlc na jednym krążku na aktualne konsole to bym przywitał. ;(

fixed :lapka:

 

O dziwo, ea przez ostatnie lata było niechętne do wszelakich remasterów, ale teraz przy tych plotkach z odświeżeniem burnout paradise, to nie zdziwiłbym się jakbyśmy w końcu dostali taki pakiet ME. Tym bardziej, że taki szybki port to dla nich łatwa kasa, a dla graczy pomoc w zapomnieniu androbiedy ;)

Odnośnik do komentarza

Remaster na pewno pierwszej części by się przydał, drugiej i trzeciej 1080p 60fps lepsze teksturki i by wystarczyło. Właśnie gram w ME3 i nic tej grze nie" brakuje", nawet jestem zdziwiony tym jak ta gra dobrze wygląda na PS3 jak na tamte czasy i nawet dzisiaj nie męczy oka grafą, przy ME2 na PS3 ząbki dawały po gałach.

 

Spoiler

Właśnie walczę z Reaperem na planecie Quarian i sobie przypomniałem, że to był jedyny moment który mnie w(pipi)iał w ME3 :P

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...