Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Nom, i to od 16 marca ;) Pisałem ci na gg, gamoniu, myślałem że nie odpowiadasz bo mi zazdrościsz lol. I tak w kółko gram w tę grę, próbując tego i owego. Nawiasem mówiąc, vanguard to zdecydowanie najmiodniejsza klasa.

 

Anyway, przed nami na pewno jeden wielki dodatek (vide Awakening), na niego kasę wysupłam. Ale jeżeli będą wypuszczać gnioty pokroju Pinnacle, to o ile nie wygram w totka, znów spadnę z listy scalakowanych (jak w przypadku ME1).

 

Nie dam się doić za pomocą wjeżdżania na mój perfekcjonizm, bo na szczęście takowego nie posiadam, muaheherrrh. Ale Kasumi wydaje się być warta pieniędzy, na gamefaqs sporo zachwytów.

Odnośnik do komentarza

Kasumi ukończona, nie będę się rozpisywał by nie spoilerować ale jak dla mnie to była warta każdego MSpointa. Tak samo jak przy Zaeed'zie brak misji rekrutacyjnej, ale lojalnościówka nadrabia to z nawiązką. Miejscówka niezła, widoki genialne - takich mi w me2 brakowało. No i mini-fabułka lepsza od tej z Firewalkera i Zaeedow'ej.

 

Szkoda tylko, że nie zapowiada się nic większego aż do wakacji, kiedy to ma podobno wyjść większy dodatek, no oprócz 3 kolejnych zestawów ubranek.

Odnośnik do komentarza

Trochę to smutne, że kupujecie DLC tylko, żeby utrzymać calaka. NA choy wam calak, niby o czym on ma świadczyć, że tacy pro jesteście, że wiecie już wszystko o uniwersum? Obejrzycie/poczytajcie sobie recki i zadecydujcie czy chcecie zagrać z Kasumi w teamie, dostać niezłą pukawkę, pobawić się kolejne 1,5 h w świecie ME a nie czy wam się calak utrzyma. Wydawać 540 MS za 15G, nie pojmuję.

Odnośnik do komentarza

Trochę to smutne, że kupujecie DLC tylko, żeby utrzymać calaka. NA choy wam calak, niby o czym on ma świadczyć, że tacy pro jesteście, że wiecie już wszystko o uniwersum? Obejrzycie/poczytajcie sobie recki i zadecydujcie czy chcecie zagrać z Kasumi w teamie, dostać niezłą pukawkę, pobawić się kolejne 1,5 h w świecie ME a nie czy wam się calak utrzyma. Wydawać 540 MS za 15G, nie pojmuję.

Nie. Calak musi być i ch.uj. Tak se postanowiłem, że Mass Effecty będę miał scalakowane i tak będzie. Koniec kropka nie będę się silił na jakieś inne tłumaczenie bo takowe nie istnieje. ;)

Edytowane przez Gooral
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ech jak tak dalej z tymi DLC pójdzie to za 2 lata będe miał istną armię... czekam na Hanara-żołnieża :P 

 

Gram snajperem i tu: http://uk.xbox360.ign.com/articles/106/1063174p1.html widzę jakąś sniper rifle, ale jak chce to pobrać na X'a to pojawia się to logo XBL MARKETPLACE i napis:

 

Sorry

 

This item is not available for purchase from Xbox LIVE Marketplace on the Web.

 

 

wie ktoś co zrobić?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...