Skocz do zawartości

BlazBlue Continuum Shift NA PC!


NemoKOF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam przelicznik prędkości w głowie, ale dokładne sumowanie jest już niemożliwe ;d;dd.

 

dżar, no ogólnie to kartę mam bardzo słabiutką i do pracy bardziej (gf6200) więc za wiele z niego nie wycisnę.

 

 

No to jasne, mi na lapsie z Radeonem 3650HD 512mb i 4gb ramu na pokładzie tnie jak szalone (musiałem podmienić tła) a dla odmiany taki crisis chodzi na highu bez problemu-z drugiej strony kumplowi z 3letnim średniej klasy kąpem wogóle nie tnie nawet z tłami także niewiadomo co ta gra lubi tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Gra działa perfekcyjnie. Mam tylko drobny problem.Skonfigurowałem duala 3 pod pc i skonfigurowałem. Problem polega na tym, że nie mogę robić "półokręgów". Czy ktoś grający na dualu miał podobny problem?

 

Zainstaluj motion joya i problemy z ds3 powinny zniknąć.

 

To albo w configu nie wpisałeś n na tetrisa,mahyonga i 4waya(wtedy nie wykrywa ukosów)

Odnośnik do komentarza

pierwsza godzina gry tsubaki i zmontowałem mały klip półtora minutowy ;p

 

Snake mam quad phenoma 2.20ghz, 6gb ram, GF 9600gt, gra śmiga aż miło, ale frapsować muszę w half size bo inaczej spada do 30fps :/

 

EDIT:

Taka ciekawostka, gra ma język angielski co można ustawić z poziomu ustawień automatu...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

I po co wam takie kompy jak prosta gierka wam nie chodzi :D Chyba pod tv podebne bo ciezko mi sie gra na kwadratowym monitorze

 

Zeby nie powiedziec piece of junk co to ma byc po 30minutach mam jakies mieszane uczucia haku mial niby dostac powera a bede musial calkowicie przemodelowac swoja gre cos mi sie zdaje prawie wiekszosc tego co robilem w CT to albo zbiedzone albo nie siedzi C po qcf+C mialo nie siedziec siedzi normalnie. Zabralai mi akcje po counterze WTF!!! sie pytam dash jakis taki badziewny mi sie zdaje obrucili, mi kieruki specjala i cholera wie co jeszcze moze to przez ten monitor bo mam na tym badziewiu 0 wyczucie odleglosci. Dobrze ze jeszcze jest Hazama bo akcje ma przegiete z tego co sie na szybko zorientowalem :D

Edytowane przez CalopS
Odnośnik do komentarza

Taa, pamiętam jak zaczęły pojawiać się pierwsze filmiki z konkretnymi walkami z CS'a, ktoś na dustloopie walnął "Anybody seen a video of Hazama actually dealing some damage?" ;d Teraz jak już wiele rzeczy zostało odkrytych Hazama to typowy mid-tier, szkoda że Tsubaki nawet taka nie może być ;[ No ale najważniejsze, że cała gra jest lepiej zbalansowana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...