Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Ty zrobiłeś, ale mnie się coś takiego nigdy nie zdarzyło.

 

W sumie to każdemu proponuje trzymać kopię (najlepiej razem z wszystkimi tagami bbcode) gdzieś na dysku, bo wiadomo że forum nasze jak kobieta jest - kapryśne.

Odnośnik do komentarza

Blazej do wpisu Fifa 10 mógłbyś dorzucić okładki z wersji na xbox-a i wersji nie polskiej.

 

I tam gdzie masz wypisane trophy mógłbyś umieścić ilość punktów za achivy.

 

Wpis jest jescze w budowie ;) .Okładek w wersji nie polskiej jest multum-co najmniej kilkanaście,nie widzę sensu wrzucania jednej,np: z Anglii bo ktoś będzie narzekał,że nie ma z Holandii itp.Okładka xboxowa jest taka sama jak ps3 tylko zamiast ps3 jest xbox,heh.Ogólnie to jeszcze jest troszkę do roboty i może jeszcze acziki zamieszczę.Napewno będzie poradnik i troszkę w dziale inne i ciekawostki.A jak oceniasz to co do tej pory zrobiłem :) ?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie poza Coatim wszyscy wklejacie tragiczne grafiki, w ogóle się do tej kwestii nie przykładacie i nie patrzy się na to zbyt miło. To moja opinia, ja tych prac oceniać nie będę, także się nie przejmujcie.

 

Niech się zgłosi ktoś dyżurny, kto by zechciał sobie dorobić na tym punktów pomagając innym.

 

Jakim, zgaduje że nie patrzyłeś jak Twój wpis wygląda na ciemnej skórce i jak wówczas wyglądają dwa różne kolory czcionek?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie poza Coatim wszyscy wklejacie tragiczne grafiki, w ogóle się do tej kwestii nie przykładacie i nie patrzy się na to zbyt miło. To moja opinia, ja tych prac oceniać nie będę, także się nie przejmujcie.

Moje też?

 

Specjalnie bawiłem się w pejncie, żeby nie waliły po oczach nieregularną wielkością. :pinch:

Odnośnik do komentarza

Błażej, wali po oczach słaba czytelność tekstu, głównie fakt, że uporczywie pomijasz spacje przy znakach przestankowych.

 

Jak dajecie spis ocen recenzji, to dawajcie też linki, albo numer (pe czy tam neo+). Na metacritic są zawsze linki przy reckach.

 

 

A ogólnie jak się Wam podobają moje wpisy? W tym nowo dodany Wipeout? Oczywiście one są poza konkursem, ale dobrze by było, żebyście brali je jako punkt odniesienia w kwestii włożonej pracy.

Odnośnik do komentarza

Kazuo, zmienilem Ci logo na przezroczyste. Mozesz tez zrobic obrazki dla poszczegolnych dzialow opisu, zeby bylo ladnie. Nazwa czcionki z loga DMC to Trajan Pro.

Thx, nawet nieźle to wygląda. Mógłbyś może zarzucić linkiem do tego Trajana?

 

Tak w ogóle to na razie skupiam się na dokończeniu wpisu (w planach mam m.in. opis fabuły i postaci oraz krótki poradnik), za poprawki zabiorę się na samym końcu.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się wpis Pawliszaka.

 

Prosty, przejrzysty, czytelny wszystko zawierający. Dobrze się go czyta. Może trochę mało screenów i okładka platinum z białym tłem ale wpis jest w trakcie budowy więc może to się jeszcze zmieni.

 

Edit: Kazuo też jest w takim stylu co mi się podoba.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...