Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej opcji - za długo to robiłem, za dużo tagów jest w tym tekście i musiałbym to zrobić praktycznie od początku, zmieniając podstawową koncepcje. Oglądać na ciemnym. Zresztą ja w konkursie udziału nie biorę, więc... :P

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Przy devil may cry sa linki do youtube'a z całym soundtrackiem, nie wiem, jeśli to ma byc póżniej ogólnodostępny materiał to może je usunąć, na moja głowę to nielegalne, ale ja się nie znam ;]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Bo nie, za mało ludzi mają by to sprawdzać.

W jednymn zdaniu, rzecz która można nabyć tylko przez kupno w sklepie, nie można legalnie za darmo sciągnąć z interneta ( sa wyjatki ), to jest zwykła kradzież, nie oskarzam nikogo ;]

Zresztą sam wiesz bo nie dałeś linka do torrenta z ripem gry, a przeciez nikt go nie wyrzucil ;]

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że FIFA skończona. Porobiłem odstępy, ewentualnie dodam screeny jeszcze . Właśnie jak dać takie fajowe miniaturki screenów ?Takie jak w Twoim dziele o U2?

E:Ściągnąłem jedną z czcionek i nie wiem co z nią zrobić,help :)

Dobra zrobiłem chyba to .

 

 

o (pipi)a jest efekt ,hihi :D

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Tak wygląda kod pojedynczej sygnatury. Duże znaczenie ma tutaj sam link zdjęcia. Czasem forum źle wkleja odtwarza kod który na początku ma URL dużymi literami. Zawsze zmniejszam literki na url (w tym co kopiuje z imageshacka, gotowe poniżej) i wszystko działa.

[url=http://img222.imageshack.us/i/batmanarkhamasylum20090p.jpg/][img=http://img222.imageshack.us/img222/6691/batmanarkhamasylum20090p.th.jpg][/url]

 

Proponuje nie dawać tak dużych obrazków, szczególnie okładek. To do wszystkich. Brzydko to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Nie lubię tego robić . Błędów ortograficznych nie robię , ale zapamiętać o spacji po przecinkach , weeź :) .

Poprawię to .<br><br><br><br>Edycja:Zapiszę wszystko na dysku co mi forum rozje'bało ( albo ja ). Kiedy piszę to wszystko wygląda ok ( w trybie edycji ) . Wystarczy  żebym nacisnął zapisz zmiany i masakra. Wkleję tam wszystko może jakiś mod to zobaczy wejdzie w edycję, naciśnie jakiś guziczek i będzie dobrze .<br>

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

oj, niech tylko ktoś zada debilne pytanie typu "czy w grze jest wersja polska" w temacie poświęconym grze zamiast spojrzeć tutaj, to będę ganiać z rózgą. Kwestia przyzwyczajenia, no i w ogóle tego, czemu te wpisy służą. A służą odnajdowaniu podstawowych informacji, jeśli się ich szuka, a nie czytaniu opisów dla przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...