Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Można by napisać coś o głośnej sprawie z modem Hot Coffee. Pogrubienie służy do wyszczególnienia określonych rzeczy, wypisanie wszystkiego boldem mija się z celem (chodzi o początek). Mógłbyś dodać coś o muzyce, łącznie z fotką OSTa. Po nazwach miast nie stawiałbym myślnika i nie pisałbym w tej samej linii tylko standardowo oddzieliłbym myśl enterem.

 

Jeszcze jedna uwaga. Poszedłeś bardzo w pion. Nie wiem na ile pozwala formatowanie forum, ale może dałoby radę kilka rzeczy zmieścić w jednej linii? Szczególnie, że jest justowanie do lewej/prawej.

 

Zamiast:

 

Ganton :



19656034dp5.th.jpg

Diabelski Młyn na promenadzie na Santa Maria Beach ( południe LS )

gallery65qv.th.jpg

 

 

może

 

Ganton                                                                                   Diabelski Młyn na promenadzie na Santa Maria Beach ( południe LS )



19656034dp5.th.jpg                                                                                                     gallery65qv.th.jpg



coś takiego? Wyjustowałem to spacjami, ale jest pewnie jakaś inna opcja.

 

Odnośnik do komentarza

To po kolei

 

Hot Coffe i OST oczywiście się pojawią. W żadnym razie moja praca nie jest skończona ;) . Sporo rzeczy do poprawienia, dodania i to akurat wiem. Co do pogrubienia to faktycznie, posłucham jeszcze paru osób, bo zwiększenie estetyki jest bardzo dla mnie ważne.

 

Co do justowania to dzięki za radę, popróbuję trochę i zobaczymy jak wyjdzie. Mam nadzieję, że oprócz tych paru uwag podoba się Tobie moja praca :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam parę zastrzeżeń do Alien'a: po pierwsze po co taka duża czcionka i takie zróżnicowanie kolorów ? przecież oczopląsu można dostać O.o' to głównie się tyczy pierwszej części Crash'a, w oby dwóch artykułach dajesz zdecydowanie za duże screeny z Logo gry czy okładek. To tyle, to takie moje sugestie i nie miej mi tego za złe :-> ale masz u mnie zdecydowanego + za wyszukanie informacji o różnicach wersji i tym co nie pojawiło się w grze lub zostało zmienione, to są najlepsze informacje bo ciekawie się o tym czyta :->

Odnośnik do komentarza

Na wypadek gdyby ktoś się dziwił czemu wpisy do RE:5 i DMC:4 są wciąż w budowie, informuje - ostatnio miałem małą przerwę w dostawie internetu (małą = cały tydzień korva). Ale już wszystko jest ok, więc ostro zabieram się do roboty, żeby nie zostać w tyle z punktami ;)

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Czy można się jakoś dowiedzieć co poszło nie tak w przypadku naszych kompendiów? bo w moim przypadku ja nie zamierzam się kłócić o punkty bo ciesze się że w ogóle tyle dostałem, ale jednak żeby robić lepszy opis całej gry to chyba lepiej wiedzieć co było do kitu a co było w porządku. Bo mi na tym najbardziej zależy, żeby nie robić shitu :->

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dostawałeś oceny średnio 4-5 za treść, 2-3 za wygląd. Nie umiem Ci powiedzieć, co dokładnie kierowało oceniającymi. Mnie osobiście nie pasują błędy w formatowaniu w drugim wpisie, słabe obrazki postaci (rozciągnięte). Tekstu jest może za to sporo, ale mało konkretów o gameplayu i trochę mało o postaciach (więcej cytatów, niż treści własnej).

Odnośnik do komentarza

Fuck, mam ten sam problem co Kazuo od wczoraj.

 

Do umieszczania fotek korzystałem z zapodaj.net i jak do tej pory spisywał się elegancko. A od wczoraj w ogóle nie wyświetlają mi się fotki tylko "dołączona grafika". Nie wiem czy to jakaś chwilowa awaria czy co ;/.

 

Gratulacje Coati.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dostawałeś oceny średnio 4-5 za treść, 2-3 za wygląd. Nie umiem Ci powiedzieć, co dokładnie kierowało oceniającymi. Mnie osobiście nie pasują błędy w formatowaniu w drugim wpisie, słabe obrazki postaci (rozciągnięte). Tekstu jest może za to sporo, ale mało konkretów o gameplayu i trochę mało o postaciach (więcej cytatów, niż treści własnej).

 

Możesz wskazać te "błędy" w formatowaniu? bo jeżeli chodzi ci o wyrównanie tekstu do lewej czy do środka to był mój taki zamiar, ale jeżeli to nie było dobre no to ok nie będę tak robił. Fakt z niektórymi obrazkami przesadziłem z szerokością, ale przez to by były bardzo szerokie. Co do tekstu, to tutaj poprostu rozumiem że bardziej chodzi o Wind Waker'a aniżeli Ocarine bo szczerze mówiąc tam bym musiał już niezłe spoiler'y z gry dawać a przecież nie o to chodzi,no ale ważne aby było jak najlepiej, z postaciami to trochę właśnie mogłem je jednak szerzej opisać, wkoncu i tak jak już dawałem spoiler to żeby było coś konkretniejszego. Przy następnych wpisach się postaram nad wszystkim popracować. Dzięki Grigori za odpowiedź. To mi ułatwia sprawę :-> choć fajnie by było jakby była jedna osoba od tego która by przesyłała użytkownikom co jest ok a co nie w tekście. Choć i tak nie wierze aby znalazły się za każdym razem osoby które by obiektywnie oceniły tekst. Ale to tylko taka moja sugestia, więc nie bijcie mnie za to ;p

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Pomysł oceniania na zlecenie przez anonimowych userów (których również prosiłem o argumentowanie swojej oceny) nie wypalił. Tym samym, głosować będzie zamknięte grono - i tylko głosować nad oceną, ponieważ wymagać od tych kilku osób jeszcze szerokich komentarzy nt. każdego ocenianego wpisu jest niemożliwe. Czasem będę wysyłał jeszcze prośby o oceny do różnych osób spoza tego grona, ale tylko jeśli będę wiedział, że daną grą interesuje się ktoś, kto zrobi tą łaskę i poświęci kilkanaście minut na ocenienie i komentarz.

Tak jak mówię, ja się napracowałem wysyłając prośby o oceny, a raczyło mi odpowiedzieć może 1/4 osób, dlatego będzie tak jak powyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza

no ja szczerze od początku tak sądziłem że będzie lepiej, bo nie wierzyłem że za każdym razem znajdą się osoby które się znają na danej grze i chcą oceniać artykuł. Ja tylko liczę aby komisja była obiektywna i bezstronna jeśli chodzi o każdą grę :->

Odnośnik do komentarza

O rzetelność komisji bym się nie bał.

 

Najważniejsze żeby w jej skład wchodziły osoby które znają się na ocenianych grach. Żeby dana oceniana gra była znana przynajmniej jednej osobie z komisji ale to chyba oczywiste.

 

Natomiast dziwię się, że taki znikomy odzew był w ocenianiu. Przecież to czysta przyjemność ocenić, sprawdzić pracę drugiej osoby na temat gry którą się zna/lubi/wielbi. Poza tym wkład do PPE to rzecz bezcenna.

 

Jeszcze jedna sprawa. Szeroki komentarz na temat oceny, rozumiem dużo pracy itd. Co już w ogóle by mogło zniechęcić niektórych ale jakaś króciutka podsumowująca notka w formie dwóch-trzech zdań to fajna sprawa. Tym bardziej jeżeli ktoś się nie zgadza z oceną czy po prostu chce znać jej uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy ile będzie zgłaszanych do ocen wpisów. Napisać taką notkę do 10 które teraz mieliśmy, to trochę za duże oczekiwania. Ale do jednej czy dwóch w tygodniu może damy radę.

 

CoATI, w tym wpisie zmień URL na url, to Ci się będzie dobrze wyświetlać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.