Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALIEN_ALIEN

Co jest ci nieczytelne, że za kolorowa czy jak? Konkretnie. No na ciemnym to średnio wygląda bo większość obrazków ma małe tło a ja nie umiem robić tak jak jest w Mass Efect 2 ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ok, klikasz wlasny temat.

 

co widzisz?

*fonty arial black oraz impact, ktore raczej nadaja sie tylko do wytluszczen pojedynczych słow i/lub tytulów akapitow etc. ale nie calych akapitów. taka czcionka jest męcząca w odbiorze przy dłuższym czytaniu.

*font tez jest imo za duzy.

*napierdzielone kolorków, ktore nawet na jasnym theme forum nie zawsze sa czytlene, a wnioskuje, ze wlasnie pod jasne tlo "projektujesz" wpis.

*jeszcze formatowanie obrazkow [tu juz nie bede pisac o watermarkach na nich ;]]... niektóre obrazki sa ogromne inne tak jak obrazki kryształow - malutkie.

 

w sumie to tyle... taka moja subiektywna opinia ;]

 

***************************8

 

co do edytora obrazków ;] na poczatek zabawy w edycje polecam program paint.NET- to taki troszke bardziej rozbudowany windowsowy paint ;] nie zrobisz w nim "fotoszopów" na miare okladki playboya, ale do podstawowych korekt wystarczy.

Odnośnik do komentarza

ostatni moj post na temat twoich wpisów ;]

crashc.png

 

rozumiem dlaczego chciales zeby były male, ale nie widzisz, ze one sie gubia w natłoku wszystkiego innego? przyklad na obrazku powyżej. za pierwszym razem myslalem, ze krysztalek to przecinek - cos mi nie pasowało i dopiero wtedy zauważyłem obrazek. poprostu mi sie zgubił przy tym wielkim napisie UWAGA ;]

Odnośnik do komentarza

Mogą być spoilery, pod warunkiem, że prawidłowo oznaczone (przed tagiem powinno być napisane, czego spoiler dotyczy, lub całą sekcje poświęcić spoilerom i zacząć ją od zaznaczenie, że dalej będą spoilery.

Za duże są te obrazki imo, zrobił bym o połowę mniejsze. Wszystkie, poza logo gry i okładkami, które Ci zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie widzę jak Ci się udało...

 

Ludzie no, ruszcie się, bo zacznę kasować niedokończone tematy. Jeszcze nikt nie zgarnął nagrody, a przecież prenumerata PSXa albo wyróżnienie piechotą nie chodzą.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem opisywać postacie z Vagranta, spoilerów oczywiście mam unikać? No i czy teraz jak jest to może być?

Mam także prośbę, mógłby mi ktoś napisać jaką ocenę otrzymał VS w PSXE? Oraz w jakim numerze pojawił się opis do tej gry (nie mam już tego numeru, a wiem, że był).

 

Recka byla w PE34, opis 34 i 35

ocena gry: 9

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...