Skocz do zawartości

FIFA World Cup 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie demko zachwyciło, biorę w dniu premiery.

Szkoda tylko że cena tak wysoka, na PS3 najtaniej znalazłem za 184zł. Myślę że warto wziąć a potem sprzedać w trakcie mundialu jak będzie duży hype, myślę za więcej niż 30-40zł się nie straci :)

 

Właśnie największa przyjemność to grać podczas mundialu, tak mi się wydaję :P

 

Ja z oceną gry poczekam jeszcze kilka dni, bo mi się mieszają wrażenia z FIFY 10 i WC, a to oznacza, że nie ma wielkiej rewolucji.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej podobaja mi sie kibicki z odpowiednio wyprofilowanymi koszulkami ;).

Publicznosc wyglada lepiej i dynamiczniej. Grafika znacznie poprawiona - full wypas po prostu.

 

Gra zrobila sie troche dynamiczniejsza. Podania wreszcie wychodza z trudnych pozycji jesli zawodnik umie (na przyklad Xavi).

Statystyki wreszcie takie jak zawsze chcialem - kazdego zawodnika mozna obejrzec, asysty sa naliczane nawet jak napastnik po otrzymaniu podania troche jeszcze pilke pociagnie.

Rezerwowi tez wreszcie maja swoje oceny i statystyki.

 

Dla mnie to nowa gra i znowu lepsza. Nie wiem jak ale chlopaki, ktorzy robia te gierke to mistrzowie swiata bo poprawe widac z kazda kolejna iteracja.

 

Co do krytyki powyzej.

Grajac Hiszpania w ustawieniu 4:3:3 (lepsze niz domyslne) Ramosa mialem co chwile w ataku... Wyglada ze statystyki indywidualne bocznych obroncow maja duzy wplyw i na pewno chetniej boczni wlaczaja sie do ataku niz w FIFA10 (choc Capdevilla mniej chetnie).

Jakos w ogole gra wyglada jeszcze bardziej realistycznie. Oczywiscie m.in. dzieki lepszej grafice - ale pilkarze madrzej sie ustawiaja nie wylaza bezmyslnie na spalony i obrona jakas taka madrzejsza.

 

Iniescie wciaz zbyt duzo wlosow rysuja ;)

De Rossi wiecznie niezadowolony...

Pilkarzy jeszcze latwiej poznac po animacjach niz w poprzedniej wersji.

Gdyby w wersji WC mimo wszystko dodali kluby, to bylbym wniebowziety i bez zastanowienia przerzucil sie na te wersje.

Odnośnik do komentarza

Ja po rozegraniu ponad 1100 meczów w fifach 09 i 10 na ps3 fifa: wc nie zachwyciła mnie. Fakt, lepsza grafika i szybsza rozgrywka, ale nie dostrzegam możliwości gry takiej jak się chce. Może to wina gry z durnym cpu i krótkiego czasu gry. Jak gram to muszę mieć połowę na 6 min ustawioną żebym spokojnie mógł pokopać piłkę szukając luki, a nie jak najszybciej, bo zaraz koniec połowy ;)

 

Na pewno nie kupię fify: wc. Ale FIFA 11 o podobnym profilu gry wezmę. Piłka klubowa jest lepsza od reprezentacyjnej :D

Odnośnik do komentarza

A ja chcialbym kompromis i pewnie obok 10 ktora mam na polce postawie tez i WC. Owszem 10 to glownie kluby ale brakuje mi w niej duzo reprezentacji wiec WC bardzo ladnie dopelni ta baze. Gra jest dynamiczna a juz 10 byla szybsza wzgledem 9 :) Jak wogole gracie na codzien? U mnie Fifka to zaproszenie znajomych, kilka piwek i granie 1 na 1. Lub w trybie imprezy z roznymi niespodziankami. Gra z CPU wciaga tylko w trybie menadzerskim. A online to roznie. Mam 2mb lacze ale lagi i tak czasami sie pojawiaja. Pomijam glupie ustawki z ludzmi gdzie nagle ktos konczy mecz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Całe pół dnia grałem z ludzmi po sieci. Gra się lepiej niż w Fifę 10, zauważalnie lepiej. Rzuty karne sa...wolałbym stara formułę, ale może przyjdzie mi odwołać te słowa. Online działa wysmienicie.

 

 

Drogo wprawdzie za tę Fifę 10,5 ale.....warto!

Odnośnik do komentarza

Nie ma polskiego komentarza, ba, nawet języka polskiego w menusach nie uswiadczysz.

 

 

Rzuty karne...cóz, mi się tak średnio podobają. W trybie treningu, z tym celowniczkiem są jak najbardziej ok, w meczu (celowniczka nie ma) nie potrafię ich wykonywać tak skutecznie jakbym sobie tego życzył.

Odnośnik do komentarza

Masz rację: ten system rankingowy wydaje się byc strzałem w dziesiątke. Dla tych co nie wiedzą, wyglada to tak: mamy 10 lig, w każdej "iluś tam graczy". Rozgrywamy 10 meczy. Jesli zdobedziemy 16 pkt (i więcej) awansujemy do wyzszej. Jeśli zaś zdobedziemy 8 i mniej, spadamy do nizszej.

 

Jest to świetne rozwiązanie, dzięki któremu losowany przeciwnik nie odstaje od nas umiejętnościami zbyt srogo (w górę i w dół) , dlatego mecze nie są za łatwe ani za trudne

Odnośnik do komentarza

czy można coś ugrać Polską online? odpowiedź poniżej :teehee: 60pkt dla narodu (20 za każdy win w groupstage, 5star teamem dostaje się 5)

 

dsc00032sh.jpg

 

Błaszczykowski jest kosmiczny bo ma speed 90 (!), Ashley Cole nie mógł go dogonić miałem beke

Brożek i Lewandowski mają dobry finishing (83-85)

Smolarek na ławie ma speed 85

Obraniak i Roger podają celnie :>

obrona troche kaszaniasta ale da sie przeżyć

Boruc overall 81, broni elegancko

 

wygrane Polską smakują znacznie lepiej niż jakiś standard Hiszpania/Bazyle/itp polecam sie pobawić, szczególnie że w online wc mecze są unranked, tu się gra tylko o pkty do BOTN i puchar dla Polandu

 

PS> Orson dodałem cię do frendów, możemy pograc jakieś sparringi jak coś :thumbsup:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ech, mial poczekc, ale jak zwykle nie potrzebnie przechodzilem kolo sklepu. Zaplacilem kosmiczna sume 199 zl za FIFE 10,5 i nie zaluje nawet zlotowki. Najlepsza wirtualna pilka ever. Moze jak pogram dluzej, zobacze jakies wieksze minusy, bo poki co ich nie widze...

Dzialaja rankingi, w koncu za ucieczke z meczu liczy sie zwyciestwo, a wiekszosc rzeczy zostala znacznie poprawiona.

Lets FIFA ! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę i co mi się podoba:

 

- znacznie lepsze przełączanie się między zawodnikami

- wreszcie padają gole z główki po dośrodkowaniach i rzutach rożnych

- strzały z dystansu też poprawione, śmiało można walić z 20m

- kilka nowych bardzo fajnych animacji przy przepychaniu się zawodników w walce o piłkę

- nie dostrzegłem póki co schematów z Fify 10

- sędzia sensowniej ustawia się na boisku i tak nie przeszkadza

- fajny patent z karnymi, lecz wymagający "skila" i przyzwyczajenia się

- świetna grafika (brak tego chamskiego blura).

 

Wad na razie nie odkryłem, choć na pewno z biegiem czasu takowe się ujawnią.

Z pierdół, to razi trochę szarpanie animacji podczas scenek i niektórych ujęciach kamery podczas oglądanie powtórek, grafika też wtedy lekko obniża swój poziom. Ale tak jak mówię, są to pierdoły i mało który fan piłki kopanej będzie zwracał na to uwagę ;)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki - da sie w ogole zmienic zawodnika na arenie treningowej ? zawsze mam losowa gwiazde.

 

Opcja mistrzost swiata Online - przekozak ! Kazdy gra do konca, rzadko kto ucieka z meczu.

a Polska rzeczywiscie ma dobry sklad !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...