Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kończy mi się umowa w sierpniu z tmobile. Oczywiście wszystkie ich "super oferty " można wsadzić do kosza bo wszystko dosłownie jest ze strony. Pewnie będę zmieniał operatora i brał sam abonament. Kto teraz oferuje najlepsze warunki? Myślę o abo max 30 zł. Teraz place 80 z telefonem zł i różnice chciałbym przeznaczyć na zakup aparatu na własną rękę. 

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli teraz bym złożył wypowiedzenie z dniem końca umowy później mogą być jakieś problemy przy przenoszeniu numeru? Bo chciałbym zobaczyć czy faktyczne wypowiedzenie da szansę na jakieś lepsze warunki u tmobile. 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
26 minut temu, Shen napisał:

nielimitowane rozmowy i 5gb neta za 29zl, wiec to co proponuja to smiech xd

Mi też kończyła się umowa w sierpniu, wypowiedzenia nie zakładałem. Pierwszą propozycję odrzuciłem, przy drugiej rozmowie powiedziałem też nie, nie piszę co mi proponowali bo to były słabe propozycje i już nie pamiętam, to babka zapytała co ja chcę, więc odpowiedziałem chcę to samo co jest w abonamencie za 50 złotych (wszystko bez limitu), ale nie zapłacę więcej niż 30 złotych. Przyłączyła mnie do działu utrzymania klienta, bo ona sama nie może podejmować takich decyzji. Nastepna powiedziała ok, ale na 24 miesiące, zgodziłem się, ale mogłem jeszcze o te 5 złotych powalczyć.

Odnośnik do komentarza

We Wrześniu kończy mi się abo w Orange i aktualnie jest problem z uzyskaniem takiej oferty jaką sobie wynegocjowałem 2 lata temu.

 

119 zł za 

- 3 x  telefon bez limitu rozmów na stacjonarne i komórkowe i ROAMING w cenie na UE  + do dwóch telefonów mam  po 10 GB  w PL + po 5 GB w UE jeden telefon ma 5 GB w PL a 10 GB w UE 

- internet/światłowód - 100 Mb/s 

- TV ponad 110 kanałów 

- telefon stacjonarny (z tego nie korzystam akurat)

 

Ostatnio zaproponowali mi 139,97 zł (czyli standard jak na stronie)

 

Może ktoś widział lepsze oferty? 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hey, jest ktoś kto korzysta z usług Mobile Vikings? Jak wygląda przede wszystkim szybkość Internetu? No i zasięg też wazny. Obecnie mam plusha i o ile na zewnątrz z zasięgiem problemu nie ma tak w mieszkaniu jest tragedia. 

Czekając na światłowód zmuszona jestem poszukać jakiejś czasowej alternatywy bez żadnych umow. Polecicie jakiś internet na kartę? I ostatnie, być może kompromitujące pytanie ;) czy jest możliwość korzystać z  tego Internetu na PS4?

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po negocjacjach z TMobile - telefony na firmę - każdy numer 30 zl netto, wszystko bez limitów, internet do 20Mb/s bez ograniczeń ściągania danych (warunek by mieć jedna kartę internetowa za 40 zł netto\) - telefon służbowy 20 zł brutto - wszytko bez limitu, 5GB internet, ale mozna zejsc nawet do 18, 50. Wydaje mi sie, ze TMobile teraz ma naprawdę spoko oferty bez urządzeń.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A ja nie jestem Pan prezes jak easye i oferta dla szarego człowieka w tmobile to żart. Płace 29,90 i mam 2gb neta (reszta unlimited), a jak sobie kupisz karte i będziesz płacił 25zł to masz neta 5gb :|

 

Ładne golenie, a umowę niedawno przedłużałem.

 

A i ta aplikacja t-mobile to jest chyba przez studentów na kolanie napisana....

Odnośnik do komentarza

20 zl za Plusha, 20GB neta, unlimited rozmowy, smsy, mmsy, umowa na czas nieokreslony od startu.

 

Taniej za same podstawowe uslugi chyba sie nie da. Jedynie chwile po podpisaniu umowy wprowadzili dodatkowe 10GB na samego Youtube na co sie nie zalapalem :[ 

 

No ale zasieg faktycznie lipny bywa, bo leci tylko po nadajnikach Plusa, nie widzialem opcji przelaczenia sie na inne.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, justyna napisał:

Hey, jest ktoś kto korzysta z usług Mobile Vikings? Jak wygląda przede wszystkim szybkość Internetu? No i zasięg też wazny. Obecnie mam plusha i o ile na zewnątrz z zasięgiem problemu nie ma tak w mieszkaniu jest tragedia. 

Czekając na światłowód zmuszona jestem poszukać jakiejś czasowej alternatywy bez żadnych umow. Polecicie jakiś internet na kartę? I ostatnie, być może kompromitujące pytanie ;) czy jest możliwość korzystać z  tego Internetu na PS4?

 

 

Nju internetowy 

Na start 40gb, po przekroczeniu pakietu lejek 1mb/s, umowa bezterminowa. 

Z opcją im dłużej tym lepiej za staż max 120gb (po dwóch latach) 

Po 3 miesiącach 60gb, po roku 80 itd. 

Oferta typowo pod neta - sms, rozmowy po 19 groszy, pakiet UE 2,5gb

Nju to nadajniki Orange, u mnie na wsi w zasięgu lte leci około 30mb/s pobieranie, 15mb/s wysyłanie. 

Bez problemów gram online na xboxie, hotspot z telefonu

 

Lub opcja z Orange 

 

https://www.pepper.pl/promocje/orange-1274gbnielimitowane-rozmowy-i-sms-caly-rok-176619

 

 

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Play do mnie znowu dzwonił, za 55zl chcieli mi dac  nielimitowane rozmowy, smsy i 20gb neta xd Powiedziałem, że przechodze do plusha, bo za 25zł mam podobna oferte tylko z 15gb neta i nara. Przełączyli mnie do działu utrzymania klienta, znalazła sie nagle oferta za 25zł nielimitowane rozmowy, smsy i 10gb neta. Mowie, że nadal słabiej niz w plushu, babka powiedziala, ze nic lepszego nie ma, ale beda dzwonic w pazdzierniku, bo mam umowe do listopada i wtedy bedzie mogla mi przedstawic cos lepszego xd

No dam im jeszcze szanse. Chociaz z tym (pipi)owy zasiegem neta i tak chcialem isc do plusa.

 

No i w plushu jeszcze 3 miechy za darmo przy przenoszeniu numeru i 10gb na youtube :gayos:

BoYzC2l.jpg

 

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...