Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2019 o 00:30, oFi napisał:

A ja nie jestem Pan prezes jak easye i oferta dla szarego człowieka w tmobile to żart. Płace 29,90 i mam 2gb neta (reszta unlimited), a jak sobie kupisz karte i będziesz płacił 25zł to masz neta 5gb :|

 

Ładne golenie, a umowę niedawno przedłużałem.

 

A i ta aplikacja t-mobile to jest chyba przez studentów na kolanie napisana....

Rzeczywiście... nie wiedziałem że oferty dla klientów indywidualnych aż tak się różnią, tam podobne kosztują od 55 zł.

 

Trochę slaaabooo.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem w sumie 8 lat telefon w abonamencie i to jest porażka ,że oferty bez abonamentu są o wiele korzystniejsze. Obecnie od kilku lat jestem w Virgin Mobile i do momentu jak internet był również z innych sieci było spoko. A teraz jest bez szału poza miastem z netem. Płacę 25 zł standardowo wszystko za darmo plus 15 GB i jakieś bonusowe GB sam nie pamiętam już za co. Tylko z MMSami nawet nie wiem jak jest bo nigdy nie miałem potrzebny korzystania z tego. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

TYLKO Orange Flex - Tak to powinno wyglądać w 21 wieku.

Brak umowy, wszystko z poziomu aplikacji, 30 zł za wszystko (sms, mms, rozmowy, stacjonarne, ROAMING 2,6 gb, 30gb internetu).

Nie ma nic lepszego i bardziej funkcjonalnego.

Jakby ktoś chciał przejść, to przy przenoszeniu podając mój "nick" - MATEUSZSXJS dostanie 50 zł (ja również).

Nie polecam tego tylko dla tych 50 zł. Możecie spróbować bez mojego kodu, a i tak nie zmienicie tego nigdy więcej na nic innego, a wasze 50 zł pójdzie się je.. ;)

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No o tym mówię - więcej gb i wszystko załatwiasz z czytelnej aplikacji.

Chcesz więcej gb? dwa kliknięcia i po problemie.

Chcesz komuś PRZEKAZAĆ niewykorzystane gb? dwa kliknięcia i po problemie

Chcesz więcej internetu w roamingu? dwa kliknięcia i po problemie

Jesteś w Meksyku i skończył się net? dwa kliknięcia i po problemie

Słuchasz dużo muzyki, bądź oglądasz netflix, bądź coś innego na telefonie, a nie chcesz tracić pakietu danych? wykupujesz music pass, bądź video pass - dwa kliknięcia i po problemie

Masz możliwość wyboru.

Plush też taki elastyczny?

Odnośnik do komentarza

Ale te przekazanie GB to tylko dla Orange?


no ja w plusie płaciłem 40 zł co miecha za nielimitowane rozmowy smsy i ileś tam GB (nie wiem, bo mam wifi w robocie i domu, a poza domem/robota nie siedzę na tel.). teraz proponowali mi 35 zł i płatne smsy po 19 groszy... (pipi)a w 2019 zł płatne smsy... to by mi wyszło więcej niż 40 zł na miecha. No i przełączyli na dział utrzymania klienta i mam 30 zł za wszystko bez limitu i chyba 15 GB neta. I to mi pasuje.
Ale żeby aż przełączać na jakieś specjalny dział :/ ale fakt faktem, mówiłem typowi ze mam na oku plusha za 3 dyszki. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Potrzebny mi internet na kartę, jeśli się da to bez abo, ew. tak żeby można było łatwo zrezygnować, do tego tanio i by była opcja kupienia jedynie SIM. Ktoś coś poleca? Widzę że plush ma fajną ofertę bo dają 40gb za 30 zł i im dłużej się z nimi jest tym więcej GB się dostaje. Ktoś to ma i powie jak działa w praktyce?

Odnośnik do komentarza

Fakt zapomnialem, ze 10GB na start, ale rośnie ze stażem, obecnie mam 20GB na wszystko (nie mam jednak 10GB bonusu na YT, to dodali pozniej dla nowych abonentów).

 

20 zl za numer wychodzi przy dwoch kartach sim, a mamy oboje z żoną.

 

Podobnie wychodził Nju Mobile, ale okazało się, że nie wystawiają faktur na firmę, tylko na osoby prywatne bez opcji podania NIP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja teraz 30 zł za miecha za nielimitowane rozmowy, smsy i chyba 15 GB neta. W play. 

Od lat płaciłem 40 zł, w końcu zadzwonili i przełączyli mnie do działu utrzymania klienta i wyszło jak chciałem - a wcześniej babka mi proponowała to samo, ale za 45 zł... , lub 35 zł ale płatne smsy...

A gdzieś widziałem komentarz babki, która od lat płaci w play 70 zł... no kurła, tak to jest, jak ktoś automatycznie przedłuża umowę z tą samą kwotą. 70 zł za to, co mam za 3 dyszki.

---

w sumie widzę że pisałęm o tym wyżej

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Miałem umowę w Play na czas nieokreślony, 10GB neta, SMS/MMS i do wszystkich sieci nielimitowane rozmowy (plus stacjonarki) i płaciłem 25zł. Rano złożyłem wniosek przez aplkację Orange Flex na przeniesienie numeru, zadzwonił konsultant Play i mam teraz coś takiego:

I0Qeros.jpg


Umowa również na czas nieokreślony. Całkiem zacna oferta.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest jakaś sensowna opcja domowego internetu mobilnego? Światłowodu chyba mi nie podłączą do końca trwania epidemii a jestem na nowym mieszkaniu. 

 

Teraz mam virgin mobile za 25 zł miesięcznie i coś ponad 20 GB internetu ma na miesiąc. Nie wiem dokładnie bo 15 jest bazowe a reszta za lata regularnego doładowywania. Do neta spoko ale gier na steam czy konsolę z tego nie pobiorę tak samo z HBO go nie poszaleję. Do rodziców nie będę targał stacjonarki żeby sobie gry pobierać :dunno:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze kilka miesięcy temu T-Mobile był bez limitu, ale teraz już każdy operator ma limity. Przeważnie 100 GB, po których mocno ścinają prędkość. Jeśli masz taką możliwość to przy wyborze zerknij czy mają opcję typu "noce bez limitu". Play już teraz to wycofał. Dzięki temu będziesz mógł w nocy bez przeszkód wszystko ściągać i nie będzie ci leciało z limitu. Z zasięgiem też nie powinno być problemu w mieście, więc powinno wszystko dość szybko działać. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od 4 lat jestem w Playu, w grudniu kończy mi się kolejna 2-letnia umowa i chyba z niej zrezygnuję. To jest jakaś porażka, teraz płacę 60zł za Solo L, a na stronie widzę, że obecnie jest jeszcze drożej i z mniejsza ilością bonusów. Ostatnio przedłuzyłem bo dali mi na kolejne 2 lata Tidala, z którego nie chciałem rezygnować oraz pakiety sportowe Eleven (oglądam bundesligę). 60zł to jednak zdzierstwo, nie mówiąc o 70, więc szukam alternatywy. Co polecacie? Orange Flex przykuł moją uwagę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...