Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo
35 minut temu, _Red_ napisał:

Play niby też pożycza inne nadajniki w razie czego, ale w praktyce to się słabo sprawdza (a przynajmniej u mnie na Andku 6, Xperia Z2). Wpierw mi gubi kompletnie, potem za 5 minut wstaje i może wtedy łaskawie przełączy się na sieć partnerską ("R' przy ikonce zasięgu). Net wtedy jest niemalże bezużyteczny w moim przypadku.

U mnie przełączenie trwa ~30 sekund. Na Rce śmiga normalnie. Masz włączone używanie danych w Roamingu?

 

Play abonament - 24 miechy umowa na dwa numery. 2 x 30 zł (umowa bez telefonu). Minuty, SMSy, MMSy do wszystkich sieci bez limitu. Połączenia na stacjonarne bez limitu. Internet 15GB / miesiąc - wspólny pakiet na oba numery. Plus 5 GB w UE - również wspólny pakiet. I dostałem dodatkową kartę na jakiś net stacjonarny ale nie używam = brak opłat.

I jakieś tam bzdety typu FB i inne takie nie ściągają pakietu.

Odnośnik do komentarza

dobra, chyba dla mnie lepsza ta oferta abonamentowa plusha, 10 gb na start + za staz zaraz dochodza nowe, za free fejsy, mesangery, whatsappy i inne instagramy, darmowe rozmowy i smsy za te 25 zl miesiecznie przy abonamencie na czas nieograniczony i przeniesieniu numeru. lepiej niz w nju chyba.

 

chociaz, jest gdzeis napisane ile plush daje neta w roamingu w eu? 

 

 

 

Dzięki koledzy, dzięki Wam ogarnąłem jak wiele mogę zyskać zmieniając sieć :* 

Odnośnik do komentarza

Jak szukacie po taniości, to polecam a2mobile (MVNO działa w sieci Plus). :) W maksymalnym wariancie na kartę za 19,90 zł miesięcznie w ofercie na karcie są nielimitowane rozmowy z komórkami i stacjonarnymi w PL, nielimitowane SMS/MMS, 15GB internetu (do 5GB bez limitu transferu, do 10GB jakiś limit, a powyżej 15GB limit transferu 512kbit/s, który można znieść za 5 zł). W EU jest 1GB internetu i nielimitowane rozmowy, SMS i MMS.

Oczywiście są haczyki. Brak połączeń oczekujących, konferencyjnych, poczty głosowej i VoiceHD, ale jak ktoś nie potrzebuje, to nie ma nic lepszego za tę cenę i bez żadnych zobowiązań.

Mam u nich 4 numery od ponad pół roku i nie mam żadnych problemów. Chciałem przejść najpierw do Plush abonament, bo miałbym prawie to samo za podobną cenę za 4 abonamenty, ale przez problemy na początku, które napotkałem stwierdziłem, że podziękuję i zostanę jednak przy ofercie na kartę.

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem na kartę play unlimited. 25 zl w tym : SMS, rozmowy za free plus net 6gb(niewykorzystane dane przechodzą na następny miesiąc), mms płatne.

 

Zastanawiam się nad przejściem do plusa na kartę, ta sama cena ale 10 GB netu i MMS za free. Tylko nie pamiętam, czy niewykorzystane MB, przechodzą na następny miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ktoś korzysta z internetu mobilnego w play? od wczoraj jakoś net te zapierdziela lepiej, na modemie zawsze 2/5 3/5 kreski zasięgu, dziś patrze 5/5 :notbad: odpalam speedtest a tu 120Mb/s downloadu. w 7 minut 5gb patcha do gierki zassałem XD normalnie noc by się ściągał.  Mam nadzieję, że nie zabiorą mi internetu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Wczoraj przysłali mi SMS'a z Play że uruchomili płynne przełączanie między Play a sieciami ich partnerów w roamingu krajowym: T-mobile, Orange i Plus i że jakość usług powinna być lepsza. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Miło się zaskoczyłem bo na czacie Play udało mi się zmienić warunki umowy bez składania wypowiedzenia:

 

Miałem:

- 29.99zł miesięcznie

- 5GB neta

- nielimitowane rozmowy do każdej sieci

- nielimitowane smsy

- nielimitowane mmsy

- umowa na czas nieokreślony

 

Dostałem:

- 25zł miesięcznie

- 10GB neta

- nielimitowane rozmowy do każdej sieci

- nielimitowane sms'y

- nielimitowane mms'y

- Tidal 24 miesiące

- ShowMax 12 miesięcy

- umowa na czas nieokreślony

 

Mogłoby być trochę więcej neta ale nawet tych 5GB zwykle nie wykorzystywałem, wiec dyszka starczy spokojnie.

 

Jakby ktoś był zainteresowany to oferta nazywa się Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Planuję przenieść się z abonamentu na kartę. Przeglądam te oferty wszystkie i nie widzę nic ciekawego. Korzysta ktoś z Was z jakiejś ciekawej oferty na kartę? Interesuje mnie oczywiście jak najniższa kwota i chciałbym, żeby niewykorzystana kasa + GB przechodziły na następny miesiąc. 

 

Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MAJOR SZEJDI napisał:

Planuję przenieść się z abonamentu na kartę. Przeglądam te oferty wszystkie i nie widzę nic ciekawego. Korzysta ktoś z Was z jakiejś ciekawej oferty na kartę? Interesuje mnie oczywiście jak najniższa kwota i chciałbym, żeby niewykorzystana kasa + GB przechodziły na następny miesiąc. 

 

Jak to wygląda?

 

Tak szybko wykorzystujesz pakiety danych? Fajna oferta na kartę jest na Plush, którego używa, a koszt to 25 zł, masz 10 gb (darmowe social tj. insta, fb, whatsapp i messenger), nielimitowane rozmowy i esy, a także darmowe mmsy i nie ma nic lepszego na kartę od plusha na dzień dzisiejszy imo.

Odnośnik do komentarza

Jak nie przeszkadza Ci mały operator, to popatrz na stronę a2mobile.pl Maksymalnie 19,90 zł za darmowe rozmowy na komórki i stacjonarne, sms i mms oraz 15GB danych, potem lejek 512kb/s (są jeszcze wcześniejsze lejki po 5 i 10GB) lub za 5 zł można go zlikwidować. Nic tańszego godnego uwagi nie znalazłem. Używam prawie rok na 4 numerach i jestem bardzo zadowolony :)

Jak masz 2 lub więcej numerów, to można rozważyć abonament w Plushu po 20 zł za numer na tę samą osobę, ale mnie akurat nie chcieli przyjąć z 4 numerami, więc przeszedłem do a2mobile :)

Odnośnik do komentarza

Abo w Plushu na 2 numery mogę polecić. Brak problemów, faktury przychodzą ładnie na maila na 20 zł brutto, żadnych ukrytych opłat, 10GB neta na start (+1.5GB roamingu w UE), a w ciągu dwóch lat ma sukcesywnie wzrastać do 20 GB za staż. Umowa bezterminowa, więc to prawie same zalety telefonu na kartę, no tylko że net nie przechodzi / nie kumuluje się. 

Nie udało mi się jeszcze 10 GB zużyć, więc nawet mi to nie przeszkadza, a przy 20 GB to bym musiał z LTE filmy chyba non stop oglądać w autobusie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dziwna akcja, skonczył mi  sie internet w plusie i  dokupiłem sobie za 20zł starter plusa z nielimitowanym  na tydzień.

Ten net z plusa mimo ze pokazywał mi w testach  30Mb to chodził jak g,owno, nie chcial odtwarzac np. ipli, i  innych vodow. Zenada.

Dzisiaj plus mi  sie odnowił i  w testach ma 23 Mb a wszystko chodzi jak ta lala.

Czy to play jest taki ch,ujowy czy po  prostu zasieg był jednak kiepski?

Odnośnik do komentarza

Po przekroczeniu limitu masz narzucony transfer, ktory zwykle jest minimalny. Powinno zaskoczyc po doladowaniu i przywrocic szybkosc, ale widocznie cos nie zaskoczylo i telefon poblokowal niektore aplikacje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Miał ktoś styczność z Folx? Polski, wirtualny operator, który w założeniu, o ile dobrze rozumiem, działa jak Netflix czy Spotify - subskrypcja z automatycznie pobieraną co miesiąc opłatą. I wszystko ogarnia się z poziomu aplikacji.
http://antyweb.pl/folx-pierwsza-siec-komorkowa-w-aplikacji/

Ruszyli w kolejnych miastach:
http://antyweb.pl/dzis-zamowisz-karte-sim-sieci-folx-kolejnych-miastach-polsce/

 

Ja tam nadal jak słyszę "wirtualny operator" to jestem średnio entuzjastyczny, no ale może akurat to coś dobrego. Wrzucam jako ciekawostkę ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.