Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam aktualnie Mix Plusa ale myślę czy by nie wziąć abonamentu, gdzie za 50 zeta miałbym ok. 1000 minut i esów do wszystkich sieci, 2,5GB neta i np. Xperia P za 1zł. Chociaż poczekam na nowe oferty jak wejdą bo jestem ciekaw ile będzie kosztować Xperia Z, na razie cena jest dosyć wysoka :\

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

no ja miałem tak że przy abonamencie darmowe sms do wszystkich sieci przeze 3 miechy, potem 7zł i z poziomu play24 można sobie włączać i wyłączać usługi, jedyne co to musisz sie przypilnować po tych 3 miechcach i to sobie wyłaczyć.

a, no i zerwałem umowe z play, dostałem pismo że moge to zrobić z jakąś karą dokładnie 181zł i umowe ważną jeszcze rok sobie darowałem i przechodze do orange.

Odnośnik do komentarza

Panowie   nosze się z  zamiarem przeniesienia(swojego  jak i żony numeru) do innej sieci ... obecnie  PLUS  na kartę  zastanawiam się  nad Play lub Orange .

Głównie zalezy mi na  jak najniższych kosztach rozmów   najlepiej jak by były za free  do drugiej połówki    + ~ 1GB  net dla mnie .

 

Ważne jest zachowanie obecnych numerów  więc w gręwchodzi tylko przeniesienie  obu ....  porównuje oferty i nie  wiem która lepsza .

 

Ewentualnie w grę wchodzi  jakiś  niski abonament  max 40-50zl  jeśli bedzie korzystniejszy  niż oferta na karte .

Co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz w plusie na kartę to możesz zrobić konwersję do abo. Za 49,90 w taryfie smartfonowej masz 1gb neta, bezpłatne do Plusa i minuty wymienne na esy, zależy czy to byłoby z telefonem czy bez, jeśli bez to z tego co pamiętam, byłoby chyba z 400 minut/esów. Konwersjami się nie zajmuje bo obsługuje tylko abo, ale sporo takich umów już przedłużyłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz w plusie na kartę to możesz zrobić konwersję do abo. Za 49,90 w taryfie smartfonowej masz 1gb neta, bezpłatne do Plusa i minuty wymienne na esy, zależy czy to byłoby z telefonem czy bez, jeśli bez to z tego co pamiętam, byłoby chyba z 400 minut/esów. Konwersjami się nie zajmuje bo obsługuje tylko abo, ale sporo takich umów już przedłużyłem.

Dzięki za informacje  bo jakoś umkneła mi  ta opcja  .

 Podejdę do salonu i wypytam się   ,zobaczymy co zaproponują

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no ja miałem tak że przy abonamencie darmowe sms do wszystkich sieci przeze 3 miechy, potem 7zł i z poziomu play24 można sobie włączać i wyłączać usługi, jedyne co to musisz sie przypilnować po tych 3 miechcach i to sobie wyłaczyć.

 

a, no i zerwałem umowe z play, dostałem pismo że moge to zrobić z jakąś karą dokładnie 181zł i umowe ważną jeszcze rok sobie darowałem i przechodze do orange.

 

o tym wiem, tylko czy jak sobie wylacze te darmowe minuty to pieniadze za smsy/ rozmowy beda pobierane z tych 39zl, ktore musze zaplacic co miesiac? Dobrze rozumiem, ze bedzie to dzialalo jak przy zwyklej zdrapce, z ta roznica, ze jak dojde do 0zl na koncie, to wtedy przyjdzie mi wiekszy rachunek, tak?

Odnośnik do komentarza

właśnie przedłużyłem umowe w tmobile, i chyba calkiem ciekawa ofere udalo mi sie uzyskać

 

abonament 112zł (sporo, ale..)

nielimitowane minuty do wszystkich i na stacjonarne (wymienne na nielimitowane smsy)

2gb internetu

SGS3 za 1zł,

umowa na 2 lata

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

myśle że początkowo może troche sie marnować ta ilość minut, ale pewnie z czasem będe miał wiecej okazji do gadania bo rozkręcam biznes;p

 

ogolnie to dla mnie spory skok bo obecnei płace 90zł i mam 240min , i 500mb internetu, 2 lata temu byly takie stawki jak sie chcialo wziąc niezłą komorke za niską cene ;/

Odnośnik do komentarza

 

 

ogolnie to dla mnie spory skok bo obecnei płace 90zł i mam 240min , i 500mb internetu, 2 lata temu byly takie stawki jak sie chcialo wziąc niezłą komorke za niską cene ;/

2 lata temu za 60zl dostałem 400 minut i 500mb neta ;) i sgs2 tanio więc twoja oferta to była mega lipa

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

hmm no jak ja brałem to sgs2 kosztowal około tysiaka w dużym abonamencie

 

to co ja mialem to było coś co ostatnio miał tmobile na iphona5 i sgs3/4 - "smartfonowa oferta" czyli że w miare tanieo dostaje sie smartfona ale w abonamencie jest dosyć mało minut (bardzo mało)

 

tak czy siak nie twierdze ze to był dobry abonament, zgodze sie ze był dosyć lipny

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...