Jump to content

gekon

Ile im płacicie?

Ankieta   

303 members have voted

1. 1. Jaki operator?

• Plus
      63
    • Play
      111
    • Orange
      59
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      14
  2. 2. Typ umowy

• Abonament
      152
    • Karta
      124
    • Mix
      27

Recommended Posts

W dniu 17.08.2019 o 00:30, oFi napisał:

A ja nie jestem Pan prezes jak easye i oferta dla szarego człowieka w tmobile to żart. Płace 29,90 i mam 2gb neta (reszta unlimited), a jak sobie kupisz karte i będziesz płacił 25zł to masz neta 5gb :|

Ładne golenie, a umowę niedawno przedłużałem.

A i ta aplikacja t-mobile to jest chyba przez studentów na kolanie napisana....

Rzeczywiście... nie wiedziałem że oferty dla klientów indywidualnych aż tak się różnią, tam podobne kosztują od 55 zł.

Trochę slaaabooo.

Ja miałem w sumie 8 lat telefon w abonamencie i to jest porażka ,że oferty bez abonamentu są o wiele korzystniejsze. Obecnie od kilku lat jestem w Virgin Mobile i do momentu jak internet był również z innych sieci było spoko. A teraz jest bez szału poza miastem z netem. Płacę 25 zł standardowo wszystko za darmo plus 15 GB i jakieś bonusowe GB sam nie pamiętam już za co. Tylko z MMSami nawet nie wiem jak jest bo nigdy nie miałem potrzebny korzystania z tego. 

Chyba znalazlam najlepsza ofertę z netem na kartę. W Play, pakiet cykliczny, internet bez limitu za 49zl na miesiąc, 100 GB. Chyba nic lepszego nie znajdę?

ile placicie mające te nieograniczone smsy i rozmowy?
Pytam, bo mi się umowa skończyła i chciałbym wiedzieć, czy szukać czegoś innego.

20 zl/mc (Abo bezterminowy w plushu, mozna zerwać w kazdym miesiącu) za unlimited rozmowy, smsy, mmsy, 20GB neta w PL i cos ponad 3GB w Unii.

Edited by _Red_
  • Upvote 1

Nju. 30zl/miesiąc 

30GB neta. Co pół roku zwiększają mi chyba o 5 czy 10GB. Zaczynałem z 15GB. Nie placilem wiecej niz 30zl, umowe można zerwać z dnia na dzien. 

W klasyczny abo juz bym sie nigdy nie wyebał. 

• Upvote 1

TYLKO Orange Flex - Tak to powinno wyglądać w 21 wieku.

Brak umowy, wszystko z poziomu aplikacji, 30 zł za wszystko (sms, mms, rozmowy, stacjonarne, ROAMING 2,6 gb, 30gb internetu).

Nie ma nic lepszego i bardziej funkcjonalnego.

Jakby ktoś chciał przejść, to przy przenoszeniu podając mój "nick" - MATEUSZSXJS dostanie 50 zł (ja również).

Nie polecam tego tylko dla tych 50 zł. Możecie spróbować bez mojego kodu, a i tak nie zmienicie tego nigdy więcej na nic innego, a wasze 50 zł pójdzie się je.. ;)

• Haha 1

Po za większą ilością GB dlaczego Orange ma być lepszy od Plusha? Korzystam z Plusha już od ponad roku i nie ma obecnie lepszej i tańszej oferty. Po co przepłacać.

Jedynie z zasiegiem Plus ma problem w moim przypadku. Np. na działce za miastem mogę się pożegnać z netem, a rodzinka w Playu jakoś odbiera chociażby H+ i dwie/trzy kreski.

No o tym mówię - więcej gb i wszystko załatwiasz z czytelnej aplikacji.

Chcesz więcej gb? dwa kliknięcia i po problemie.

Chcesz komuś PRZEKAZAĆ niewykorzystane gb? dwa kliknięcia i po problemie

Chcesz więcej internetu w roamingu? dwa kliknięcia i po problemie

Jesteś w Meksyku i skończył się net? dwa kliknięcia i po problemie

Słuchasz dużo muzyki, bądź oglądasz netflix, bądź coś innego na telefonie, a nie chcesz tracić pakietu danych? wykupujesz music pass, bądź video pass - dwa kliknięcia i po problemie

Masz możliwość wyboru.

Plush też taki elastyczny?

Ale te przekazanie GB to tylko dla Orange?

no ja w plusie płaciłem 40 zł co miecha za nielimitowane rozmowy smsy i ileś tam GB (nie wiem, bo mam wifi w robocie i domu, a poza domem/robota nie siedzę na tel.). teraz proponowali mi 35 zł i płatne smsy po 19 groszy... (pipi)a w 2019 zł płatne smsy... to by mi wyszło więcej niż 40 zł na miecha. No i przełączyli na dział utrzymania klienta i mam 30 zł za wszystko bez limitu i chyba 15 GB neta. I to mi pasuje.
Ale żeby aż przełączać na jakieś specjalny dział :/ ale fakt faktem, mówiłem typowi ze mam na oku plusha za 3 dyszki. 

Dobra opcja ten flex. My mamy 2 numery w Orange na abonament i płacimy 60zł/msc. W tym oczywiście rozmowy/smsy bez ograniczeń ale tylko po 10GB neta na telefon. Trochę kiepsko porównując do tego co piszecie. Niedługo się kończy umowa to trzeba będzie coś z tym zrobić.

Potrzebny mi internet na kartę, jeśli się da to bez abo, ew. tak żeby można było łatwo zrezygnować, do tego tanio i by była opcja kupienia jedynie SIM. Ktoś coś poleca? Widzę że plush ma fajną ofertę bo dają 40gb za 30 zł i im dłużej się z nimi jest tym więcej GB się dostaje. Ktoś to ma i powie jak działa w praktyce?

W dniu 12.12.2019 o 16:19, _Red_ napisał:

20 zl/mc (Abo bezterminowy w plushu, mozna zerwać w kazdym miesiącu) za unlimited rozmowy, smsy, mmsy, 20GB neta w PL i cos ponad 3GB w Unii.

Gdzie Panie taka oferta? Na stronie widze 25 zeta za 10GB ogolnego + 10GB youtube.

Fakt zapomnialem, ze 10GB na start, ale rośnie ze stażem, obecnie mam 20GB na wszystko (nie mam jednak 10GB bonusu na YT, to dodali pozniej dla nowych abonentów).

20 zl za numer wychodzi przy dwoch kartach sim, a mamy oboje z żoną.

Podobnie wychodził Nju Mobile, ale okazało się, że nie wystawiają faktur na firmę, tylko na osoby prywatne bez opcji podania NIP.

• Upvote 1

Ja teraz 30 zł za miecha za nielimitowane rozmowy, smsy i chyba 15 GB neta. W play. 

Od lat płaciłem 40 zł, w końcu zadzwonili i przełączyli mnie do działu utrzymania klienta i wyszło jak chciałem - a wcześniej babka mi proponowała to samo, ale za 45 zł... , lub 35 zł ale płatne smsy...

A gdzieś widziałem komentarz babki, która od lat płaci w play 70 zł... no kurła, tak to jest, jak ktoś automatycznie przedłuża umowę z tą samą kwotą. 70 zł za to, co mam za 3 dyszki.

---

w sumie widzę że pisałęm o tym wyżej

Edited by grzybiarz