Skocz do zawartości

Co czytasz?


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, tak jak głosi nazwa tematu- Co czytasz? Jakie gazety trafiają w Twoje gusta? Czym się kierujesz przy ich zakupie?

 

Najczęściej czytam tak lubianą 'GW'- najlepsze jest wydanie poniedziałkowe ( SPORT) i czwartkowe (program telewizyjny)

 

Czasami 'Rzeczpospolitą' . 'Nie' ? Nie, tego nie czytam, nie wiem czemu, za dużo bluzgów chyba. Kiedyś jak u dziadka ją znalazłem i mama zobaczyła to mi zabrała, mówiąc że za dużo w niej przekleństw. Dobry ruch, zwłaszcza że miałem z 6 lat :P

 

Czytam też 'Piłkę Nożną' i 'PN-PLUS' ale nieregularnie. Oczywiście PE obowiązkowo co miesiąc, NEO - kiedyś, ale zaczęli mnie wkurzać.

 

Newsweek lub Wprost rzadziej, jakoś nie pojawiają się w nich często interesujące mnie artykuły.

 

Inne mniej lub bardziej znane gazety czytam albo wcale, albo okazjonalnie albo o nich zapomniałem :)

 

PS: Z WKP niech ktoś przeniesie ankietę i podobny temat i wklei tutaj posty, bo tam umarł, więc niech żyje tutaj.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko Extreme. Nie interesuje się polityką, ani sportem. A Newsweek, Przekrój, czy inne Wprost jest nudne. Kiedyś robiłem podejście do Wyborczej, ale nie umiem się posługiwać tym oldschoolowym formatem i w rezultacie gazeta mi się porwała. I tak nie było tam nic ciekawego.

 

Słucham za to radia. Jest taka fajna stacja w Krakowie, Radiofonia się nazywa. Prowadzone i założone z inicjatywy studentów. Polecam. W necie też można posłuchać.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oprócz PE czasem się szarpnę na National Geographic, który kiedyś namiętnie chłonąłem, niestety ostatnio mam na to coraz mniej czasu. Dawniej regularnie kupowałem (Nową) Fantastykę, Feniksa, M&M'a, czasem brałem w obroty nawet Skrzydlatą Polskę :P Latką lecą, czasu na pogodzenie wszystko już dawno nie ma, tym samym pozostaje mi jedynie PE z "regularników". Raz, dwa w tygodniu poczytam też elektroniczne wydanie Dziennika lub NY Times'a, co by nie schamieć do reszty :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja regularnie czytam PSX Extreme i CD-Action. Co jakiś czas wpadnie jakaś inna gazeta o grach (NEO - ale mają tak nierówny poziom, że tak raz na rok), samochodowa (np: Top Gear), sportowa (np: Przegląd Sportowy, Futbol News). Poza tym co tydzień dodatek sportowy Gazety Wyborczej. Oprócz tego wiadomości z kraju i ze świata - ale w 99,9% czytam w necie i oglądam w TV.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Regularnie kupuję PSXExtreme, Neoplus, Arigato, Torii i Fantasy & Science Fiction (chociaż tego ostatniego wyszedł dopiero jeden numer, więc nie wiem czy to można nazwać regularnym kupowaniem :P ).

Kiedyś zbierałem Nową Fantastykę, ale teraz poziom opowiadań jest raczej słabiutki, więc kupuję teraz może z jeden numer na rok.

Regularnie czytam (z reguły pożyczone od kogoś) czasopisma komputerowe: Chip, PC World, Komputer Świat, CDAction itp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie wertuję gazet zbyt często, gdyż wolę książki, ale mam kilka, które czytam i/lub zbieram:

 

- NeoPlus - zbierałem numer po numerze mieszkając w Polsce, będąc na wakacjach kupuję te 3 numery jakie wychodzą w tym okresie. Czasami do kompletu dokupuję PSXExtreme, ale N+ piszą po prostu lepiej.

 

- GameInformer - bardzo dobre pismo, mam prenumeratę.

 

- Focus - nie zbieram miesiąc po miesiącu, ale staram się kupować jak tylko znajdę jakiś ciekawy artykuł.

 

- Angora - po prostu to o czym chciałbym poczytać w jednej gazecie. Polityka tam dominuje, ale z rzadka interesuję się tą częścią, więc raczej artykuły o jakiś skandalach.

 

Jeśli są jakieś ciekawe przepisy kulinarne to kupuje jakieś kobiece szmatławce.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

- Wyborcza, jeśli ktoś mi mówi że jest lepszy dziennik to wybucham śmiechem. Ile bym nie usłyszał podjazdów pod Michnika czy płaczów sfrustrowanych klaunów w stylu ekip Rzepy czy der Dziennika to GW rządzi pod prawie każdym względem- 'prawie' z powodu bardzo słabych stron sportowych, całą tę ekipę bym wymiótł i wymienił, no i momentami zbyt feministycznie- waleczznych Wysokich Obcasów

- PSXE- wiadomo, od bodaj 2001r co miesiąc

- Przegląd- pomimo że wydawany na papierze bliskim jakościowo toaletowemu to jednak najbardziej trafiający w mój gust tygodnik

- Fakty i Mity- bo piszą o tym o czym inni boją się pisać

 

+ nieregularnie

- Angora

- jeśli widzę na okładce znaną mi Panią a chciałbym 'zapoznać się z jej wdziękami bliżej' to Playboy lub CKM

Edytowane przez Wielki K
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...