Skocz do zawartości

jarko van basten

koso w komputer świat gry?

Rekomendowane odpowiedzi

To nie musi byc przeciez Koso. Po prostu teraz jest ogolnie w pismach moda na retro, a w cda co jakis czas uderzaja w polska nute.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koso jest debeściak. Kupuję książkę w dniu premiery, zapowiada się pasjonująca lektura. Czemu wcześniej nie wiedziałem że powstaje coś tak ciekawego? Jaram się. Tylko ta okładka... fuj, to wygląda jak poradnik gry-online :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A za dwa dni - Prima Aprilis!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wydaje? Wydawnictwo Open Beta oczywiście. Tak, też nie wiedziałem, że istnieje.

Dziwnie brzmi to zdanie, tak jakby nikt nie chciał wydać tej książki i Koso wydaje ją własnym sumptem*

* - trudny wyraz na dziś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wydaje? Wydawnictwo Open Beta oczywiście. Tak, też nie wiedziałem, że istnieje.

Dziwnie brzmi to zdanie, tak jakby nikt nie chciał wydać tej książki i Koso wydaje ją własnym sumptem*

* - trudny wyraz na dziś

Nie bój nic. Zainteresowania wydawców nie sprawdzałem, bo od początku chciałem to wydać sam. Co nie znaczy, że książka nie będzie miała szerokiej dystrybucji, ale o tym na razie cicho sza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie Koso, że tu zajrzałeś i coś odpisałeś, bo ten Hiv, to ja nie wiem:)

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tematyka to strzał prosto w moje serce, gratulacje z powodu kolejnego sprzedanego egzemplarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choć czytam tyle co przeciętny Janusz, to już wiem, że jest to pozycja obowiązkowa. Kupię ASAP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam troche mieszane uczucia bo jednak sporo produkcji made in pl w latach 90. wychodzilo na blache, a Koso to raczej frakcja konsolowa. Ciekawe jak poradzil sobie z tym "problemem", bo nie chcialbym czuc sie rownie niezrecznie jak przy lekturze CDA piszacym o historii konsol w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam troche mieszane uczucia bo jednak sporo produkcji made in pl w latach 90. wychodzilo na blache, a Koso to raczej frakcja konsolowa. Ciekawe jak poradzil sobie z tym "problemem", bo nie chcialbym czuc sie rownie niezrecznie jak przy lekturze CDA piszacym o historii konsol w polsce.

Koso chyba z tego co pamiętam pisał, że jest fanem starych pecetowych point'n'clicków więc coś tam na pewno wie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to dobrze, wiemy juz, ze Kajko i Kokosz w krainie borostworow bedziez zcoverowany xD. Nie no, w rzetelnosc Kosa nie watpie, taka refleksja mnie tylko naszla ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koso to Debeściak Mniejszy.

Ile stron ma książka? są obrazki,momenty? ;)

400 stron, jest trochę obrazków. Są momenty, zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem w empiku, nie mam autografu Kosmana... :frog:

PS w najnowszym Pixelu możemy przeczytać opinię o rzeczonej publikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem powyższy filmik i właśnie zamówiłem. Niezła reklama chris85 :)

Swoją drogą, ile to PSx Extreme wypromowało osób? Każdy ze zgredów, mimo, że już nie pisuje do pisma, jest np. jakimś developerem, wydawcą, redaktorem portalu itp. Nawet Playman zagrał kilka epizodycznych ról.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Playman ma jakąś

sieć kawiarni czy pubów, także tez biedy nie klepie :P Tylko ten HIV kombinuje jak kon pod górkę. Swoją drogą myślałem ostatnio kiedy Myszaq zacznie podbijać YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi