Skocz do zawartości

Najlepszy tekst w historii PE?


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Koso i jego podpis pod bullshotem z King Konga "Tak ta gra wygląda na PS2 , o żadnym retuszu nie mam mowy za co ręczę własną kością policzkową" , do dziś widząc jakiś render czy "filmik na niby-silniku" (The Last of Us) przypomina mi się ta sentencja , dobre były też 3 grosze HiVa do MGS2 jadące Kojimę (kiedyś oburzenie dziś dużo bym dał za tak szczere recki).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepszy jest tekst Mazzi'ego z numeru 77 (w którym była recka Manhunta) pod tytłuem "Historia Siwego, czyli o brutalności w grach wideo z przymrużeniem oka". Numer był wydany przed świętami, co wywołało oburzenie Ściery, he he he.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • 5 lat później...

Najlepszy tekst w historii Szmatławca to zdecydowanie relacja z redakcyjnego zlotu gdzieś na wiosce w domkach letniskowych. Dawno temu, jeszcze Dziadu pisał., 2000 któryś rok Jak to czytałem to śmiałem się na głos, a matka przychodziła do pokoju pytając czy coś brałem.

 

Hiv wykrzykiwał jakieś hasła ze schodów, potem się z nich rzucił, ktoś sobie zarzygał spodnie, ale jak poszli grać w piłkę na deszczu to same się wyprawy, ktoś poszedł skręcić ciastko do WC, a tam "jajecznica". Dusiłem się ze śmiechu jak to czytałem. Trzoda w najczystszej postaci. Mam więcej niż 2 razy tyle lat co wtedy ale nadal mnie to śmieszy.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy i jak dotąd (jak dla mnie opis w historii magazynów pisanych) najśmieszniejszy opis gry to jest autorstwa Myszaq'ka do Syphon Filter, gdzie akcja się działa w parku i Myszaq napisał: teraz lepiej za nim dogonisz go w parku to strzelaj w żarówki od latarni. Załóż notowizor. Wtedy on przejdzie na gównowizję a Ty na koktowizje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...