Skocz do zawartości

Opóźnienia w Fifa10


Jameroo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, ostatnio zaczęły mi dokuczać niesamowite opóźnienia gdy gram online w Fife10. Po kolei:

-mój net

744238231.png

 

-xbox360 podłączony do routera Linksys, porty pootwierane po całości od 53 do 3330, i TCP i UDP.

Co może być powodem opóźnień? Gdy próbuje wyszukać jakiś mecz, to nie łączy mnie od razu jak kiedyś, tylko dość długo wyszukuje. Teraz mimo że pokazuje że jest np. 10000 graczy online to i tak czasem mnie z nikim nie łączy. Mógłby to być problem z NATem ale z tego co wiem, wtedy trzeba porty odblokować i ja mam je odblokowane.

Z góry dzięki.

Jak sprawdzam ping poprzez wiersz poleceń, to test leci w nieskończoność, co jest raczej dość dziwne.

66089960509875430472.jpg

 

 

Z ciekawości sprawdziłem Modern Warfare 2, tam zawsze pokazuje jaki ma się NAT i u mnie pisało Open, więc OK.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mam problem, ostatnio zaczęły mi dokuczać niesamowite opóźnienia gdy gram online w Fife10. Po kolei:

-mój net

744238231.png

 

-xbox360 podłączony do routera Linksys, porty pootwierane po całości od 53 do 3330, i TCP i UDP.

Co może być powodem opóźnień? Gdy próbuje wyszukać jakiś mecz, to nie łączy mnie od razu jak kiedyś, tylko dość długo wyszukuje. Teraz mimo że pokazuje że jest np. 10000 graczy online to i tak czasem mnie z nikim nie łączy. Mógłby to być problem z NATem ale z tego co wiem, wtedy trzeba porty odblokować i ja mam je odblokowane.

Z góry dzięki.

Jak sprawdzam ping poprzez wiersz poleceń, to test leci w nieskończoność, co jest raczej dość dziwne.

66089960509875430472.jpg

 

 

Z ciekawości sprawdziłem Modern Warfare 2, tam zawsze pokazuje jaki ma się NAT i u mnie pisało Open, więc OK.

 

Zaden z linkow nie dziala kolego.

 

A przynajmniej nie dzialal u mnie przed momentem :) Sorry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.