Skocz do zawartości

ACHTUNG! Szykuje się mega turniej TRUE MLG Wawa!


NiniBuba

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, dawno nie było takiej tłustej ustawki! Jest opcja na zagranie małego turnieju w H3, mamy mega miejscówkę na Gocławiu (restauracja/pizzeria, więc od razu coś na ząb się znajdzie :D ). Bardziej oczywiście chodzi o integrację i wspólną zabawę niż sam turniej, więc wpisowe ustaliłem na 0.8 promila alkoholu we krwi :D Będzie gra w H3, będą standy ze street fighterem, dla kilku osób nocleg będzie darmowy, wszystko jest na full spontanie tylko dla najwytrwalszych! Nagrodą za pierwsze miejsce będzie gruby zestaw Wii (nie żartuje!), nad dalszymi miejscami się pomyśli. Licze na duży odzew od stałej, lanowej ekipy także nie zawiedźcie mnie! Piszcie w czym możecie pomóc, jakieś konsole, pady, gry, monitory (najważniejsze). Rzucajcie propozycje terminów jakie Wam pasują, dawno nie było takiej ustawki także w końcu trzeba zrobić coś pozytywnego :D Wpisujcie się w tym temacie albo dzwońcie na 516 702 242.NINIBUBA pisal -> (barca)

 

LICZE NA WAS !

 

Juan

Psycho

GOldi

 

reszta jest w planie jesli chodzi o fotografie i caly film z imprezy !!! (jest)

jesli chodzi o gazety o konsolach !!! wpis tez bedzie z imprezy nie mowie gdzie ale w najwiekszej ;] !! gwarantuje ;]

H3(maks) 30 ludków

sf4 (maks) 10 ludków ! Gramy na x360 ! licze na was blackieex ! Ornit ! Nemo KOf ! w sumie lepszych od nas nie ma ;] ..... sciagnijcie tego od rufusa;]

Ja oferuje nocleg 6 osobom !

wpisowe bede wiedzial jutro ! chodzi o zwrot kosztow za miejsce nagrody sa w moim zakresie ! 1st WII full zestaw 4 pady 30 gier nie (prawie) uzywana odpalana 2 razy ! 2st obciaga juanowi ! 3st sprzata impreze !

Zero sponsoringu ! plakaty beda jezeli okazemy sie dobrym wkladem koszulki tez beda !!!!

Cala inicjatywa powstala z tego ze mozecie nie uwierzyc !

Moja kobieta poznala typa w lobby i mnie zaczela zdradzac (pipi) z USAAAA kupil bilet do PL !!!!!

Na szczescie mu wytlumaczylem ze nie ma sensu jechac tu ;] ..........

Chodzi o to bysmy sie spotkali w malym gronie wypili by ! ;] i znalezli ukryte dwa jajka na patelni !!! (guardian)

Ja ogarne wszystko ! wiec jak by co kontakt na dole !

chodzi o frekfencje !!!!czyt. jako freakdance pga ;]

pisac !!! brak monitorow i konsol licze na chlopakow z WWA ! pisac

516 702 242

ninibuba@gmail.com

 

 

..................................

Jesli chodzi o miejscowke !!!!

dwa sety na h3 luz jesli sie uda dostaniemy jeszcze 50 m gore a tam to chyba zrobimy bardache na melinie ;]

jutro napisze bo bede wiedzial wszystko !!!!

ODRAZU mowie alkomat na wejsciu nie masz 0,5 nie grasz w halo ani SF4

CI CO NIE MAJA NIE PRZYJECHAC NIECH SIE NIE ODZYWAJA !!!!!

Uzupenianie paliwa u mnie w domu pusta chata 52m ;] rozgrzewka w nowa wersje Halo wodka piwo krolewskie ;] ja stawiam do 100 piw !!! wodka w waszym zakresie wezcie spiwory bo moge kogos wyrzucic;]

(ninibuba)

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiekszosc jest za Majem !!! ale widze ze nikt sie nie zglasza ! ale luz zrobimy dla swoich w swoim gronie nic sie nie zmienilo ;]!!!! PISAC KIEDY BY WAM PASOWALO !!!! NIE BADZCIE LEZBY :} PISAC KTO BEDZIE MUSIMY UZBIERAC ZA LOKUM I JUZ RESZTA W MOIM ZAKRESIE !!!BAWIMY SIE CZY NIE !!!!!!!! ??????????

 

A NO I GRAMY 2vs2 czy 4vs4 ?? czy 2vs1L vs 2vs 1 L ;];];];];];];];]

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza

Kiepski pomysł z tym majem, poczekajcie do czerwca, kto będzie mógł ten będzie zagrywał w maju betę Reach, więc jeśli chcesz Ninibuba dobrą miejscówę i okazję zarezerwować na "martwy sezon" na lanowanie, to ograniczysz się tylko do ludzi z Wawy.

Odnośnik do komentarza

Super pomysł z tym piciem 68.gif i tak woglę turniejem 43.gif.

Po tych paru latach bycia po za granicą wróciłem do polandii 79.gif .

Jak tylko mi się uda to spróbuje zreinkarnować (wybłagać) 67.gif stary dobry Legendarny Tsunami Team 81.gif choćby tylko po to aby skopać wam wszystkim dupska w Halo114.gif a następnie zalać robaka 45.gif.

 

Muszę jedynie poznać dokładną datę.Oby to był weekend co by chyba każdemu pasowało.

 

Pozdrawiam Dracon77..51.gif

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dla mnie moze byc i srodek kwietnia wszystko zalezy od was

Dajcie mi czas do piatku napisze jakie terminy by mi pasowaly !

I chcecie grac h3 2vs2 czy 4vs4

Dla mnie velios to mozecie grac i w vive pinate mnie to ryba bo i tak pewnie polowy turnieju nie wytrzymam ;] :D

Swiry :D bede ogarniety do przynajmniej hmm finalu w h3 ;]

Odnośnik do komentarza

Witam

Sorry ze mnie nie bylo ale mialem duzo na glowie !!!

Turniej jak najbardziej sie od bedzie ale po terminie 4 Maj ! Wyjezdzam a wczesniej mam za duzo pracy i nie moge sobie pozwolic na headshota :D

Wyjezdzam 27 kwietnia do tego czasu prosilbym o wpisy ludzi kto by byl i ustalcie termin "pi razy oko" Po glosach wychodzi ze zawody odbeda sie 2 vs 2 ! p.s szukam kogos do teamu ktos chetny ;] :D ?????

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

3 maj Halo Reach Beta, taka ciekawostka.

Sam osobiście jestem chętny no i domyślam się że reszta moich 3ga druchów da również rade jakoś na weekend wpaść.Jeszcze pogadam z nimi dla pewności co i jak ale również jak już to stawiam na koniec maja.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.