Skocz do zawartości

Odejście HIVa z PE


juni8

Rekomendowane odpowiedzi

Odszedłem z PE z uwagi na brak czasu na pisanie do magazynu, nie dostając szansy napisania Hyde Parku. Takie życie. Tworzę swój kącik w Sieci, więc zainteresowani go znajdą. Dziękuję pięknie wszystkim, którzy przez kilkanaście lat tolerowali moje wypociny.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Również dziękujemy za te wszystkie lata.

 

Czytałem twe texty mając 13 lat i musze powiedzieć, że jakiś tam wpływ wywarłeś na kształt mej osobowści (wiem, ze to fatalnie he he :) )

 

To jest nie fajne w PE- ktoś odchodzi i nie dostaje szansy by pożegnać się z czytelnikami na łamach pisma...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Również dziękujemy za te wszystkie lata.

 

Czytałem twe texty mając 13 lat i musze powiedzieć, że jakiś tam wpływ wywarłeś na kształt mej osobowści (wiem, ze to fatalnie he he :) )

 

To jest nie fajne w PE- ktoś odchodzi i nie dostaje szansy by pożegnać się z czytelnikami na łamach pisma...

I ja się pod tym podpiszę.

 

Za gówniarza HiV był moim idolem (wiem tanio brzmi ;]).

 

Dziękuje/my Pierdzący Oszołomie.

 

A takie potraktowanie. Tzn. odejście bez możliwości pożegnania się itd. jak dla mnie jest co najmniej skandaliczne. Mówiąc delikatnie. Szczególnie po tym co zrobiłeś dla Extrema, po Twoim statusie w nim.

Tylko czekać jak podobna sytuacja będzie miała miejsce z Kosem ;/;/;/.........

Odnośnik do komentarza

Odszedłem z PE z uwagi na brak czasu na pisanie do magazynu, nie dostając szansy napisania Hyde Parku. Takie życie. Tworzę swój kącik w Sieci, więc zainteresowani go znajdą. Dziękuję pięknie wszystkim, którzy przez kilkanaście lat tolerowali moje wypociny.

 

Dzięki i powodzenia przy konsolowisku życzę :) Może nie byłeś moim ulubionym zgredem,ale legendą PE na pewno jesteś :)

 

 

Panie Ściero nie ładnie nie pożegnać takiej osoby jak HIV ...nie ładnie :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Również dziękujemy za te wszystkie lata.

 

Czytałem twe texty mając 13 lat i musze powiedzieć, że jakiś tam wpływ wywarłeś na kształt mej osobowści (wiem, ze to fatalnie he he :) )

 

To jest nie fajne w PE- ktoś odchodzi i nie dostaje szansy by pożegnać się z czytelnikami na łamach pisma...

I ja się pod tym podpiszę.

 

Za gówniarza HiV był moim idolem (wiem tanio brzmi ;]).

 

Dziękuje/my Pierdzący Oszołomie.

 

A takie potraktowanie. Tzn. odejście bez możliwości pożegnania się itd. jak dla mnie jest co najmniej skandaliczne. Mówiąc delikatnie. Szczególnie po tym co zrobiłeś dla Extrema, po Twoim statusie w nim.

Tylko czekać jak podobna sytuacja będzie miała miejsce z Kosem ;/;/;/.........

A Koso co zmajstrował? Albo kogo? :P

Odnośnik do komentarza

Ja taki obrót sprawy przeczuwałem już od jakiegoś czasu. Najpierw było coraz mniej tekstów HIVa a następnie "Listy" przeją Butcher. Dla mnie PE wiele traci bo HIV to ikona tego pisma. Na szczęście w nieszczęściu jest jeszcze własny "projekt" więc będzie co czytać. PsxExtreme kupuję od 50 numeru(ale czytam od 39 gdyż udostępnił mi koleżka), przez ten czas przez redakcję przewineło się wiele osób ale nigdy mnie to jakoś nie bolało, teraz jest innaczej.

Odnośnik do komentarza

Niby od jakiegoś czasu to nie było już to samo (wszyscy się starzejemy), ale w pewnym sensie jakieś to... smutne, patrząc przez pryzmat tego (przymykając jednocześnie oko na beznadziejną ksywę), że też miałem 14 latek, czytając Hivową recenzję Crasha 3 :(

Odnośnik do komentarza

Shiva, Aju, HIV, Senti, wkrótce pewnie Koso, a także dobre kilkadziesiąt numerów temu już totalnie stara gwardia - to wszystko sprawia, ze IMO to już powoli nie to. Szczególnie Shivy, a teraz HIVa będzie mi baaaardzo brakować, klimat powoli jak dla mnie się ulatnia:(

Odnośnik do komentarza

Shiva to byl konkret, Koso pomijajac Butchera moj ulubiony writer. Dobrze, ze Zwyrol zaczal naprawde dobrze pisac odrzucajac sporo czesc swojego folkloru. HIV'a lubilem, ale nie jest mi go zal, z czasem jego styl mi sie przejadl i stal sie meczacy. Do tego incydenty z pojazdami na X360 przy premierze (wieszczenie jego upadku przy pojawieniu sie PS3) itd. Mimo wszystko zycze najlepszego konsolowisku. Co do sprawy "klimatu" to sa to bzdury, wiadomo ze kazde pismo ma swoja, jakiegos typu otoczke ale ja nie mam 12 lat zeby jarac sie zgredziolami na jezdzacymi na krzeslach po ulicy. Oczekuje informacji, dobrych recenzji i publicystyki i to dostaje.

Odnośnik do komentarza

Shiva to byl konkret, Koso pomijajac Butchera moj ulubiony writer. Dobrze, ze Zwyrol zaczal naprawde dobrze pisac odrzucajac sporo czesc swojego folkloru. HIV'a lubilem, ale nie jest mi go zal, z czasem jego styl mi sie przejadl i stal sie meczacy. Do tego incydenty z pojazdami na X360 przy premierze (wieszczenie jego upadku przy pojawieniu sie PS3) itd. Mimo wszystko zycze najlepszego konsolowisku. Co do sprawy "klimatu" to sa to bzdury, wiadomo ze kazde pismo ma swoja, jakiegos typu otoczke ale ja nie mam 12 lat zeby jarac sie zgredziolami na jezdzacymi na krzeslach po ulicy. Oczekuje informacji, dobrych recenzji i publicystyki i to dostaje.

 

Miales kiedys w rece prase pc'towa? Jesli mowsz, ze to "bzdury" tak chyba nie widziales jak mozna dretwo pisac. Biore taka pctowa (jesli w ogole mam ochote na zakup tego czegos) i po jednokrotnym przeczytaniu mozna to juz wywalic, tymczasem PSX EX mozna czytac i po dluzszej przerwie jakos nie nudzac sie przy tym. Czuc, ze pisza to ludzie grajacy dla ludzi, ktorzy graja, a nie emeryci, ktorym "blizej niz dalej". Tutaj nawet wiek nie przeszkadza temu w co sie "bawia", a i nie jest to na sile robione, nie widac sztucznosci.

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza

Jestes niepowazny. Dobry warsztat redaktorow i wysokiej jakosci teksty nazywasz klimatem. Co to w ogole znaczy ze pismo ma klimat a drugie nie ma.

To znaczy to, ze CHCE SIE TO CZYTAC bez wzgledu na stosowana polszczyzne. To znaczy, ze redakcja znalazla sposob na wyjscie do czytelnikow pokazujac cos wiecej oprocz samej gry/grania. Tworzy swoista wiez z czytelnikami co widac miedzy innymi po tym temacie. Nie kazdy to potrafi, nie kazda gazeta branzowa moze sie tym pochwalic bez wzgledu na to jak dobrze dany zgred operuje polszczyzna. Chyba nie sadzisz, ze do gazety zatrudni sie typa, ktory nie umie pisac, nie potrafi wyslowic sie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.