Skocz do zawartości

Problem niedoboru...plakatów


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Zg(red.)ów... dlaczego musimy czekać na plakaty tak długo, i dostajemy ich tak mało? Raz w miesiącu gdy zbliża się mniej więcej 20 dzień 3 dekady każdego msc. (czasem wcześniej czasem puźniej) nadchodzi ten dzień kiedy w kioseczku nieopodal mojej hacjendy, miła babeczka wręcza mi nowego "extrima". W domu wszystko przygotowane, gorąca herbata, coś na ząb... w moim osobistym słowniku nazywam to "rytuałem otwarcia" Zazwyczaj pierwsze co robię sprawdzam czy w nowym nr. dostane ładny plakat...( no bo kto nie lubi prezentów)jednak zazwyczaj gasicie moją podnietę niczym moja mama niegdyś bijąc mnie rano mokrą ścier(ą) w jądra :D... Wiem że pewnie to nie takie proste, chociaż mogę się mylić. Ale pomyślcie ilu maniaków lubi plakaty, wielu moich młodszych znajomych ma całe ściany powyklejana plakatami. Myślę że duża część czytelników podpisze się pod moim postem.

Plakaty są cool, nawet jeden widnieje tuż nieopodal mnie w antyramie. To plakat GoW właśnie od Was drodzy redaktorzy, taka mała rzecz a jak cieszy (oko).

 

Pozdrawiam życząc zdrowia :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość sanderka

Ja proponuje plakaty z myszką Miki albo Johnnym Deppem. Takie szanujące się pismo a nie ma plakatów? Skandal. Przestaję kupować od dzisiaj, poprzednie numery które mam w domu spalę głośno się śmiejąc.

Odnośnik do komentarza

jezeli te male gówna nazywasz plakatami... , powinny byc one drukowane na porzadnym papierze byc zawinietye w tube i byc porzadnej wielkosci, także lepiej dać se z tym spokój . Chyba że takie plakaciki (wielkość 90x60 w sam raz) można by było sobie zamawiać ze sklepu extreme

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...