Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ciekawe ile będzie kosztować. Może wciągnę bo trochę jednak bym chciał mieć większy ekran do tych wszystkich jRPG, z którymi będę musiał jeszcze z 1000 godzin spędzić. Swoje 2DS'a może bym opchnął znajomemu za 300 zł :p

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Chyba sprzedam new 3ds i wezme 2ds, za(pipi)iscie sie to prezentuje

moze w koncu sprzedam klasycznego 3dsa zeldowego i wezme te seksowna bestie 2dsa xl. Ale w sumie to 3ds juz #nikogo prawie, i tak na nim nie gram...

Panowie, nie przesadzajcie, będąc pod wpływem chwilowego "hajpu".

New 3DS, to pewnie ostatnia konsolka z efektem 3D i fajnie jest mieć taki gadżet. Tylko będziecie stratni, a lepiej jest mieć coś opcjonalnie (efekt 3D), niż nie mieć go wcale.

Dla innej obudowy, zmieniać konsolkę? Niedługo New 3DSy będą jakimiś białymi krukami:)

 

Mnie dziwi polityka Nintendo. To są jakieś świry, ale jak widać - co nie wymyślą, to zaraz odnoszą sukces.

Cieszy, że po premierze Switcha jednak nie olali handheldów, także i posiadacze starych 2/3DSów mogą spać spokojnie. Chociaż kto ich tam wie...

Odnośnik do komentarza

Wygląda ok, ciekawe czy dali w końcy dolny ekran IPS ;-) Zawsze był TN i kąty były straszne. Mi New3DS XL bardzo pasuje, ma też fajny zawias, który można ustawić na sztywno w 2 pozycje i można spokojnie położyć go np na kołdrze jak się gra w Phoenixa albo coś mniej angażującego paluchi :-) Ten 2DS wygląda ładnie, natomiast czuję, że prawdziwym celem jest coś troszeczkę innego ;-) ... moim zdaniem zablokowali możliwość wgrywania softu przez flasher jak w późnym stadium zrobiło Sony w PS3. Do tej pory wszystkie 3DSy są do rozwalenia konkretnego.

Odnośnik do komentarza

New 3DS, to pewnie ostatnia konsolka z efektem 3D i fajnie jest mieć taki gadżet. Tylko będziecie stratni, a lepiej jest mieć coś opcjonalnie (efekt 3D), niż nie mieć go wcale.

 

lepiej mieć 3D którego używałem może 10-15 minut łącznie w czasie ok 800 godzin grania na 3dsie? (raz na pare miesięcy włączałem 3D na około 30 sekund żeby zobaczyć jaki to szajs)

no kurwa rzeczywiście!!

 

nie no bez kitu, normalnie bym sie zgodził z tym że lepiej coś mieć niż nie mieć, ale 3d w 3dsie to najbardziej zbędna funkcja w konsolach ever

 

co nie zmienia faktu że wypuszczanie najlepszego modelu konsoli w momencie gdy już jest ona jedną nogą w grobie wkurza

na 99% już nie kupie żadnej nowej gry na 3dsa, jedyne co planuje kupić to pokemony moon/sun (tak lol jeszcze nie ograłem bo za dużo sie działo na ps4), nie opyla sie kupować nowej konsoli w takiej sytuacji... no chyba że ktoś jeszcze nigdy nie miał 3dsa to teraz ma okazje pograć sobie w troche fajnych gierek na najlepszej wersji konsoli

 

najbardziej jednak boli to że nintendo potrzbowało 6 lat na wyjście z tyrybu "beta" konsoli, i dopiero w czasie jej śmierci ją dopracowali

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...