Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

już chce położyć łapska na tym nowym dual screenie. to będzie chyba pierwszy handheld jakiego kupię. do tego jakie serie sobie załatwili o_O. no po prostu zostałem rozłożony na łopatki.

 

w ogóle nie ogarniam, że taka rewolucyjna technologia debiutuje w konsolce do gier. czekam teraz tylko na pierwsze telewizory, kina... ciekawe jak się czują teraz ci ludzie co wybulili grubą kasę na te bravie 3d itp.

 

jeszcze się nie pozbierałem.

254.jpg

Nigdy nie kupowałem konsoli na raty, ale jeżeli ta konsola wyląduje jeszcze w tym roku nawet jako golec pójdę z dowodzikiem i ją kupię!

3DS wygrał E3, line-up i screeny rozwalają. Biorę w dzień premiery.

Ocarina of Time 3DS!!!

WOOWOWOW (pipi) !!!!! biore w ciemno ^___^

O_________O

3DS zmiazczyl wszystko, biore w ciemno tylko jak wyjdzie!

Urwane jaja.

 

3DS jest normalnie lepszy niż seks!

Odnośnik do komentarza

oby to obsługiwało stare gry z nds'a.

Będzie.

 

Gry na kartridżach najwyżej 2 GB - też nie jest to "poziom next-genów", raczej okolice PSP.

Z tego co czytałem, to 2GB ma być na samym początku, ale jeśli karty od DSa są jakiś wskaźnikiem, to możemy spodziewać się większych pojemności w późniejszych latach, jak będą tańsze w produkcji. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

No ale po co ci to wiedzieć? Coś to zmieni? I jaki sens ma porównywanie konsoli stacjonarnej do innej, która ma dwa ekrany, ale z mniejszą rozdzielczością, ale za to wyświetlające obraz 3D itp... Jak przeliczysz obraz 3D na moc? Zwłaszcza, że dopóki tego nie zobaczysz, to nie wiesz, o ile fajniej dzięki niemu jest? I nie dowiesz się, ile mocy on zużywa?

 

Na razie jest Snake Eater, o którym do momentu prezentacji totalnie nikt nie wiedział - więc pewnie przygotowany w małym gronie i na szybko. Wygląda nie gorzej, niż na PS2, niektórzy uważają, że lepiej. Myślę więc, że sensowne jest założenie, jak mówili developerzy, że to jest "mocniejsze od Wii", ale to porównanie bez sensu. Na pewno jest mocniejsze od PSP, ale jakoś nie bije go totalnie na głowę.

 

Z drugiej strony, ktoś tam napisał, że obraz 3D robi "10 razy większe wrażenie, niż oglądanie płaskiego obrazu". No to co, 3DS jest 10 razy mocniejszy od PS2 wobec tego? To nie jest zabawa dla normalnych ludzi, takie wyliczenia.

Odnośnik do komentarza

MGS 3 wygląda lepiej niż na ps2, akurat grałem w to niedawno to mam świeże porównanie :P Modele postaci wyglądają jak z MGS4. Inna sprawa czy ta gra rzeczywiście będzie tak wyglądać. No i screeny nie pokażą nam efektu 3D.

pic03jufn.jpg

Mhm...

Reszta screenów nie była z gry właściwej więc ja bym się wstrzymał z oceną

Odnośnik do komentarza

MGS 3 wygląda lepiej niż na ps2, akurat grałem w to niedawno to mam świeże porównanie :P Modele postaci wyglądają jak z MGS4. Inna sprawa czy ta gra rzeczywiście będzie tak wyglądać. No i screeny nie pokażą nam efektu 3D.

pic03jufn.jpg

Mhm...

Reszta screenów nie była z gry właściwej więc ja bym się wstrzymał z oceną

Widziałeś screenshoty wyciągnięte z PSP? Były one jakimkolwiek zamiennikiem tego co można było zobaczyć na ekranie kieszonsolki? Z resztą co się będę produkować. Proszę bardzo:

Odnośnik do komentarza

MGS 3 wygląda lepiej niż na ps2, akurat grałem w to niedawno to mam świeże porównanie :P Modele postaci wyglądają jak z MGS4. Inna sprawa czy ta gra rzeczywiście będzie tak wyglądać. No i screeny nie pokażą nam efektu 3D.

pic03jufn.jpg

Mhm...

Reszta screenów nie była z gry właściwej więc ja bym się wstrzymał z oceną

Widziałeś screenshoty wyciągnięte z PSP? Były one jakimkolwiek zamiennikiem tego co można było zobaczyć na ekranie kieszonsolki? Z resztą co się będę produkować. Proszę bardzo:

Ty w ogóle sprawdziłeś co mi każesz oglądać? To tech demo, w którym gość mógł tylko manipulować kamerą.

Spoko, wyjdzie konsolka i gra możecie sobie pisać nawet, że to poziom MGS4. Na razie nic na to nie wskazuje.

 

EDIT: Żeby nie było - nie wątpię, że będzie to poziom oryginału ale teraz jeszcze za wcześnie na tego typu podjarki

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Ty w ogóle sprawdziłeś co mi każesz oglądać? To tech demo, w którym gość mógł tylko manipulować kamerą.

Spoko, wyjdzie konsolka i gra możecie sobie pisać nawet, że to poziom MGS4. Na razie nic na to nie wskazuje.

 

EDIT: Żeby nie było - nie wątpię, że będzie to poziom oryginału ale teraz jeszcze za wcześnie na tego typu podjarki

Jak nic nie wskazuje? Jest demo, konsola generuje taką i taką grafikę w 3D. Niektórzy piszą, że z racji mniejszego ekraniku wygląda to lepiej niż w oryginale i tyle. Nie wiem co tu jest więcej do dyskusji?

Odnośnik do komentarza

Ty w ogóle sprawdziłeś co mi każesz oglądać? To tech demo, w którym gość mógł tylko manipulować kamerą.

Spoko, wyjdzie konsolka i gra możecie sobie pisać nawet, że to poziom MGS4. Na razie nic na to nie wskazuje.

 

EDIT: Żeby nie było - nie wątpię, że będzie to poziom oryginału ale teraz jeszcze za wcześnie na tego typu podjarki

Jak nic nie wskazuje? Jest demo, konsola generuje taką i taką grafikę w 3D. Niektórzy piszą, że z racji mniejszego ekraniku wygląda to lepiej niż w oryginale i tyle. Nie wiem co tu jest więcej do dyskusji?

Ja pier.dole. TECHdemo. Na psx miałeś techdemo z dinozaurem. Będzie choćby zwykłe demo można rozmawiać o grafice.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole. TECHdemo. Na psx miałeś techdemo z dinozaurem. Będzie choćby zwykłe demo można rozmawiać o grafice.

Techdema gier zazwyczaj mają to do siebie, że późniejsze wersje są jeszcze ładniejsze, jeszcze lepiej zoptymalizowane etc.. Trochę odbijasz od tematu, bo mięliśmy rozmawiać o możliwościach 3DS, które na dzień dzisiejszy są bezsprzeczne, nie o tym czy Konami podoła, czy nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Modele postaci wyglądają jak z MGS4

no to dowaliłeś :P

ja akurat niedawno gralem w MGS4 i jakos nie widze związku ;p moze te randery na oficjalnej stornie maja poziom 4, w samej grze to jest podrasowane ps2 (twarz snakea) w połaczeniu z poziomem na moje oko pomiedzy psp a ps2 (niektore rzeczy sa ładne a inne brzydkie)

 

 

btw zastanawiają mnie 2 sprawy

 

jak bardzo nieruchomo i w odpowiedniej odległosci trzeba trzymac konsole żeby mieć efekt 3d

osobiscie doswiadczenia z psp mam takie ze czesto zmieniam odległosc od głowy zaleznie od tego jak siedze itp itp , a w koncu efekt 3D bierze sie z tego ze oczy widzą ekran pod odpowiednim kątem.. hm

 

i druga sprawa - po jakim czasie bedą boleć oczy/głowa, w koncu efekt 3d bierze sie z ciagłego oszukiwania mózgu, a to nie jest zbyt naturalne :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.