Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jasne, slider jak w PSP, z ekranem na wierzchu, żeby przy wkładaniu do kieszeni zastanawiać się co się w niej jeszcze ma i czy przypadkiem ekranik się nie porysuje od kilku groszy, które można znaleźć praktycznie w każdych spodniach. Mówcie co chcecie, zamykany w sposób NDS ekran ma wiele zalet. Dobrze, że tego nie zmienili.

Odnośnik do komentarza

No ja też nieco byłem zawiedziony takim designem prawie identycznym do DSi (nawet gorszym - za dużo kolorów i elementów jak na tak mały sprzęcik, ekrany różnej wielkości, ograniczenia w graniu "pionowo" czy lewą ręką). Ale wiem, że to kompromis. Nie można było zrezygnować z największych atutów DS-a, a wyświetlacz 3D, możliwość robienia zdjęć 3D i oglądania filmów kinowych wymusiła taki a nie inny wygląd. Trudno byłoby coś zmienić.

 

Slider takiej wielkości nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Ekran to jedna sprawa, druga to wygoda grania. Takie PSP Go jeszcze jakoś ujdzie, ale DS jest chyba za duży na to. Slidery powinny pozostać przy telefonach.

Odnośnik do komentarza

Konsola nie jest jeszcze w finalnym etapie, jakieś detale pewnie sie zmienią, choćby suwak do 3D, który mówią, że kiepski jest.

 

Ja poczekam z rok-dwa zanim kupie, jeśli kupie.

 

Mi tam sie Design podoba, jest sprawdzony, to po co zmieniać ; ) Wiem że nintendo idzie w innowacyjność, ale "I couldn't care less" o wygląd.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A po co zmieniać coś dobrego. Skoro patent z DS'a się sprawdza, to na ch*j zmieniać na jakieś slajdery czy inne cuda. Chodzi mi raczej o kosmetykę. Przecież chyba pamiętacie jak miał wyglądać pierwszy DS.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że w przypadku Nds'a zmieniono projekt na długo po premierze. Można by rzec że w drugiej generacji tego sprzętu, po mocnym liftingu, który jak widać po kolejnych konsolach się całkiem nieźle przyjał i ma swoje pozostałości nawet w designie następcy. Czy ten ostatni doczeka się wzorem pierwszego Nds jakiś radykalnych ? Śmiem watpić. Jeżeli już to nie większe jak te pomiędzy Nds Lite, a Ndsi czy tym klocem dla emerytów - Ndsi LL.

Odnośnik do komentarza

Jaka cene obstawiacie? 29.09 bedzie juz wszystko wiadomo. Ja obstawiam 1099 w Polsce. Ciekawi mnie czy premiera europejska pokryje sie z polska. Cos czuje ze kupie w premiere, bo zawsze chcialem dsa z fajna grafa ;]. Szkoda ze w Polsce nie ma Nintendo, bo znowu bedzie brak online i (pipi)owa instrukcja z bledami, w formie zlozonej kartki a4 ;[

Odnośnik do komentarza

Ja sie tam zastanawiam czy nie wezme z empiku, bo przynajmniej przy ewentualnej reklamacji nie bede mial problemow jak MM np. Jestem tak najarany ze kupuje w premiere, wiec nie bede mial czasu czekac na raporty o awaryjnosci, ale strzelam ze ta bedzie niska ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...