Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

No jak ktoś chce mieć nie wiadomo jaką uber grafikę to powinien sobie PCta postawić za 3 klocki, a nie 6 letnią konsolę za 900 zł :)

 

PS. Na ostatnim trailerze widać, że gra wygląda bardzo dobrze. Są tam sceny, których nie ma na PC. Dobre info to takie, że wersja na X360 będzie zawierała wszystkie DLC i patche up to date z wersją 2.0 włącznie.

 

Wieśmin 2 w lepszej jakości chociaż też offscreen:

 

http://uk.ign.com/videos/2011/08/17/gamescom-the-witcher-2-demo?objectid=37654

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

No no, hype +100% :) Jestem cholernie ciekaw tej produkcji.

 

Ten tekst jest dobry:

 

Spójrzmy prawdzie w oczy - Xbox 360 jest już jak na tę branżę wiekową konsolą i obecnie wydawane tytuły momentami czerpią moc obliczeniową z kosmosu, aby wyglądać tak dobrze (np. Crysis 2, Gears of War 3).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Rewelacja. Zdolni Ci programiści z CDPR ;)

 

Osobom zainteresowanym mogę powiedzieć tyle - kupujcie i rozkoszujcie się grą. Jest świetna, piękna (zapowiada się, że również na X360 przy rozdzielczości 720p będzie bardzo podobnie jak nie tak samo jak na PC z 30 klatkami).

 

Teraz czekam na info o adaptacji (:D) na PS3, bo moja wiedźmińska kolekcja tego wymaga :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Coraz bardziej zaczynam sie niepokoić, by konsolowa wersja dwójeczki nie podzieliła losów pierwszej częsci. Coś się panowie gubią w tych konsolowych realiach. Wiadomość o obsuwie absolutnie mnie nie zaskakuje, spodziewałem się tego. Niech już skonczą tę żałosną komedię i oficjalnie skasują Wiedźmina 2 na konsole, bo to się niesmaczne robi. II kwartał? A później co-2013 rok?

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

o LOL jaka cena, daj sobie łeb obciąć, że będzie taki chory wyścig cenowy w sklepach, obstawiam wieśka 2 w marketach za 99zł i innych sklepach nie dla idiotów. miałem zero zainteresowania wieśkiem, teraz moze łyknę za 120zł, dobry ruch z strony cdp, podobnie zrobił chyba city interactive z sniperem na x360 sugerowana chyba 119zł, ale gdzie tam sniper do wieśka :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...