Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na klawie bo tam w necie widziałem, że ludzie polecali, ale przerzucilem sie teraz na pada i jest 10x lepiej :banderas: Wreszcie zbieranie lootu jest błyskawiczne i nie musze sie juz zastanawiac czy chce mi sie go zbierac czy nie. Nie naprawia to wszystkich bolęczek tej gry i menusy dalej sa srednio responsywne, ale jest o wiele przyjemniej. Teraz moge grać. 

 

Drobne pytanie - da sie jakoś na padzie wybierać pojedyńcze przedmioty z lootu? Bo teraz Geralt bierze po prostu wszystko, a z klawą i myszką mzona bylo wybrac.

 

No właśnie też trochę mi to przeszkadza bo Geralt lootuje wszystko jak leci. Przez to szybko postać staje się przeciążona. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co z tego wyjdzie. Trzymam kciuki mocno. Ogrywam właśnie ich moda do W1 i muszę przyznać, że jest naprawdę dobrze wykonany. Oby tutaj też się udało

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=99453

 


Myśleliście, że DLC Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to na najbliższe lata definitywny koniec przygód Geralta z Rivii? Cóż, jeśli chodzi o dodatki wyprodukowane przez studio CD Projekt RED, to rzeczywiście. Na szczęście pozostaje jeszcze zawartość autorstwa moderów. Niedawno zapowiedziano, że osoby odpowiedzialne za Powrót Białego Wilka, największą modyfikację pierwszej odsłony serii, teraz stworzą kolejną przygodę, będącą rozszerzeniem Wiedźmina 2: Zabójcy królów.
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
28 minut temu, Plugawy napisał:

Przecież te różnice są niewielkie.

DXEfe3dXUAAmM-X.jpg

720p vs natywne 4K(9 razy więcej pixeli) + lepsze textury i lepsze wygładzanie krawędzi 

 

trudno nazwać to "niewielkimi" różnicami 

 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, Andreal napisał:

Zrób zapis i przejdź obie ścieżki, jedna z gier, w której naprawdę warto to zrobić.

Co do misji pobocznych to nie pamiętam, czy blokowany jest dostęp, czy też nie, ale chyba do lokacji z pierwszego aktu nie ma powrotu.

Nigdy nie miałem okazji ograć drugiej części. I mnie trochę odtrąca dziś. III jest genialna. Naprawdę warto?

Odnośnik do komentarza

Warto. Gra aż tak bardzo się nie zestarzała jeśli chodzi o rozgrywkę, a przy tym nadal wygląda bardzo przyzwoicie. Nie jest też jakoś specjalnie długa, bo za każdym razem jak grałem nie trwało to dłużej niż 25 godzin.

 

W moim wiedźmińskim rankingu dwójka jest jednak na ostatnim miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...