Skocz do zawartości

BlazBlue Continuum Shift - wersja konsolowa


dżar

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy oficjalną datę wydania:

 

01.07 Jap

20.07 Usa

 

-w stosunku do wersji arcade zrebalansowanie postaci

-bonusowa postać jaką jest ? -No. 12- (Mu) (czytaj Noel w stylu nu/lambdy)

 

Źródło:

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=ja&u=http://jaysonic.blog42.fc2.com/blog-entry-1194.html&ei=FNKuS7iTO5XYNteQzZkF&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=4&ved=0CBgQ7gEwAw&prev=/search%3Fq%3Dhttp://jaysonic.blog42.fc2.com/blog-entry-1194.html%26hl%3Den

 

dustloop ; F

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

100% pozytyw polecam

 

tez biore,ale pierw zrobie platyne w starszej wersji,myslicie ze zamkna servery w calamity trigger?

 

 

Jakie serwery? ; D

 

Nie zamkną bo w maju wychodzi CT pecetowy, w którym UWAGA będzie można grać z ludźmi z Xboxlive(ad psna to nic nie wiadomo). Swoją drogą to jest podobno powód dla takiej daty, w marcu miało być.

 

Ogólnie pozbyłbym się ct ale heh....no gram. A jak wyjdzie cs to kto kupi ct? Nienawidzę tych kolesi, poważnie.

Odnośnik do komentarza

W CT tak (jak chcesz to poszukaj moich wylewów żalu w temacie o pierwszym blazblue ;p). W CS już się pogodziłem z jej śmiercią i przerzuciłem się na Tsubaki (gram na pc) ;]

 

btw. trza coś zagrać ; )

 

 

Widzisz cała akcja polega na tym,że ludzie grający na automatach zaczęli płakać na temat pewnych rzeczy (nerf vamiprka, milion hitowe komba arakuńca etc) więc wydając wersję konsolową postanowiono posłuchać fanów i zrebalansować...inna sprawa,że wyjdzie im z tego wielki ch zapewne ; f

 

Pograć kiedyś tam można choć od razu ostrzegam,że nie grałem poważniej 2 miechy jak nic więc ssę zapewne.

Odnośnik do komentarza

Nie ty jeden, niestety ale u mnie coś online kuleje i nie grałem z nikim od naszej ostatniej potyczki. Jak próbuje się gdzieś wbić to mam trying to connect blablabla i tak z 20 minut, zanim mnie wbije do pokoju, jak już mi się uda to jest jak dawniej, ale jak pokój zniknie jak próbuje się wbić to wracam do punktu wyjścia :/

 

Nie wiem co jest lol!

Odnośnik do komentarza

good point. Wszystko zalezy od tego ile ta giera bedzie kosztowac ;q Od biedy bedzie mozna CT tez na kompie odpalic (emu), ale juz bez online raczej (chyba ze nie wiem o czyms? ;F).

 

BTW: ja dopiero teraz zaczalem grac w SF4, wiec bycie w plecy nie jest dla mnie nowoscia ;q

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...