Skocz do zawartości

BlazBlue Continuum Shift - wersja konsolowa


dżar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 173
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Ciężko dać mi rady do score attack... zwłaszcza dla kogoś kto gra Ragną, gdyż tę postać nie tknąłem ani razu od czasów CT :D

 

Sam Tagerem szedłem na sposób tak od cheatamana, z tym to wszystko na blok i tylko chwyty i dalej w combosy, bo śmierdziel lubi walić te DD counter co pół paska energii zrzera :D. Hazama to joke, Ragna na countery, a Rachel była jeszcze słabsza niż Hazama i wziąłem ją prawie na perfecta rofl.

 

Tak naprawdę to tylko Cheataman jest wkurzający, i ragna bo potrafią zjechać cały pasek w kilku ciosach....

 

no i nie powiem, 720 ma swój urok ;p

 

Nie tykałem Balzblue ponad miesiąc, wziąłem grubego na 15 minut do practice, po czym zrobiłem score attack za pierwszym razem :)

Zrobienie tego Tagerem w porównaniu z Lambdą, to naprawdę łatwizna.

 

Jest jakieś oficjalne info na temat premiery cs2 na ps3?

Odnośnik do komentarza

Ciężko dać mi rady do score attack... zwłaszcza dla kogoś kto gra Ragną, gdyż tę postać nie tknąłem ani razu od czasów CT :D

 

Sam Tagerem szedłem na sposób tak od cheatamana, z tym to wszystko na blok i tylko chwyty i dalej w combosy, bo śmierdziel lubi walić te DD counter co pół paska energii zrzera :D. Hazama to joke, Ragna na countery, a Rachel była jeszcze słabsza niż Hazama i wziąłem ją prawie na perfecta rofl.

 

Tak naprawdę to tylko Cheataman jest wkurzający, i ragna bo potrafią zjechać cały pasek w kilku ciosach....

 

no i nie powiem, 720 ma swój urok ;p

 

Nie tykałem Balzblue ponad miesiąc, wziąłem grubego na 15 minut do practice, po czym zrobiłem score attack za pierwszym razem :)

Zrobienie tego Tagerem w porównaniu z Lambdą, to naprawdę łatwizna.

 

Jest jakieś oficjalne info na temat premiery cs2 na ps3?

 

 

cs2 już jest, patch powinien ci się zassać jak odpalisz gre.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Odgrażam się, że nie kupię bo mam dosyć walenia mnie jakbym grał w SF i był walony przez Crapcom....Ale pewnie skończy się na tym, że kupię ~_~ mimo, że pewnie nie będę mieć czasu na grę i będę ssać ile się tylko da xD

 

Jedno wiem, jeśli kupię to tylko Noel dla mnie jak zwykle.... ostatnio w sumie wpadłem na online po 6-7 miesiącach i dostałem baty xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Znając siebie i tak kupię, bo uwielbiam tę grę, a nie ma i tak co narzekać na takie praktyki, bo podobne sytuacje były z Guilty Gear'em.

Ja przy swoim Continuum Shift, jeszcze dobrze nie posiedziałem (brak czasu), a tutaj powoli trzeba szykować się do przesiadki...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Extend wychodzi za 3 dni, jako trybut wrzuciłem kilka filmików-będą to już ostatnie z CS, następne jakie pojawią się na moim kanale

 

http://www.youtube.c...arxyz1/featured

 

będą już z extenda.

 

Do zobaczenia panowie Na zavvi jest extend za 20 funtów. Mam rozkmine czy nie łyknąć.

 

 

edit: Na zavvi jest extend za 20 funtów. Mam rozkmine czy nie łyknąć.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Sie zastanaiwam wlasnie czy nie kupic bo bida niema w co grac jesli nie kupie ghost recona to wracam i bede ponownei irytowal arakune i jesli sie uda to reliusem niech mi ktos powie [dzar] czy relius ma tak samo ciezkie prowadzenie jak knypek w kapeluszu?

Jaru ty ze slaska jestes?O.o

Edytowane przez CalopS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.