Skocz do zawartości

Topowe gry


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowany numer 1 to RE4. Gdyby Nintendo dało radę utrzymać ta grę jako exclusive'a, to Gacek posiadałby jedną z najlepszych gier wszech czasów na wyłączność. Z drugiej strony dobrze, że inni mogli zapoznać się z tym hiciorem.

 

Chociaż nadal GCN ma kilka hitów, w które nie dane jest zagrać na innych sprzętach (no może nie licząc Wii).

 

Więc wymienię te najlepsze gry:

 

1. Resident Evil 4

2. Metroid Prime

3. Resident Evil 1 Remake

4. Zelda Wind Waker

5. Metal Gear Solid The Twin Snakes

6. Resident Evil 0

7. Zelda Twilight Princess

8. Metroid Prime Echoes

9. Mario Kart Double Dash

10. Super Mario Sunshine

11. Eternal Darkness

 

Celowo pominąłem PoPy i Beyond Good Evil, gdyż te gry od poczatku były multiplatformowe, a RE4 choć pojawił się m.in. na PS2, to pierwotnie miał być ekskluzywnym tytułem na GCN i na tym sprzęcie wygląda najlepiej (jak dla mnie wersja na Wii odrobinę odstaje).

Odnośnik do komentarza

Heh... ten temat troche nie ma sensu bo widomo ze exclusive wymieni kazdy te same. A malo jest takich osob (jak np ja) ktorych jedyna kosnola past gen byl gacek i graly na niej nawet w takie gry jak Spartan Total Warrior czy GUN :thumbsup: moje top 5 to:

1) Resident Evil Remake

2) Resident Evil 4

3) Wind Waker

4)Metroid Prime

5)Timesplitters: Future Perfect

 

Wiem ze nr 5 jest na Ps2 i Xbx ale ja gralem w wersje na GC i ta gra jak dla mnie pozamiatala :teehee:

Odnośnik do komentarza

ciach..

na tym sprzęcie wygląda najlepiej (jak dla mnie wersja na Wii odrobinę odstaje).

 

Możesz to wyjaśnić? Nie bardzo wiem co masz na myśli..

 

W sumie wygląda tak samo, a może na Wii minimalnie lepiej (dzięki rozdziałce 480p, chociaż na GCN też taką można uzyskać, tylko component do tej konsoli jest trudny do zdobycia). No i na Wii z tego co pamiętam nie widać bonusowych kostiumów na filmikach (strój gangstera). Poza tym ma wszystko to co wersja GCN i Separte Ways z PS2. Może rzeczywiście przesadziłem z tym porównaniem, jednak dla mnie ta gra zawsze będzie się kojarzyć z Gackiem. Zdecydowany nr 1.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale jednak osatecznie, po głebokim przemyśleniu nie można na Gacka stworzyć idealnej top 20-30 bez nie exlusivów, bo odpadły by: residenty, serie sportowe (zwłaszcza wersje street), soul calibur i inne ważne pozycje. Przepraszam więc wszystkich czytających temat za małe zamieszanko i piszemy wszystkie gry...oczywiście w te, które graliśmy:)

Odnośnik do komentarza

Moje Top 5 :

1. Resident Evil 4

2. F- Zero GX

3. Mario Kart

4. Soul Calibur

5. NBA Street vol.2

 

Potrzebuje jeszcze z 3-4 top listy do stworzenia jednej większej, a później będę ją aktualizował po 3 kolejno dodanych lub co tydzień. Na tą chwilę naszym nr 1 zdecydowanie jest ... Resident 4 ( może tak zostać:P )

Edytowane przez ar2r Squza_20 (Asassin)
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

star wars rogue squadron 2 - wszystko bym dal za remake tej gry :)

resident evil 1

resident evil 4

metroid prime

zelda wind waker

tales of symphonia ( chociaz jej nie ukonczylem ;( )

 

kurde kolega przypomnial mi kompletnie zapomnialem viewtiful joe ale tylko czesc 1 :) miazga

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

1. Zelda Wind Waker

2. Super Smash Bros Melee

3. Paper Mario: Thousand Years Door

4. Viewtiful Joe

5. Donkey Konga

6. F-zero GX

7. Metroid Prime

8. Mario Smash Football

9. Mario Party 4

10. Mario Kart: Double Dash

 

Z największych hitów nie grałem w: Residenty, Eternal Darkness, Luigi's Mansion, Viewtiful Joe 2, rpgi, Donkey Konga 2, Winning Eleven 6, Mario Party 5, Mario Golf, Kirby Air Ride, Animal Crossing, Starfox Assault, Zelda FSA, pierwszy Pikmin, Pokemon XD, Kururin Squash, THPS 4, Wario World, Chibi Robo, a BG&E, Prince of Persia, Soul Calibur, Splinter Cell itp. na innych sprzętach

 

Łącznie na Gacku ograłem 41 tytułów, ale co jakiś czas ta lista się powiększa

 

Gamecube to moim zdaniem druga najlepsza konsola stacjonarna w historii..a Nintendo robi najlepsze gry!

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Widzę, że dużo gier się powtarza. Z listy Zwyrodnialca zagrałbym tylko w: MGS:TS, Metroid'a, RE0 i Eteranal Darkness.

.

 

Odpuszczenie zagrania w Zeldy to największy błąd jaki możesz zrobić mając Gamecube'a ! Wracając do mojej listy - udało mi się kupić Zelda Collector's Edition i Donkey Kong Jungle Beat dlatego lista się zmienia: Zelda ląduje na 4 miejscu, a Jungle Beat na 5..gry od Donkey Kongi przesuwają się o jedną w dół.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Widzę, że dużo gier się powtarza. Z listy Zwyrodnialca zagrałbym tylko w: MGS:TS, Metroid'a, RE0 i Eteranal Darkness.

.

Odpuszczenie zagrania w Zeldy to największy błąd jaki możesz zrobić mając Gamecube'a !

 

Z czegoś trzeba zrezygnować. Nie ogram wszystkich najlepszych tytułów z konsol stacjonarnych. Chyba najszybciej poszło by mi z X i X360. Na jedynce nie zagrałbym w żadną grę a na 360 tylko w trylogię GoW.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że dużo gier się powtarza. Z listy Zwyrodnialca zagrałbym tylko w: MGS:TS, Metroid'a, RE0 i Eteranal Darkness.

.

Odpuszczenie zagrania w Zeldy to największy błąd jaki możesz zrobić mając Gamecube'a !

 

Z czegoś trzeba zrezygnować. Nie ogram wszystkich najlepszych tytułów z konsol stacjonarnych.

 

Rozumiem, ale zastanów się czy nie lepiej zrezygnować z jakiejś gry z innego systemu czy np z MGS: TTS (jeśli ograłeś wersję z PSX'a, a pewnie tak było), bo Wind Waker to IMO najlepsza gra poprzedniej generacji konsol.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mój zestaw to:

Resident evil 1 (tak powinny być wydawane odświerzone wersje! dzisiejsze wersje HD,to śmiech na sali,koniecznie zagrać)

Resident evil zero (nigdzie indziej nie zagramy w ten tytuł,a jest on godny polecenia)

Resident evil 4 (sporo czasu był exlusiv,dziś dostępny na wszysykie możliwe platformy,pewnie już każdy grał,mocny tytuł)

Zelda Wind Waker (mi ta seria nie podchodzi,ale akurat WW przeszedłem i uważam to za za(pipi)istą przygodę)

Mario Kart DD (4 pady,podzielony ekran,łał,jak sobie to przypomnę!uwielbiam ten rodzaj ścigałek)

F-Zero GX (jako fan futurystyczny wyścigów bawiłem się świetnie)

 

Miałem jeszcze :

Resident Evil 3,Resident Evil Code Veronica,Zelda: Twilight Princess,Metroid Prime, Super Mario Sunshine

ale akurat te tytuły choś napewno solidne nie podeszły mi tak żebym mógł komuś polecić.Dziś żałuje,że musiałem opchnąć ten zestaw (fajna kolekcja była,czarna konsola,2 memorki,4 pady i wszystkie gry wydanania premierowe),ale akurat wtedy zbierałem kaske na PS3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.