Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

grając na padzie ciężko będzie wykręcić lepsze czasy - zawodnik który używa kiery zawsze będzie krok do przodu

 

na dzień dzisiejszy 01.00.846 jak dobrze zacisnę zwieracz to urwe może 0,5 sek - gram na padzie

 

Tu nie ma reguły. Często zdarza mi się walczyć z czasem używając kiery i mam już po prostu dość. Wtedy łapię za padziora i bardzo często udaje mi się rezultat z kiery poprawić właśnie padem ;)

Odnośnik do komentarza

ale powiedz szczerze - są trasy na których kiera spisuje się dużo lepiej niż pad

 

ja to chyba w tych zawodach wezmę udział jako zawodnik nieklasyfikowany. niestety mój tv nie pozwala na wykonanie wiarygodnej fotki. nie pomaga zabawa z ustawieniami tv, zmiana aparatu cyfrowego, inny telefon, większa rozdzielczość. ja sam mam czasem problemy z odczytem wyniku z ekranu tv a co dopiero z takich zdjęć

 

 

9o2fdtj3kpuz2i50h2i_thumb.jpg

 

 

 

0hjkzdsw5h89iiekq9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle, to forum w tej chwili leży i kwiczy. Wczytanie strony trwa u mnie z 5 min. O wysłaniu posta już nie wspomnę :confused:

 

Edit: Chyba już forum odmulało :)

 

Przychylam się do propozycji Marbela, aby podać termin zgłaszania wyników w pierwszym poście :thumbsup:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Proponowałbym by w pierwszym poście też pisać termin zgłaszania wyników. Bo ja już nie pamiętam, a szukanie tego wśród postów jest męczące. Do niedzieli do północy jest termin, tak?

 

 

od godz. 21.00 do godz. 00.00 podajemy czasy. prosiłbym o NIE PISANIE postow w tym czasie. podajemy TYLKO czasy.

 

co do terminów to będzie on umieszczony w pierwszym poście

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja nie posiadam żadnego DLC.

 

zakaz wybierania pojazdów z DLC w przypadku: jedno auto dla wszystkich ( i tu podany model)

 

dopuszczone pojazdy z DLC w przypadku: ograniczenie co do klasy, np. B a wybór auta dowolny

 

i w tym drugim przypadku nie interesuje mnie czy auto jest płatne, VIP czy z podstawowej wersji gry

Edytowane przez maciekww28
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...