Skocz do zawartości

Marvel vs Capcom 3


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Akuma zostal juz zbanowany bo ma pierwsze infinite loop ;/

Nie wiecie moze cos o jakims patchu... bo po sieci albo zrywa i ciezko znalezc oponenta ... nie wspomne o laggach .

Tez wam ciagle tnie ? nie spotkalem jeszcze meczu bez lagow ;/

 

Co do gry to teraz bedzie duzo Akumy no i sentinela bo nauczysz sie go w 2 minuty a twoj skill bedzie o wiele wiekszy ;/

 

Sam system jak dla mnie jest za(pipi)i***

 

Powinni zmiejszyc damage bo tak naprawde setupow do konca sie nie uzywa.

 

No i X-factor na levelu 3 masakra ! trzeba duzo sie naskakac jak grasz kontra ost. postac

 

A Sentinel z X-factor to najbardziej tania bron w calej grze !!!!

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza

i o to wlasnie mi chodzilo, nie jestem super fanem bijatyk, tymbardziej moi znajomi, ale fajnie byloby pograc w tego typu szpile, gdzie od kombosow mozna dostac oczoplasu ! Dzieki. :thumbsup:

 

EDIT: Gra ma jakis Online Pass ? Bo sie zastanawiam nad wersja PROMO

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

odebralem dzisiaj gre. Odpalilem z mysla, ze lepiej bym ja szybko przetestowal, rzadko podobaja mi sie tlucznie tego typu, wiec pomyslalem, ze najwyzej szybko opchne i co ? Jestem w lekkim szoku, bo dawno tego typu bijatyka nie przykula mnie az tak do ekranu ! Ba - grajac samemu nie moglem sie oderwac od pada, a co dopiero jak wpadna kumple ! Dla mnie przekocur ! :potter: Mam nadzieje, ze bedzie wspierana dodatkami, bo miod wylewa sie wrecz z ekranu. Dzieki za rady chlopaki - naprawde dobrze przeznaczone pieniadze !

Polecam ! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

O rany jaki ten tytuł jest wypaśny , długo nie grałem w bijatykę 2D (co nie znaczy że w ogóle , zaczynałem od IK+ heh) ale się skusiłem i nie żałuję , mayhem na ekranie jest mega i zawodnicy też dobrani na zasadzie totalnej zwały (arthur hehe) , mam nadzieje na Franka Castle w DLC na razie jestem na etapie ogarniania ale okiem casuala powiadam - giera rządzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...