Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jesli by tak bylo, to chyba ktos by sie juz dawno zajal takim procederem. Poza tym nie byloby to az tak powszechne. Zreszta, to sie za bardzo nie trzyma kupy - ktos kradnie pieniadze z karty kredytowej i wydaje je na zakup punktow, ktore pozniej sprzedaje w internecie za smieszne pieniadze? No nie wiem.

 

Mysle, ze raczej chodzi tutaj o jakies nielegalnie wygenerowane kody na MSP, czy cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Kradna karty kredytowe albo konta xbox live ... slyszalem o takich akcjach w UK, ze goscie kupowali konta nie z allegro, a z jakis zagranicznych niepewnych serwisow aukcyjnych, a do kont dalej byly przypisane karty kredytowe. Wiec nie dosc ze byly punkty, ktore kupiles na aukcji to jeszcze niezlozone poklady kasy na inny stuff. Wiec Microsoftu tym sposobem nie ruchasz tylko jakiegos typa.

 

A jak kradna takie konta? Nie jestem pewny, ale znalazlem na necie na roznych forach kolesi ktorzy oferuja darmowe 1600,4000 itp punktow na xlive, tylko cos tam treba zrobic, pewnie sie zalogowac. Logujesz sie, typ przejmuje Twoje konto i teraz probujesz zablokowac karte kredytowa, a gosc ma 2 dni zeby wydac z niej pieniadze. Taka moja teoria.

Odnośnik do komentarza

W garbate aniołki ,krasnoludki ,smoki także wierzysz ? . Jakiś debil wymyślił sobie bajeczke puscił w siec i teraz dzieciaki powtarzają dokładając swoje grosiki .

 

Pomyśl logicznie jak potrafisz .

Owszem kradzież kart kredytowych się zdarza jak wszędzie ale zakupione punkty czy tam abo za pomocą takiej karty konto jest blokowane w 24h od zgłoszenia własciciela do banu o kradzieży konta .

Nie wiem czy wiesz ale kazda operacja zakupu/wypłaty za pomocą takiej karty jest rejestrowana w banku który wydał ową kartę i nie jest żadnym problemem dowiedzieć się w jakim sklepie kupiłeś ,ile zapłaciłes i o której godzinie użyłeś owej karty .

 

CO do samych punktów to jak już ktoś tu pisał i wklejał skany ,punkty sa z przeterminowanych zdrapek .Owe zdrapki definitywnie tracą ważność 31.12.10 o 24:00 .

Skąd je lubie biorą ... indywidualnie ich nie dostaniesz ( wykluczając obecnie aukcjie ) .Zdrapki rozsyła sam MS do partnerów (sklepów /pośredników )

Podając odpowiedni ID partnerski w mailu MS sam wysyła punkciki lub nabija na podane konto .

 

MS polska niby się wypiera ze nic nie wie o punktach a sami je rozdają partnerom na terenie polski jako taka mała gratyfikacja/upominek /bonusik .

 

 

Więc dalej snujcie szpiegowskie afery i mega przekręty z kradzieżą kont/kart / zabowaniem banków :E

Odnośnik do komentarza
W garbate aniołki ,krasnoludki ,smoki także wierzysz ? . Jakiś debil wymyślił sobie bajeczke puscił w siec i teraz dzieciaki powtarzają dokładając swoje grosiki .

 

Pomyśl logicznie jak potrafisz .

(...)

CO do samych punktów to jak już ktoś tu pisał i wklejał skany ,punkty sa z przeterminowanych zdrapek .Owe zdrapki definitywnie tracą ważność 31.12.10 o 24:00 .

Żałosne, ależ ludzie są naiwni, zastosuj tą swoją "argumentację" do siebie (a nie do niego).

 

Tą bajeczkę wymyślił jakiś sprzedawca, a ty ją podchwyciłeś. Punkty ze zdrapek NIGDY nie tracą ważności, jedynie po prostu taki kod nie wejdzie przy wpisywaniu (jak przy kodach 48h). Zatem wystarczy sprzedać taką zdrapkę z nakazem "natychmiastowego" (to "zaledwie" 3 miesiące) wklepania na konto, wtedy wszystko byłoby full legal, bez żadnego ryzyka. Oczywiście MS by takich punktów nie usuwał z kont!!!

Odnośnik do komentarza

Nikt z was nie wie na 100% skąd są te punkty. Chociaż to co mówi canuks wydaje się nawet prawdopodobne(nie mówię ze tak jest :P).

A co do utraty ważności, to np. zdrapki 48h po jakims czasie tracą wazność, więc może te "normalne" na punkty MSP też.

 

PS: ja kupilem takie konto z 6k MSP i do dzisiaj nie dostało bana.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie wiem dokładnie skąd biorą sie te konta ale jedno wiem ze teorie o kradzionych kontach mozecie miedzy bajki wsadzic z kartami kredytowymi raczej tez . Jesli ktos z was zakupi takie konta zobaczy w jakiej postaci sa one dostarczane. Tzzn. DOSTAJESZ GT calkowicie zmyslony np; DGTSFEVCHDE a to tego taki sam mail i zalosne haslo powiedzmy szesc 0 . wyglada to raczej na jakis generator .Jedno jest pewne , wszystko działa bez zadnych problemow.Natomiast teraz pojawily sie teraz na alledrogo konta gdzie mozna kupic pelne wersje gier NP. Assasins creed2 , Gow2 , borderlands itp , wychodzi 2 pelne gry + dorzucaja 1200msp za 38zl.wiec tu chyba nie ma mowy o jakis kradziezach kont bo jak skoro wybierasz 3 gry z 16 dostepnych .

Odnośnik do komentarza

Tak patrze na te aukcje i patrze..., ze niby beda dzialac na konsoli i na wszystkich (wlasnym) kontach... . Ile te mydlenie oczu jest warte?

Jak cos sciagne z tego konta silver (np gry xla, mappacki) to bedzie to rowniez aktywne na moim (glownym) koncie gold jak zarzekaja sie w opisach aukcji?

Odnośnik do komentarza

nie wiem dokładnie skąd biorą sie te konta ale jedno wiem ze teorie o kradzionych kontach mozecie miedzy bajki wsadzic z kartami kredytowymi raczej tez . Jesli ktos z was zakupi takie konta zobaczy w jakiej postaci sa one dostarczane. Tzzn. DOSTAJESZ GT calkowicie zmyslony np; DGTSFEVCHDE a to tego taki sam mail i zalosne haslo powiedzmy szesc 0 . wyglada to raczej na jakis generator .Jedno jest pewne , wszystko działa bez zadnych problemow.Natomiast teraz pojawily sie teraz na alledrogo konta gdzie mozna kupic pelne wersje gier NP. Assasins creed2 , Gow2 , borderlands itp , wychodzi 2 pelne gry + dorzucaja 1200msp za 38zl.wiec tu chyba nie ma mowy o jakis kradziezach kont bo jak skoro wybierasz 3 gry z 16 dostepnych .

 

Dlaczego według ciebie to się wyklucza? Dane karty kredytowej biorą z kradzionego konta, zakładają nowe konto i na nie ładują co się da z tej kradzionej karty. Przecież nie będą sprzedawać czyjegoś konta... Jak już ktoś bierze takie punkty to niech przynajmniej ma odwagę przed sobą przyznać skąd się wzięły, a nie szuka teorii np. o przeterminowanych punktach

Odnośnik do komentarza

Witam.

Chcialem zapytac czy kupno konta silver i jego odzyskanie na mojej konsoli - z grami lub punktmai, przez allegro jest legalne, czy mozna to robic i czy grozi to banem??

Oto link do tej aukcji:

 

http://allegro.pl/7-ciekawych-gier-za-jedyne-119-90-zl-i1293904227.html

 

Od razu mowie ze nie jest to zadna reklama i nie mam z kupujacym nic wspolnego:-). To na wypadek gdyby mi ktos probowal cos zarzucic:-)

Mam pojemny dysk w swojej konsoli 250GB. Cena tez jest niska.

Mam nie przerobiona konsole, uzywam tylko oryginalnych gier i nie chce dostac bana.

Wiem ze po starcie polskiego Liva w Polsce bedzie mozna wszystko przeniesc, ale wszystkie gry i DLC musze miec na swoim dysku bo ich nie bedzie mozna ponownie pobrac, wiec gdyby padl mi dysk to te wszystkie zakupione gry i dodatki bym stracil.

Czy to jedymy problem i czy ogolnie mozna w ten sposob zakupic te gry z kontem?

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie ta aukcja smierdzi z daleka.

koles w innych swoich aukcjach sprzedaje punkty: 6000 za 69 pln, jakos podejrzanie tanio.

i oczywiscie nie sprzedaje zdrapki czy kodu tylko konto do odzyskania na konsoli z zaladowanymi juz punktami.

gwarancja na takie punkty - tylko 24h, potem jak Ci punkty znikna to nie masz odwolania.

a nie trzeba za wiele szukania w necie, zeby sie dowiedziec, ze sa to konta na ktore punkty sa kupowane kradzionymi kartami kredytowymi - dlatego zastrzegaja sobie tak krotka zywotnosc.

 

w domysle - w taki sam sposob zostaly pozyskane gry na tym koncie.

ja bym unikal, bo nienawidze zlodziei, ale zrobisz jak chcesz - to Twoje sumienie.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie oczukujesz, ze sprzedawca przyzna sie, ze punkty, za ktore zostaly kupione gry pochodza z kradzionej karty :)

ale jestem ciekaw jakie tym razem bedzie wytlumaczenie.

 

poszukaj w googlu, na innych forach bylo glosno o punktach lewego pochodzenia. gdzies nawet wypowiadal sie jeden ze sprzedawcow.

nie mam linkow, bo czytalem o tym dosc dawno, ale po lekturze doszedlem do jednego wniosku - zlodziejom nie dam zarobic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...