Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL

Jutro w GameTrailers TV zadebiutować ma pierwszy oficjalny zwiastun Call of Duty: Black Ops, którego twórcami jest studio Treyarch. Więcej o samej grze mamy się dowiedzieć w czasie majowego weekendu, jak zapowiadają oficjalni przedstawiciele wydawcy.

Odnośnik do komentarza

To Treyarch nie robił przypadkiem WaW2?

 

MW3, WaW2, BO..... Ta nagła zapowiedź nowego Cod-a wygląda mi na uspokojenie społeczeństwa. "Hello u nas wszystko w porządku, obecne cyrki to nic takiego. CoD ma się dobrze."

 

O nie, ja się nabrać już nie dam po MW2. Pierwszy CoD którego nie biorę na premierę, nie po MW2. Kibicuję nowemu MoH-owi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Podtytuł sugeruje raczej Afrykę.

To mogłoby być ciekawe. Prażące słońce...

Albo wojna w Gruzji. Też bym nie pogardził gdybyśmy walczyli po stronie Gruzinów.

Tylko please, nie na tym samym silniku! No dobra, nie ma o co prosić, gra będzie na tym samym silniku. Zmieniony zostanie chyba dopiero po premierze next-genów.

Odnośnik do komentarza

Przy MW1 był wywiad,jeden z twórców(nie pamiętam kto dokładnie)mówił że co każdą odsłone grafike będzie ładniejsza,bo taka jest naturalna kolei rzeczy.O ile MW1 był na tamte czasy super,tak MW2 już nie prezentuje się tak okazale,jest ładny ale tylko tyle,nie ma już takich zachwytów jak przy MW1.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ja tam bardzo lubię i ile wspominam tytuły od Treyarch chociaż masy narzekają. Do tej pory gram w CoD5 i świetnie się bawię, kiedy to MW2 odstawiłem na półkę już kilka miesięcy temu. Czekam niecierpliwie na kolejne konkrety, zwłaszcza zapowiadanego w tej części trybu ZOMBIE :).

 

 

PS: Data premiery: 9 XI więc moje urodziny - już wiem jaki prezent sobie sprawię :D

Odnośnik do komentarza

Podtytuł sugeruje raczej Afrykę.

To mogłoby być ciekawe. Prażące słońce...

Albo wojna w Gruzji. Też bym nie pogardził gdybyśmy walczyli po stronie Gruzinów.

 

 

ojjj to pojechałeś z piskiem opon. Tzn wiesz, tez bym chetnie zagral w cos takiego, ale nie ośmieliłbym się nawet pomyśleć amerykanie mogą wydać cos tkaiego :D

Odnośnik do komentarza

Rany boskie, i znowu te Call of Duty. Niech zgadne... nowa czesc bedzie hulala na tym samym silniku co pierwsze CoD na next-geny (podkreconego do granic mozliwosci), bedziemy walczyli przeciwko "zlym" rosjanom, i z pewnoscia zaoferuja nam gameplay znany z poprzednich czesci. Nie zdziwie sie jak znowu zadziala poetzna machina marketingowa, ktora wyda wiecej kasy na reklame, niz na sama gre. Ogromny szacun dla marketingowcow promujacych marke Call od Duty. Dzieki nim, piaty czy szosty raz, odgrzewany kotlet bedzie bil kolejne rekordy sprzedazy. Po prostu szacun! Szkoda ze Sony nie ma tak utalentowanych marketingowcow... I wiecie co, zgadnijcie jaka gra otrzma GOTY 2011 wedlu gametrailers?:D

Odnośnik do komentarza

Podtytuł sugeruje raczej Afrykę.

To mogłoby być ciekawe. Prażące słońce...

Albo wojna w Gruzji. Też bym nie pogardził gdybyśmy walczyli po stronie Gruzinów.

 

 

ojjj to pojechałeś z piskiem opon. Tzn wiesz, tez bym chetnie zagral w cos takiego, ale nie ośmieliłbym się nawet pomyśleć amerykanie mogą wydać cos tkaiego :D

Też bym zagrał. Cóż odważyli się dać nam możliwość strzelania do cywili :P

Podejrzewam jednak, że będzie to zlepek misji w różnych zakątkach świata.

Odnośnik do komentarza

Mi się tam podobał World at War od Treyarchu. A już na pewno bardziej niż MW2.

 

Dobra do rzeczy:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-debut-call-of/64932 Exclusive Debut Tease Trailer

 

http://www.joystiq.com/2010/04/30/call-of-duty-black-ops-set-for-nov-9-2010/ "from Cuba to the Arctic and the jungles of Vietnam"

 

<ziewaaa> Tym razem wujek słupek się nabierze. O nie !

 

 

GT podobno już chce przyznać GOTY za sam teaser :ninja: podobno

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chyba przelecimy się helikopterem w nowym CODzie. Śnieg, Pustynia, Arabowie, Miasto, Vietnam - duża różnorodność będzie, to miłe. Ale jak pisałem nie nabiorę się na marketing Acti, a GameTrailers znowu i tak wybierze nowego CODa, najlepszą grą akcji i FPSem.

PS. I tak Bad Company 3 zniszczy doszczętnie CODa (jak wyjdzie :thumbsup:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...