Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam chętnie zagram w tego Coda (choć wiem tak jak wy że BC3 i nowy, rewelacyjnie zapowiadający się Medal of Honor zniszczy Call of Duty. O BC jestem spokojny ale MoH niesamowicie mnie ciekawi. Tym bardziej że przecież DICE robi multi do Medala.)

 

Wracając do CoDa to filmik dużo nam nie pokazuje. Dobrze że gra osadzona jest w naszych czasach a nie w okolicach II Wojny Światowej bo w tedy Treyarchu samo dałoby sobie kose w plecy. Po BC2 i MW2 mam trudność żeby przerzucić się na CoD: WaW. Głownie bronie mnie denerwują. Tu widać że czasowo nic się nie zmieniło. Wygląda to ładnie ale po kilkudziesięciu sekundach trudno coś ocenić.

 

 

Mimo to jak widać GT potrafi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ale narzekacie. Wy oglądacie te gry czy w nie gracie, co drugi narzeka, że nie będzie nowego silnika. A kogo to obchodzi jak gra wygląda bardzo dobrze.

 

World at War było lepsze niż pierwsze Modern Warfare więc jak to kolejna część od Treyarch to biorę w ciemno. Na teaserze widać sporą różnorodność - a ten gościu to nie był chyba żaden astronauta tylko pilot samolotu latającego na granicy stratosfery czyt. cholernie wysoko :P

Odnośnik do komentarza

World at War było lepsze niż pierwsze Modern Warfare więc jak to kolejna część od Treyarch to biorę w ciemno.

 

Pozwolę się nie zgodzić.

 

 

Kurczę, ale ten teaser zapowiada grę lepszą niż MW2. Fajne klimaty Zimnej Wojny nie poruszane za bardzo w grach (MGS3 z tych lepszych?). Ciężko ocenić po tych krótkich kadrach, ale będzie ciekawie. Jak zawsze w CoD będziemy skakać z jednego końca świata na drugi. Jest także kosmos, który wydaje się cię być dużo ciekawiej wykorzystany niż w MW2.

Odnośnik do komentarza

powiem tak, po obejrzeniu trailerów z mw2 mowilem sobie " o fak, no to na bank zloze moj 1szy pre-order, must have!" Ten teaser robi podobne wrażenie, a raczej robiłby gdyby nie doświadczenie z mw2. Sądze, patrzące na poprzednie lepsze lub gorsze czesci gry, ze bedzie to wyglądał podobnie i zasada sie nie zmieni, czyli tak : poczatek misji - zaczynamy spokojnie, za 2min NAPIER**LAMY do konca - koniec misj. Nastepne - NAPIER**LAMY przez calą misje od początku i na koncu szybko uciekamy. 3ci scenariusz - skradamy sie [snajper]- potem NAPIERD*LAMY! i na koniec jest duże BOOOM. Status: 2,500,000 zabitych i 3 ciężarówki łusek. Ktoś to moze nazwać filmową dynamiczą akcją, ja to nazywam odmóżdżeniem. Nie dziękuje, to juz mnie nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

powiem tak, po obejrzeniu trailerów z mw2 mowilem sobie " o fak, no to na bank zloze moj 1szy pre-order, must have!" Ten teaser robi podobne wrażenie, a raczej robiłby gdyby nie doświadczenie z mw2. Sądze, patrzące na poprzednie lepsze lub gorsze czesci gry, ze bedzie to wyglądał podobnie i zasada sie nie zmieni, czyli tak : poczatek misji - zaczynamy spokojnie, za 2min NAPIER**LAMY do konca - koniec misj. Nastepne - NAPIER**LAMY przez calą misje od początku i na koncu szybko uciekamy. 3ci scenariusz - skradamy sie [snajper]- potem NAPIERD*LAMY! i na koniec jest duże BOOOM. Status: 2,500,000 zabitych i 3 ciężarówki łusek. Ktoś to moze nazwać filmową dynamiczą akcją, ja to nazywam odmóżdżeniem. Nie dziękuje, to juz mnie nie bawi.

Chyba wiem, o co ci chodzi z tymi teaserami/trailerami. Pokazali na nich wszystkie najlepsze skrypty gry, a kiedy przyszło w MW2 zagrać, było strasznie nidno, bo wszystko widzieliśmy już na filamch - zero zaskoczenia. Myślałem, ze skrypty na gameplayach to tylko mała ich część z całej gry. Tak jak mówisz, na trailerach MW2 wyglądało na bardzo różnorodne, a było to zwykłe napier.dalanie przed siebie. Pokazali "misję" pod wodą, a okazało się, że to tylko wprowadzenie do właściwej misji.

 

btw. WaW było równie dobre jak CoD4 - koniec.

 

EDIT: Tutaj można wyłapać znacznie więcej obrazków.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6sn6ETLpoiM

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

poczatek misji - zaczynamy spokojnie, za 2min NAPIER**LAMY do konca - koniec misji.

Dodałbym jeszcze, że w międzyczasie giniemy ze 100 razy od zmasowanego ognia hurtowej ilości przeciwników!

Chciałbym bardziej strategicznego podejścia, więcej stealth w tej dżungli.

Jako sznajper, który korzysta z RPG do kampy :P

Odnośnik do komentarza

powiem tak, po obejrzeniu trailerów z mw2 mowilem sobie " o fak, no to na bank zloze moj 1szy pre-order, must have!" Ten teaser robi podobne wrażenie, a raczej robiłby gdyby nie doświadczenie z mw2. Sądze, patrzące na poprzednie lepsze lub gorsze czesci gry, ze bedzie to wyglądał podobnie i zasada sie nie zmieni, czyli tak : poczatek misji - zaczynamy spokojnie, za 2min NAPIER**LAMY do konca - koniec misj. Nastepne - NAPIER**LAMY przez calą misje od początku i na koncu szybko uciekamy. 3ci scenariusz - skradamy sie [snajper]- potem NAPIERD*LAMY! i na koniec jest duże BOOOM. Status: 2,500,000 zabitych i 3 ciężarówki łusek. Ktoś to moze nazwać filmową dynamiczą akcją, ja to nazywam odmóżdżeniem. Nie dziękuje, to juz mnie nie bawi.

Amen, podpisuję się pod tym.

 

World at War było lepsze niż pierwsze Modern Warfare więc jak to kolejna część od Treyarch to biorę w ciemno.

 

Don co Ty brałeś ? :blink: Co dwójki dwójki to się zgadzam. Sam tak uważam ale od genialnej jedynki? NO WAY ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

humanno ma rację, ale mimo wszystko wolę taką kampanię niż jałowego KZ2.

 

Kiedy zainwestują w nowy silnik? Ten już chyba pamięta czasy CoD2 z PC, wtedy było nieźle, ale teraz w obliczu współczesnych fajerwerków w FPS wygląda średnio. Jedyną mocną stroną tego silnika są twarze, animacje oraz płynność animacji na każdej z platform. Jednak już czas na coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Mam szczerą nadzieje, że Black Ops zamknie usta (tak jak swego czasu MW) wszystkim malkontentom i hejterom, bo tego już się słuchać/czytać nie da. Szkoda, że Treyach musi płacić za grzechy innych.

 

COD ....skończy jak Guitar Hero... z ocen na poziomie 90% wyląduje na 70 % czy nawet 50 :) Activision jak już coś wymyśli to ciągnie z tego kase przez długie lata nic ciekawego nie dodając ;)

Odnośnik do komentarza

Może właśnie dzięki tej sytuacji/pupie w której się znaleźli dojdą do wniosku, żeby trochę poluzować ten kaganiec. Wiem, za raz podniosą się głosy mówiące, że to 'niemożliwe' i w ogóle Einstein był kobietą. Jakim cudem wydano więc MW? Acti idzie na dno, ale tym bardziej mam nadzieje, że coś się ruszy w temacie.

Odnośnik do komentarza

Te rzeczy są pewne: miliony na koncie Wujka Boba oraz nagrody od GT dla CoD Black Ops w następujących kategoriach GOTY, najlepsza gra na PC, 360 i PS3, najlepsza grafika, najlepsze multi, najlepsze wszystko.

 

Sam Kotick przyznał, że produkowanie gier to czysty biznes gdzie nie ma miejsca na coś twórczego.

Odnośnik do komentarza

Sam Kotick przyznał, że produkowanie gier to czysty biznes gdzie nie ma miejsca na coś twórczego.

Właśnie.

 

Dlatego życzę jak najgorzej Cod-owi (jezeli będzie to znowu stare, niesmaczne, odgrzewane kotlecisko) i temu pe.dałowi.

 

Na szczęście choćby jak pokazuje ten temat ludzie są już bardziej sceptycznie nastawieni do nowego Cod-a. Nie ma już sikania pod siebie jak to było przy MW2. Zresztą nie ma się co dziwić dla mnie np. MW2 po mgs4 to największy growy fail.

 

Już nawet nie numerują Cod-ów. To już by był CoD7: Black Ops ?

 

Call of Duty: Black Ops i hasło reklamowe "My się nie zmieniamy. Czy nabierzesz się ponownie !?"

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Już nawet nie numerują Cod-ów. To już by był CoD7: Black Ops ?

 

Gdyby je numerowali za parę lat przegoniliby Final Fantasy.

 

To co mi się w CoDach podoba to ciągła jazda bez trzymanki tylko szkoda, że łączy się to z 100.000 skryptów na sekundę oraz nierównym poziomem misji. Dwa pierwsze CoDy oraz Modern Warfare 1 uważam za bardzo udane gry, ale co za dużo to nie zdrowo. Co rok to cod. Przesada.

 

Ciekawe czy długością gry przebiją MW2.

Odnośnik do komentarza

 

Już nawet nie numerują Cod-ów. To już by był CoD7: Black Ops ?

 

Gdyby je numerowali za parę lat przegoniliby Final Fantasy.

 

To co mi się w CoDach podoba to ciągła jazda bez trzymanki tylko szkoda, że łączy się to z 100.000 skryptów na sekundę oraz nierównym poziomem misji. Dwa pierwsze CoDy oraz Modern Warfare 1 uważam za bardzo udane gry, ale co za dużo to nie zdrowo. Co rok to cod. Przesada.

 

Ciekawe czy długością gry przebiją MW2.

Racja.

A jeśli chodzi o długość, to nie liczyłbym na to. Postawią pewnie na multi w głównej mierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...