Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Odnoszę wrażenie że osoby które twierdzą że Fifie bądż PES-owi bliżej do symulacji,chyba nigdy nie widziały meczu LM w tv albo nie miały piłki przy nodze w życiu.

 

 

Dziwna wypowiedź...wiadomo, że obie pozycje są GRAMI. I nikt nie bedzie grał meczu na 90 min, w którym 10 min trzeba czekać na sytuację podbramkową (czas rzeczywisty). Dlatego musimy wziąść na klatę serię uproszczeń...

 

 

....szkoda, że jest ich za dużo jak na pbecny moment. (w obu piłkach)

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Nie kupuję... za bardzo zawiodłem się na 2010 ( no chyba , że demo mnie bardzo pozytywnie zaskoczy).

Łee... też tak mówię. Kupię FIFE, która zanudzi mnie po miesiącu i dokupię PESa. Mam nadzieję, że Chelsea dostanie w końcu licencję. A najlepiej cała liga, bo przecież nalepsza liga w Europie na to zasługuje. Ewentualnie można podziękować włoskiej.

Odnośnik do komentarza

Wyczekuje nowej części bo przez obecną wogóle zaprzestałem grać w piłki nożne ( ponad 300 meczzy w fife tez nie pomogło , ta gra również jest biedna).

 

Ja liczę że :

 

1)Wróci normalny timing i sekundowe opóźnienie nie będzie irytowało w każdym meczu .

 

2)Wróci normalny drybling z Normalnymi (takimi jak było zawsze ) markowaniami . Liczę na powrót zwodów timingowych i ogólnie żeby było jak za czasów pesa 6 (gdzie drybling był świetny i skuteczny ale nie tak prosty jak w 2009 ze swoim syndromem jeźdźców bez głowy ).

 

3) Zmniejszenie randomu który w pesie 2010 obecny jest przy każdym zagraniu . Nie masz pewności że podanie , przyjęcie, odbiór czy zwód ci wyjdzie , mam nadzieję że to ulegnie zmianie .

 

4)Zredukowanie goli z wrzutek a dokładniej tego że nasi obrońcy będą walczyć z napastnikami a nie ich zostawiać na wolnym polu(syndrom stałych fragmentów z 50 metra gdzie każdy wali na pałę wrzute bo nasz napastnik jest zawsze przed obrońcą) .

 

5)Ogólnie powrotu fellingu starego pesa .Cos w tym jest że podczas ery pesa 6 i 2008 (na ps2) na turniejach było po 120 osób a obecnie jak jest 60 to już duży turniej . Prawie cała scena przestała grać .

 

 

p.s. Tak w ogóle to już mi średnio zależy na przyszłości Pesa. Od kiedy mam Tekkena i i bijatyki 2d nie tęskni mi się za grami z randomem

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Dla mnie najwazniejsze jest by wrócił fealing ze starych PEsów. Nie znaczy to bynajmniej, że nowy PES ma wrócić do arachizmów (z perspektywy czasu) z takiego PESa (cz 1 z PS2). Chodzi mi o ten uśmiech radości na ryjku. To jest najważniejsze.

 

 

Bo widać w PES 2010 geniusz. Widać, ale sa to raczej okruszki geniuszu jakim karmił nas kiedyś KCET. Chciałbym by król powrócił. By zmiażdżył Fifę.

 

 

Jednak nie sądzę, że mu się uda :(

Odnośnik do komentarza

Nowa Fifa moim zdaniem jest konkurentem tylko dla pesa 2009 i 2010 . W starciu z takim pesem 6 którego grywalność jest na poziomie starcrafta (ludzie w te gry graja do dzisiaj ) Fifa wypada słabo. Jest to tylko moje zdanie oczywiście . Jednakowo też bardzo chciałbym by nowy pes zmiażdżył Fifę . Chciałbym by był totalnie anty casualowy (w odróżnieniu do obecnych gier z obydwu obozów) . Chciałbym by był mega trudny , żeby różnica między słabym graczem a dobrym była widoczna w każdym aspekcie tak jak to miało miejsce w Iss Pro :D :D Mam dość żenującego randomu i tego że nawet z noobem trzeba się nie raz namęczyć. W fifie zaś przeraża mnie ta łatwość z jaką każdy piłkarz przyjmuje wszystkie rodzaje piłek , wykonuje karkołomne podania albo odbiory . Nie podoba mi się ta prostota mimo że sama gra oferuje wiele miodu to jednak wymagająca manualnie nie jest ani troszkę .

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Zajman - mowiac nowa fifa masz na mysli 10tke, czy WC ?

PES 6 byl mega, z tym nawet nie bede polemizowal, sam w niego 2 lata cioralem, gdy inni przezucali sie na sile na PES'a 2008, ja dalej gralem w 6tke z kumplami. Ale nawet jego czar prysl, wlasnie przez EA Sports.

Latwosc pilek w FIFIE - polemizowalbym, szczegolnie zespolami 3-4*, ale do tego jest oddzielny temat. Pewnie nikogo nie roszczaruje piszac, ze nie spodziewam sie totalnie niczego... Wszystkie newsy bede dokladnie tak samo jak w zeszlym roku i 2 lata temu zlewal cieplym moczem. No offence, ale Konami robi ze swoich fanow debili i jak zwykle - jedynie zatwardziale betony beda lykac kazda informacje jako pewnik nadchodzacych zmian !

kto stoi w miejscu, ten...

stoi w miejscu...

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

 

2)Wróci normalny drybling z Normalnymi (takimi jak było zawsze ) markowaniami . Liczę na powrót zwodów timingowych i ogólnie żeby było jak za czasów pesa 6 (gdzie drybling był świetny i skuteczny ale nie tak prosty jak w 2009 ze swoim syndromem jeźdźców bez głowy ).

 

To będzie krok w tył i kolejny krok w stronę arkejdu. Ja normalnie nimi wymiatam w nowym PESie, dobrze jest to rozwiązane bo po prostu trzeba zrobić zwodzik i dalej gałą manewrować by ładnie wyminąć rywala.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
To będzie krok w tył i kolejny krok w stronę arkejdu. Ja normalnie nimi wymiatam w nowym PESie, dobrze jest to rozwiązane bo po prostu trzeba zrobić zwodzik i dalej gałą manewrować by ładnie wyminąć rywala.

 

Litości . To że tobie się podoba to dla mnie znaczy że kompletnie nie umiałeś wykorzystać potencjału z poprzednich części . Sory oran ale nie pisz mi że powrót większości usuniętych z gry zwodów to krok w tył i krok w stronę arkejdu .

 

Drybling powinien być ograniczony bo na maksa irytuje to np.jak obroncy markowanie strzału łykają.

 

Ej Aki aki .. Jak trzymasz odbiór (czyli X ) w momencie kiedy ktoś robi markowanie to zawsze je łykniesz . Jak nie trzymasz X to obrońca nie zrobi auto wslizgu i możesz sobie podejść po piłkę i ją wziąć . Dziękuje , good night .

 

Ciekawe co to będzie z tym nowym silnikiem ...

Odnośnik do komentarza

Skąd masz te info o nowym silniku?

 

Kufa...może być przełom

Oficjalnie potwierdzone przez Adama z WENB,bo ludzie pytali.

 

big_and_long: Adam , that about the new engine, is your guesswork or it's confirmed by Konami ??

 

 

Adam:

Obviously its confirmed, you think I would be allowed to say it if it wasn't?

 

Strange how you have to ask.

Zupełnie nowy ,inny silnik. Stąd grubo ponad tysiąc animacji.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Grałem ostatnio w FIFE 10 na PS2 i Xboxa. PESa sprawdzałem co nową edycję do części 7. Do dzisiaj gram w PES5 na PS2, a najchętniej jakbym miał PSXa pociorałbym w ISSy i stare PESy. Przestałem wierzyć w cokolwiek nowego, zasmakowałem online'owej piłeczki, która waży 15 MB, wciągnęła mnie bez reszty przez 8 miesięcy do momentu wyjścia nowej, bardziej "symulacyjnej"wersji. Smutne ale prawdziwe. Dla człowieka, który lubi operować piłkę na zręczności (arcade)a nie na walniętych symulacjach, co to zasypiam przy momentach manewrowania piłkarzami za pomocą krzyżaka, gdzie piłkarze są jak muchy w smole (owszem w PES5 też tak było, ale to jedyna wolna piłka, która mnie wciągnęła bez reszty).W sumie nic już we mnie nie wyzwala radości.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...