Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ta gra wygląda, boshe!! Patrzta jaka rozpikselowana gra, już widzę, że ma ten sam silnik co zawsze :/

Noga się tak samo układa jak w PES-ie 6, te same animacje.

 

Bardzo słabo to wygląda, widać, że arkejd.

 

Mam rozumieć, że już widziałeś grę w akcji? Kurdę zazdroszczę.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Już nie musicie przeżywać,zdjęcie to fake :)

Potwierdzone info od Konami:

Wraca zwód podanie+strzał, tylko zmieniony(inna animacja,inaczej wygląda - nie wiem - jest nowy).

Wracamy do starego systemu statystyk.

Więcej opcji edycji.

 

To tylko drobne hinty,na pierwsze konkretne info i newsy trzeba czekać do czerwca.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram w ISS/PES od wielu lat, ale z roku na rok coraz bardziej tej gry nienawidzę. Może nie tyle gry ile twórców, którzy stworzyli kaprawy silnik na current-genach i geniusz PESa z poprzedniej generacji poszedł się kochać. Ciągle da się w to grać i jest parę aspektów, w których PES ma wciąż przewagę nad serią FIFA, ale na tej generacji stawiam głównie na grę EA. Z roku na rok Konami obiecuje wielkie usprawnienia, a dostajemy kosmetyczne poprawki, dlatego niespecjalnie napalam się na nową edycję.

 

Napiszę krótko - licencja albo śmierć. W dalszym ciągu jest coś, co trzyma mnie przy tej serii i skuszę się na kolejną odsłonę dopiero wówczas, gdy otrzymam 100% licencji. Bo to są jakieś jaja, by duża gra piłkarska była w ten sposób okrojona przy przychodach, które generuje. To już nie te czasy, gdy spędzałem kilkaset godzin w edytorze. Starzeję się i brak mi czasu oraz chęci.

 

O gruntownej przebudowie silnika, a w zasadzie stworzeniu nowego nawet nie marzę, na tej generacji już się nie doczekamy. Wciąż będziemy zdani na głupie, niezależne od nas błędy w obronie i tym podobne. Dla kogoś może być to plus w postaci nieprzewidywalności, mnie zwyczajnie drażni. Dlatego licencja to jedyne, co skłoniłoby mnie do ewentualnego zakupu, patrząc realnie na zmiany, które mogą nastąpić. Z każdym rokiem mam jakieś złudzenia, że naprawdę zmieni się na lepsze, ale po dłuższym ogrywaniu dema czar pryska i wracam do FIFY mimo jej wad. A tak by się chciało znów poczuć prawdziwą piłkę z czasów PS2.

Odnośnik do komentarza

Gram w ISS/PES od wielu lat, ale z roku na rok coraz bardziej tej gry nienawidzę. Może nie tyle gry ile twórców, którzy stworzyli kaprawy silnik na current-genach i geniusz PESa z poprzedniej generacji poszedł się kochać. Ciągle da się w to grać i jest parę aspektów, w których PES ma wciąż przewagę nad serią FIFA, ale na tej generacji stawiam głównie na grę EA. Z roku na rok Konami obiecuje wielkie usprawnienia, a dostajemy kosmetyczne poprawki, dlatego niespecjalnie napalam się na nową edycję.

 

Napiszę krótko - licencja albo śmierć. W dalszym ciągu jest coś, co trzyma mnie przy tej serii i skuszę się na kolejną odsłonę dopiero wówczas, gdy otrzymam 100% licencji. Bo to są jakieś jaja, by duża gra piłkarska była w ten sposób okrojona przy przychodach, które generuje. To już nie te czasy, gdy spędzałem kilkaset godzin w edytorze. Starzeję się i brak mi czasu oraz chęci.

 

O gruntownej przebudowie silnika, a w zasadzie stworzeniu nowego nawet nie marzę, na tej generacji już się nie doczekamy. Wciąż będziemy zdani na głupie, niezależne od nas błędy w obronie i tym podobne. Dla kogoś może być to plus w postaci nieprzewidywalności, mnie zwyczajnie drażni. Dlatego licencja to jedyne, co skłoniłoby mnie do ewentualnego zakupu, patrząc realnie na zmiany, które mogą nastąpić. Z każdym rokiem mam jakieś złudzenia, że naprawdę zmieni się na lepsze, ale po dłuższym ogrywaniu dema czar pryska i wracam do FIFY mimo jej wad. A tak by się chciało znów poczuć prawdziwą piłkę z czasów PS2.

 

Zazdroszczę Tobie, że byłeś takim wielkim fanem PES i patrzysz tylko na licencje. Gratuluje. Widzę również, że jesteś w temacie odnośnie silnika gry. Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Tobie, że byłeś takim wielkim fanem PES i patrzysz tylko na licencje. Gratuluje. Widzę również, że jesteś w temacie odnośnie silnika gry. Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam.

 

Patrzę na licencje, bo dosyć już mam North Londonów i innych śmiesznych drużyn w cenie pełnoprawnej gry piłkarskiej. Edytowanie ma być dodatkiem, a nie jednym z gwoździ programu. Obecnie jest gwoździem do trumny. Jeśli bycie fanem PESa ma polegać na absolutnym wielbieniu i nie wytykaniu wad, które od lat są obecne, to może faktycznie nim nie jestem.

 

Co do silnika, oglądając gameplay, który wyciekł do sieci, o ile jest prawdziwy, widzę TEN SAM silnik, z ewentualnymi usprawnieniami, choć tak naprawdę nie da się tam zbyt wiele dostrzec. Znów skończy się na obiecywaniu i tyle z tego będzie.

Edytowane przez krusejder
Odnośnik do komentarza

Ale w kwestii licencji akurat Konami nie może wiele zrobić, bo EA większość wykupiło - także już z miejsca możesz zamawiać preorder FIFY 11.

 

http://www.youtube.com/user/PSM3magazine#p/a/u/0/eFv3kelbjRk

 

Te nowe opcje taktyczne to prawdziwa rewolucja :)

 

Filmik podoba mi się i pokazuje, że PES 2011 z technicznego punktu widzenia jest naprawdę mocny.

Odnośnik do komentarza

Warto też obadać jak wygląda walka o piłkę w PES2011 a jak wyglądała w 2010.

Na filmiku jest to od 51 sekundy pokazane.

Dla hejterów oczywiście i tak to będzie stary PES z kosmetycznymi zmianami.

 

Wiesz jak ktoś mi napisze po tym filmiku, że ten PES ma kosmetyczne zmiany to go po prostu wyśmieje.Widac gołym okiem nowy silnik z nowymi animacjami i psychiką zawodników. Technicznie ten PES wygląda naprawdę mocno. Dodac należy również, że video to pochodzi z maja i KONAMI ma jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

Wiesz jak ktoś mi napisze po tym filmiku, że ten PES ma kosmetyczne zmiany to go po prostu wyśmieje.Widac gołym okiem nowy silnik z nowymi animacjami i psychiką zawodników. Technicznie ten PES wygląda naprawdę mocno. Dodac należy również, że video to pochodzi z maja i KONAMI ma jeszcze sporo czasu.

Z miła chęcią obadałbym już nawet ten kod ;]


 

No dobra Ader ale mówiłeś, że ten pasek (siła strzału) przy zawodniku to była ściema. A wygląda na to, że nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Warto też obadać jak wygląda walka o piłkę w PES2011 a jak wyglądała w 2010.

Na filmiku jest to od 51 sekundy pokazane.

Dla hejterów oczywiście i tak to będzie stary PES z kosmetycznymi zmianami.

 

Wiesz jak ktoś mi napisze po tym filmiku, że ten PES ma kosmetyczne zmiany to go po prostu wyśmieje.Widac gołym okiem nowy silnik z nowymi animacjami i psychiką zawodników. Technicznie ten PES wygląda naprawdę mocno. Dodac należy również, że video to pochodzi z maja i KONAMI ma jeszcze sporo czasu.

W jaki sposób widzisz "psychikę" zawodników? Pytam, bo to mozę być ciekawe. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Bzdura wielka, już pierwsze sekundy filmiku prezentują absolutnie sztuczną akcję ze złamaniem do środka. Kompletnie nierealistyczna sprawa. A ty lons po raz kolejny błysnąłeś.

 

Akcję ze złamaniem do środka? Powiem wprost co ty pi.e.przysz za bzdury? Wczuwasz się w role trenera tego z twojego avataru? Popełnienie błedu i przyznanie sie do niego nazywasz trenerze błyśnięciem? Gratuluje.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.