Skocz do zawartości

God of War: Ghost of Sparta


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Są momenty kiedy naprawdę ciężko się ogarnąć w jednej chwili vide walki gdzie wyskakują te hetery ryjące pod ziemią. Czasem jedna mnie chwyci, wykona swoje drapanko by za sekundę szczapiła mnie kolejna, a zaraz po niej uzbrojony ogr. Life bar spada aż się żyć nie chce. Właśnie gała i kijowe uniki sprawiają, że ciężko grać na zwłokę. Do tego dochodzą miniwulkany tych byczys i mamy piękny obrazek schizofrenii i traumy. Żadna walka nie jest tak irytująca jak te kiedy pojawiają się te pindy. Powiem więcej, są to jedyne TRUDNE walki. Sterowanie nie pomaga w tych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem tani sposób na to starcie...niestety. Od razu wskoczyłem na Hard więc momentami potrafię się nieźle zaciąć, głównie na wspomnianych pindach. Parowanie jest natomiast świetnym sposobem niemal na każdą sytuację, podobnie jak szarża.

 

 

Łał, ciężko uwierzyć, że to "tylko" gra na konsolę przenośną. Bawiłem się setnie, ani przez chwilkę się nie nudząc. Wszystkie starcia mi się podobały, wszyscy bossowie na poziomie. To co przy końcówce zobaczyłem było godnym finałem kozackiej gry. Tak powinno się prowadzić fabułę panowie od GoW3. Niby nic się nie dzieje, ale jakże wymowne były słowa

Zeusa pod koniec gry, jakże wku.rwioną miał twarz Kratos w ostatnich scenkach

, i jakże solidnie się wzięli za przedstawienie historii kolesie z ReadyAtDawn.

 

Od razu zabrałem się za God mode :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

Raz motałem się ze skokiem w górę z 2 minuty by w końcu jakoś się udało więc nie jesteś sam.

 

Dziś skończyłem God Mode. Były starcia, które sprawiały, że dostawałem białej gorączki, np. dwa ogry + pajączki plujące kwasem, 3 Geryony + 4 harpie. Te bitchaste wrzaskuny okazały się być bardzo proste do uciukania, a wystarczyło...nie kończyć kombosów i klepać je po dwa, trzy ciosy na atak, a nie ma szans by władowały się pod ziemię. Obowiązkowo do tego blok i pozamiatane. Bossowie niestety prości. Dobry timing, parowanie plus Thera's Bane to kombinacja nie do zdarcia.

 

Świetnie się bawiłem z Duchem Sparty :starwars: .

 

Edit: Czy wszyscy mieliście tak, że po około pięciu wznowieniach gry w tym samym momencie life bar jest resetowany do pozycji wyjściowej z początku gry? Musiałem tak pocisnąć najgorsze starcia:confused:.

Odnośnik do komentarza
Edit: Czy wszyscy mieliście tak, że po około pięciu wznowieniach gry w tym samym momencie life bar jest resetowany do pozycji wyjściowej z początku gry? Musiałem tak pocisnąć najgorsze starcia:confused:.

Tak, albo to albo life bar schodzi do 50%.Najlepiej przy checkpointcie zostawić sobie skrzynię z lifem.Przy dużym zamieszaniu czasem dobrze jest klepać zbicie na pałę, często wchodzi.Został mi w sumie już tylko God Mode, bo milion orbów można zdobyć na arenie trzymając jeden przycisk - trochę lipa....

A ostatni fight mega epicki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.