Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

I ta cała pseudo przemiana szeryfa. Cały sezon ponoć zabijał wszystko co się rusza, przeczytał list od gów.niarza, i nagle zmienił się jego światopogląd. Dodatkowo podejmuje decyzje, nie pytając nikogo innego o zdanie xd. 

A tak poza tym zakończenie rozczarowujące, tak samo jak w komiksie. Teraz przez dziesięć sezonów ten pseudo Negan będzie sadził pomidory w osadzie. 

Dodatkowo ta końcówka z Maggie,  jakby miała być kolejnym wrogiem Agenta 007 :yao:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

9 godzin temu, milan napisał:

Czyli skończyłeś sezon na odcinku  w którym Negan wybierał ofiarę, ja pier,dole, akurat na jednym z najmocniejszych momentów w dziejach seriali. I w ogóle Cie nie interesowało kogo zabił.

Jak zobaczyłem potem kogo to właśnie już przestałem oglądać i do tego potem jakieś samozwańcze rycerzyki, czarny król z tygrysem, stężenie glupoty zrobilo się na tyle duże, że dałem sobie spokój. 

 

I tak TWD powinno wygrać plebiscyt na Top 10 how to kill good show.

Odnośnik do komentarza

Oglądam z musu, zacząłem oglądać ten sezon, to już go dokończę, ale nigdy tak się nie wynudziłem.
Z seriali-tasiemców, to chyba tylko Breaking Bad trzymał poziom mimo pięciu sezonów.
Tu im dalszy sezon, tym gorzej, a już najśmieszniejsze były Losty z kosmitami i Prison Break w kolejnym już wiezieniu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.04.2018 o 17:08, Szwed napisał:

O kurde, ale guwno xDDDDDDDDDDDD

No nie mogę, to był ten długo zapowiadany finał z przytupem? To nieźle, bo nie jest to przytup o jakim pomyślałem, ale niczego się po tym serialu już nie spodziewam więc spoko.

  Ukryj zawartość

Cały plan odwalony perfekcyjnie - wpadają w pułapkę, ale przecież nie, Eugene zrobił fałszywą amunicję której nikt nie przetestował! Eureka XDDDD Do tego te wszystkie zwroty akcji, te leśne baby pojawiające się totalnie znikąd!

 


Dobrze, że chociaż Negana zostawili. Mam nadzieję, że Dwayne wróci, bo on jest całkiem fajną postacią. Saviorsi tak bezgranicznie popierali Negana a teraz nagle wszyscy od razu łapy w górę? Bez żadnego prostestu? I Rick tak po prostu ufa, a nie wie, że Maggie już coś knuje? Boże, to jest chyba najgłupsze w tym wszystkim. Znają się z Maggie prawie najdłużej, od początku apokalipsy, a ona oczywiście będzie główną złą nowego sezonu xDDDDDDDDDDD CO.

Negan będzie siedział w klatce, ale z kim on będzie teraz rozmawiał? Z małolatą? Czy może Maggie będzie chodzić i jednak się nawróci?
 

 

NO I GDZIE DO CHOLERY PODZIAŁ SIĘ HELIKOPTER? A może oni wszyscy żyją w świecie jak "Truman Show"?

 

Aha, i po co do cholery były te witraże na drzewie? XD

 

W dniu 16.04.2018 o 17:20, milan napisał:

Ten serial nie ma już nic w zasadzie. Cały sezon Lucilla chyba ani razu nie zadziałała. Po prostu wszystko kurfa źle. Rozumiem ze odbudowaną osadę nazwą Carl City.

Kowal nie oglądaj

:cool:

 



XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

- witraże na drzewie tylko po to by Rysio mógła kawałkiem szkła dziabnąć Nygusa XD

 

- trójca zdrajców XD jeszcze Jezus w tej ekipe, przecież on prawie święty

 

- helikopter pewnie wjedzie w pierwszym epie kolejnego sezonu, Rysio wyskoczy z chlebem i solą a trójca będzie chciała naku.rwiać, konflikt interesów, w połowie sezonu uwolnią Nygusa

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
11 godzin temu, sprite napisał:

Ta seria umrze już bez Ricka.

Płakał po niej raczej nie będę :lapka:

Niech Ryk schodzi ze sceny póki jeszcze może jako tako z twarzą.

I tak wydaje mi się, że Reedus ma większy fanbase. Pod tym kątem to niegłupi zamiennik.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.