Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy odcinek bardzo chujowy do pewnego momentu. Aż przypominała mi się forma TWD za "najlepszych" czasów. Ostatnie 10 minut za to uratowały ten ep :obama: :obama: Nie klikać w spoiler jak ktoś nie obejrzał!!!

 

 

 

54236901_2384117421599566_24336376179174

 

Dwie najbardziej wkurwiające postacie w serialu - Henry i Tara out:fsg: Enid trochę szkoda, ale na widok wbitej głowy Henry'ego w patyk aż zawyłem ze szczęścia:banana: 

Teraz pewnie Carol wrzuci beast mode i za tydzień w finale może być miazga. Może nawet Negan wleci.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta cala Alpha to ogolnie spory cringe, idealnie wpasowuje sie w trend silnej niezaleznej kobiety.

 

Chetnie zobaczylbym jak Negan zapoznaje ja z Lucille, oczywiscie obowiazkowo robiac konkretny lean back i rzucajac jakiegos chwytliwego one-linera. Wiadomo, ze do tego raczej nie dojdzie.

 

Cale to zagrozenie ze strony Szeptusi wydaje sie mocno naciagane, przed grupa Negana czuc bylo jakis respekt, a tutaj? Ma sie wrazenie, ze gdyby saviorsi trafili wczesniej na ta grupe Alphy to rozjechali by ja bez mrugniecia okiem.

 

No, a poza tym rip

 

Enid

:frog:

 

 

Cytujac klasyka, "a szkoda, bo fajna dupeczka była".

 

 

Odnośnik do komentarza

Odcinek w sumie calkiem ok ale nie na koniec sezonu i nie po tym co sie odyebalo odcinek wczesniej.

 

Caly sezon jak dla mnie meh. Juz mnie zaczynaja smieszyc te ich wedrowki pomiedzy osadami. Tyle lat apokalipsy, tyle wrogich obozow wybitych, teraz wiedza ze znowu cos sie szykuje, a ci jakby nigdy nic na wozeczek z konikami i patataj w droge XD. Nie wiem na chuy oni tak jezdza w kolko bo nie widzialem zeby zbierali jakies zasoby? Miejmy nadzieje ze w nastepnym sezonie wkroczy Negan do akcji i troche to rozkreci.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Biorę się za nadrabianie The Walking Dead. Skończyłem w połowie 7 sezonu ale oglądając czuje, że sporo pozapominałem. 

 

Znacie jakieś dobre recapy, podsumowania sezonów? Na YT są na kanale Skybound i wydawałoby się że jestem uratowany ale tego się nie da oglądać. Są zrobione tragicznie i koleś który prowadzi narracje powinien wylecieć z roboty. 

 

Anyone can help? :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...