Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

czy wiadomo coś na temat tego czy to pełnoprawa 3 część czy tylko jakis spin off?

podobno 3 część miała byc z nowym bohaterem w nowych czasach, a nie bezposrednio po ac2 z eizo hm

 

akurat pare dni temu przeszedlem AC2 wiec jestem w temacie, ale spodziewalem sie czegoś innego

Odnośnik do komentarza

wiki sez:

 

Assassin's Creed: Brotherhood

 

Assassin's Creed: Brotherhood is a working title for two unnamed games announced by Ubisoft that will take place in the Assassin's Creed II universe. The next game in the franchise has been announced by Ubisoft and will be released fiscal year 2010-11. Little is known about the plot, but it has been confirmed that it will be the continuation of Assassin's Creed II protagonist Ezio's story. Ubisoft has also confirmed online multiplayer for the first time in the series.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nie zmienili bohatera, tzn z 1 strony dobrze, bylo to do przewidzenia, zeby zachować jakąś ciągłość historii, ale Etzio średnio mi pasuje, Altairowi to może sandały umyć co najwyżej. Chyba juz nie zainwestuje w AS3. W 1 grałem jak głupi, 2 przeszedlem, ale nie zachłysnąłem sie jakos specjalnie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

"Po raz pierwszy weź udział w innowacyjnym multiplayerze, który pozwoli ci wcielić się w asasyna własnego wyboru i zdefiniować własny styl zabijania."

 

To może być ciekawe, zobaczymy co im z tego wyjdzie.

 

W jedynkę nie miałem przyjemności zagrać, ale zapoznałem się z historią co by lepiej grało mi się w dwójkę. Wymaksowałem ACII, spodobało się zarówno gameplay, grafika, muzyka jak i historia. Za to zakończenie wydaje się być wyrwane ze Star Treka, liczę na sensowne wyjaśnienie tej sprawy.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten projekt jest dość intrygujący ale w AC najważniejsza jest fabuła. Na ciekawą historię nie ma co liczyć. Raczej rozwinięcie pobocznych wątków. Nie wiem czy uda im się podrasować gameplay tak, żeby gra miała ręce i nogi. Nie wszystkie rozwiązania z singla będą nadawały się do gry po sieci.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niezły ten zwiastun (ciekawe co pokażą na swojej konfie skoro już okryli karty), Ezio wygląda w niem na badassa - co jest dobre, w szczególności że w "dwójce" nie wykazał się jakimikolwiek cechami charakteru.

 

Może wyjdzie z tego na prawdę porządna gra ale , jak już ktoś w wspomniał, w AC liczy się fabuła więc teraz trzeba liczyć, że gra pod tym względem nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

niezła grafika, pokazuje że jednak nadal jest spora przepaść pomiedzy filmikami na silniku a czymś takim, tutaj w wielu momentach zastnawialem sie czy przypadkiem nie podłożyli tam prawdziwych aktorów z jakimś filtrem tylko

 

oby to byla konkretna nowa gra, a nie takie cos jak fallout new vegas (czyli przemodelowana troszke kopia poprzednika bardziej przypominająca dodatek niż pełnoprawną gre- jesli chodzi o nowosci a nie o dlugosc gry)

Odnośnik do komentarza

Trailer na poziomie tego z E3 2009. Znów będzie się go oglądać kilkaset razy. Szczerze to uwielbiam tego typu trailery :D

 

Ciekaw jestem jak rozwiążą to fabularnie, ciekaw jestem multi i czekam na demo tak jak w zeszlym roku. Ciekawi mnie również, jak w gameplayu bedzie sie sprawdzac bron palna. Teraz nie bedzie pukawki od Vinciego tylko strzelby. Dla AC:B warto bedzie obejrzec konferencje Ubi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie trailer faktycznie, wykonany kozacko, ale to tylko trailer. Czuję niestety, że wraz z trzecią częścią znowu kolejny raz Asiek straci na klimacie. Wnioskuje to zarówno z trailera jaki i pierwszych info od Ubi.

 

Pierwsza część miała dla mnie genialny klimat, średniowiecze, np brudna Akka, dużo odwołań to krzyżowców, kozacki samotny bohater skrytobójca.

 

Drug część, zmiana epoki, renesans jak by nie było jest dużo lżejszy" od średniowiecza, zmiana głównego bohatera jakby nie było Anzio do Altaira to niezła cipka, mniej krzyżowców.

 

W trzeciej części zapowiada się dalej renesans , ale coś czuje, że coraz bardziej gra będzie oddalała się od tematu samotnego skrytobójcy, na korzyść częstych walk w grupach, czyli dla mnie kolejny ubytek klimatu.

 

Żeby nie było, że tak narzekam tylko. Przyznam, że jeżeli o sam gameplay i różnorodność to dwójka bije na głowę AC1. Dla mnie jednak klimat i charyzmatyczny bohater jest b. ważny.

 

Ale coś czuje, że w odróżnieniu od jedynki, trojki na pewno nie kupię w dzień premiery (AC2 to w ogóle pożyczyłem).

Odnośnik do komentarza

z jednej strony zamysł bardzo ciekawy - czyli mniejwiecej to co na filmiku, jeden idzie do celu a inni muszą mu pomagać oczyszczajac mu droge na rozne sposoby, tylko że to co wyglada niezle na filmiku w samym gameplayu może wyjść bardzo roznie, od super wspolpracy po jakies chore i niepraktyczne wymuszone akcje

 

 

no i inna sprawa że takie stadne działanie "troche" odbiega od klimatu pojedynczego assasyna ktory dziwnymi sposobami skrada sie i w koncu dopada ofiare

Odnośnik do komentarza

No wszystko spoko, ale ostatnia kwestia - jak oni wymyślili sobie granie przez sieć, skoro większość ludzi leci na pałę itp. Gdzie tu wspólne plany itp. Trzeba będzie mieć dobra ekipę.

Wystarczy sprawić aby granie w pojedynkę było nie opłacalne jak w BF:BC2. Powinni zrobić tak, że łączna suma otrzymywanych przez nas punktów zależy również od reszty zespołu. Niestety niektórzy nie myślą ponieważ tacy się urodzili lub jest to ich sposób na życie, filozofia, którą się kierują. Tego już nie da rady nic zmienić.

 

Najlepiej rozwiązano to w Kane & Lynch. Jeśli ktoś jest kulą u nogi to reszta drużyny może go zabić i rozdzielić łup między siebie. Jak czujesz się na tyle mocny, żeby zabić całą drużynę i zabrać wszystko dla siebie, to jest to również możliwe.

 

Tak na dobrą sprawę to do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądać.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

To nie trailer.

 

Kompletnie bez podniety. Trzeci raz nie nabiorę się na to samo z paroma nowymi ficzerami. Na pewno nie na premierę.

Poza tym co prawda to było wiadome ale (pipi)a znowu renesans ;/;/;/.

 

Wygląda jak dlc.

Nie dziękuje.

 

PS. Konie i jazda na nich to padaka teraz po RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi się też podobało/podoba Ac2.

 

Ale z perspektywy czasu:

a) jedynka o wiele bardziej mi się widzi. Jest lepszą grą mimo, że "biedniejszą".

b) dwójka tak szczerze mówiąc aż takie wiele nie wnosi nowego.

c) Brotherhood to będzie dokładnie to samo co ostatnio z paroma mniejszymi bajerami. Do tego ta sama epoka, co już w ogóle śmierdzi dlc.

d) walić uBI ;p

 

Wezmę AC Brotherhood na pewno. Ale jak zejdzie do poniżej stówy szkoda mi płacić trzeci raz za to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.