Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

5 godzin temu, Orzeszek napisał:

jezu te cgi XD

To nie jest wysoko budżetowy film, ja bym się nie czepiał bo wygląda lepiej niż 10 lat temu w innych serialach sci-fi a premiera dopiero w przyszłym roku (może poprawią :yao: )

 

Swoją drogą wolałbym dokończenie ST Enterprise od kolejnych odcinków Discovery :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie zrobią z tego kolejną tubę propagandową skrajnie regresywnego  lewactwa i poważny story telling zejdzie znowu na dalszy plan. Chcę scenarzystów z autentyczną pasją do klasycznego sci fi a nie politycznych aktywistów po gender studies. TNG to świętość najwyższego kalibru... 

Nie wiem czy wrócę do STD po 1 sezonie. 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Gejowskie pocałunki to akurat żaden akrywizm na zachodzie w dzisiejszych czasach.

Wszystkie wydarzenia nagieto wyraźnie inspirując się nastrojami politycznymi w krajach zachodu, głównie USA. Klingoni to wyborcy Trumpa-ksenofobiczne społeczeństwo w którym nagle w tej iteracji pojawił się rasizm i silnie zaznaczony patriarchat (wcześniej kobiety miały podobne usposobienie do mężczyzn). Jak rozwiązano tą kwestię pod koniec serialu - wiadomo. Ash Tyler to właściwie czysta inspiracja osobami trans. Masa różnych innych prostackich nawiązań ktorych nie chce mi się wypisywać, a które nie stanowią żadnej wartości dodanej. Zero kreatywnego zacięcia do budowania sytuacji pobudzających wyobraźnię. Fatalnie nakreslone postaci.

Teraz wszystko musi być radykalna tubą propagandową. Tworzenie oparte o subtelne przesłania i kreatywność jest martwe. 

Gardzę. 

Edytowane przez Sebas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Typy, czy ja wam muszę przypominać, że pan Stewart da radę pociągnąć ten serial swoim warsztatem aktorskim zupełnie sam? A co do naszej wczorajszej dyskusji @Masorz to chodzi o odcinek 11 sezonu 6, gdzie Pickard trafia do niewoli i jest poddany torturom. Wg mnie jeden z najlepszych odcinków pokazujących talent Stewata. "There... are... four... lights!"

 

A co z nowym serialem? Na pewno nie będzie takich akcji jak Ishara Yar w niebieskim uniformie :wub: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że Spock, czyli kultowa postać dla serii Star Trek, pojawi się w 2. sezonie serialu Star Trek: Discovery. Do dziś nie wiedzieliśmy, który aktor podejmie się trudnego zadania wcielenia się w niezwykle ikoniczną postać. Ogłoszono właśnie, że jest nim Ethan Peck. Wcześniej występował w takich filmach jak Uczeń czarnoksiężnika, Nie ma się czego bać i w serialu Zakochana złośnica.

Twórcy serialu zapowiadali, że dostaniemy nieco innego Spocka, który będzie na innym etapie swojego życia niż w serialu Star Trek: Oryginalna Seria. Po raz pierwszy w tego bohatera wcielił się legendarny Leonard Nimoy, zaś w filmach angaż do tej roli przypadł Zachary Quinto.

 

pobrane-2.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.