Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

JON FAVREAU TO EXECUTIVE PRODUCE AND WRITE LIVE-ACTION STAR WARS SERIES

THE DIRECTOR OF IRON MAN AND THE JUNGLE BOOKWILL HELM THE SERIES FOR DISNEY’S NEW DIRECT-TO-CONSUMER PLATFORM.

Lucasfilm is excited to announce that Emmy-nominated producer and actor Jon Favreau has signed on to executive produce and write a live-action Star Wars series for Disney’s new direct-to-consumer platform. Favreau is no stranger to the Star Wars galaxy having played roles in both the Star Wars: The Clone Wars animated series and in the upcoming Solo: A Star Wars Story.

 

http://www.starwars.com/news/jon-favreau-to-executive-produce-write-live-action-star-wars-series

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Serial "Władca Pierścieni" będzie mieć największy budżet w historii telewizji. 500 MLN dolarów za dwa sezony. Większy budżet niż w kinowych filmach

  :obama::obama::obama: 

 

Najdroższy do tej pory był "The Crown" - 130 mln dolarów za sezon i "Pacyfik" - 200mln dolarów za 10 odcinków. Tutaj wychodzi 250 mln dolarów za jeden sezon.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/serial-wladca-pierscieni-ma-rekordowy-budzet-wiekszy-niz-kinowe-filmy-3023890

 

 

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...


Nowy miniserial "Sharp Objects" z Amy Adams, poniżej zwiastun:
 

"Sharp Objects to adaptacja powieści Gillian Flynn (Mroczny zakątek, Zaginiona dziewczyna), która została u nas wydana pt. Ostre przedmioty. Serial opowie o Camille Preaker, która po pobycie w szpitalu psychiatrycznym wraca do pracy reporterki. Jednak jej śledztwo w sprawie zabójstw dwóch małych dziewczynek prowadzi donikąd. Kobieta musi zająć się nie tylko pracą, ale również stoczyć walkę z własnymi demonami."

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nathan już nie w garniaku ale wciąż rządzi nim baba. 

Cytat

“Starting over isn’t easy, especially for small-town guy John Nolan who, after a life-altering incident, is pursuing his dream of being an LAPD officer. As the force’s oldest rookie, he’s met with skepticism from some higher-ups who see him as just a walking midlife crisis. If he can’t keep up with the young cops and the criminals, he’ll be risking lives including his own. But if he can use his life experience, determination and sense of humor to give him an edge, he may just become a success in this new chapter of his life.”

Wygląda na to, że serial będzie nieco poważniejszy niż Castle. Zobaczymy co się z tego urodzi.

Odnośnik do komentarza

 

Zacząłem wczoraj wieczorem, skończyłem po pierwszej w nocy. Niesamowita nostalgiczna podróż w dzieciństwo lat 90. Rywalizacja Daniela i Johnny'ego nie skończyła się po turnieju. Kilkadziesiąt lat później Johnny robi za ciecia-złotą rączkę i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka w chlewie, pije i ma kompleks Daniela, który jest bogatym właścicielem salonu samochodowego. Do sąsiedztwa wprowadza się dzieciak, którego nękają w szkole, i Johnny niechcący staje w jego obronie. Reszty można się domyślić, Johnny przywraca do życia Cobra Kai, powracają stare demony Daniela, w to wszystko wpleciony jest jeszcze wątek relacji Daniela ze swoimi dzieciakami, syn Johnny'ego i typowo współczesna high-schoolowa drama.


Pierwsza niespodzianka - serial skupia się na Johnnym i pokazuje go z zupełnie innej strony. Fakt, że w pierwszym filmie jego postać została potraktowana po łebkach (antagonista, typowy szkolny osiłek, który ma być tłem dla głównego bohatera) daje możliwość dopowiedzenia jego historii. A ta okazuje się dużo ciekawsza niż historia Daniela. Johnny wciąż żyje przeszłością, jego nauki nie zmieniły się (strike first, strike hard, no mercy!) ale role się odwracają, teraz to on uczy nerdów jak kopać tyłki. William Zabka gra koncertowo, nie wiem czy to nie jest rola życia. Nieźle wypada też dzieciak grający jego ucznia, nie irytuje jak większość młodych aktorów. W ogóle cała szkolna ekipa wypada nieźle. Ralph Macchio jest tym razem tłem dla Johna.

 

Druga niespodzianka - produkcja youtube to kontynuacja Karate Kid więc dostajemy mnóstwo fleszbeków ale nie są one wplecione na siłę, nie jest to odcinanie kuponów. Każda retrospekcja ma sens i uderza w nostalgię mocno. Jest też mnóstwo nawiązań do pierwszego filmu, chociażby całkiem śmieszne sceny treningu ("Is there any particular way you want me to wash these windows? No, I don't give i shit. Whatever's easiest") czy chociażby to

Spoiler

 

Scena jak Daniel zakłada opaskę na czoło i wykonuje kata a w tle leci znany motyw wywołała u mnie gęsią skórkę.

 

Wszystko to polane klasycznym rockiem daje łącznie bardzo fajny feel tych lat, oglądałem i miałem wrażenie, że znowu mam 10 lat i siedzę w salonie oglądając na VHS jak Daniel wykonuje kopnięcie żurawia. Chyba się robię sentymentalny z wiekiem bo kilka razy miałem gulę w gardle. Dla fanów pozycja obowiązkowa, polecam bardzo.

 

Na youtube są dostępne dwa odcinki, reszta odpłatnie. Drugi sezon już zapowiedziany na przyszły rok.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Pierwszy zwiastun serialu od Refna. Normalnie byłbym ostrożny, ale scenariusz pisał Ed Brubaker, więc... no trochę się jaram.

 

Oficjalny opis robi smaka:

Cytat

Historia opowiada o policjancie, który jeszcze nie otrząsnął się po śmierci partnera. Bohater trafia do podziemnego świata przestępczego, gdzie spotka mężczyznę, który zabił jego partnera, a także żołnierzy Yakuzy, lokalnych płatnych morderców, asasynów przysłanych przez meksykańskie kartele, kapitanów rosyjskiej mafii oraz młodocianych gangsterów.

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.