Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ladygaga

Cześć chłopaki. Od niedawna mam xboxa 360, ale chciałabym też pograć na ps3. Szukam na allegro ale nie bardzo wiem który model, czego się ustrzegać. Moglibyście mi pomóc w doborze konsoli ? Na konsoli chciałabym pograć w god of war, no i film bluray obejrzeć. Znalazłam taką aukcje:

http://allegro.pl/konsola-ps3-500gb-super-slim-pad-gra-i6838953384.html

http://allegro.pl/konsola-ps3-super-slim-500gb-pad-i6811119249.html#thumb/5

 

Czy w obecnej sytuacji żeby grać w multiplayer na ps3 trzeba wykupić abonament plus ? 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza

no nie wiem.... super-slim to najbardziej budżetowa konstrukcja poprzedniej generacji
tam cięli już tylko koszty, usprawnień dla użytkownika - raczej brak

do tego używany SS może wypaść drożej - bo teoretycznie jest nowszy.
osobiście polecam slima pierwszej generacji
mało prawdopodobne by coś w nim padło

Odnośnik do komentarza

Cześć chłopaki. Od niedawna mam xboxa 360, ale chciałabym też pograć na ps3. Szukam na allegro ale nie bardzo wiem który model, czego się ustrzegać. Moglibyście mi pomóc w doborze konsoli ? Na konsoli chciałabym pograć w god of war, no i film bluray obejrzeć. Znalazłam taką aukcje:

http://allegro.pl/konsola-ps3-500gb-super-slim-pad-gra-i6838953384.html

http://allegro.pl/konsola-ps3-super-slim-500gb-pad-i6811119249.html#thumb/5

 

Czy w obecnej sytuacji żeby grać w multiplayer na ps3 trzeba wykupić abonament plus ?

Ta za 309 już niedostępna i jest to aukcja od prywatnego gościa, różnie z tym może być.

Drugi link, za 330, to od jakiegoś komisu/lombardu i tu raczej sprzęt będzie pewny, bo jako firma nie chcą mieć babola. A poza tym pewnie sprawdzają wszystko przed wysyłką.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Mam na oku dwie PS3 z lombardu z moim mieście i może mi ktoś poradzi co będzie lepiej wybrać? Pierwsza to Super Slim (pewnie z tym 12GB dyskiem) CECH-4204A. Druga to po prostu slim 120GB  CECH-2004A. Obie praktycznie w tej samej cenie (jedna droższa o 10zł). Słyszałem, że super slimki są dość awaryjne, ale wolałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam szczerze, że wtopiłem z tym PS3 niesamowicie. Wszystko kupione, wracam, podpinam, odpalam, a mym oczom ukazuje się jakieś przerobione g***o, które w dodatku nie czyta oryginalnych płyt. Czym prędzej oddałem ten szajs i zacząłem szukać nówki. Nigdy więcej używanego sprzętu sobie powiedziałem. I tutaj robi się mały problem. W sklepach internetowych właściwie brakuje PS3jek. Model Super Slim znaleziony w 3-4 sprzedawany jest za jakieś kosmiczne pieniądze. 7-8 stów za wersję 12GB? Pozostaje tylko allegro?

Odnośnik do komentarza

Powiem wam szczerze, że wtopiłem z tym PS3 niesamowicie. Wszystko kupione, wracam, podpinam, odpalam, a mym oczom ukazuje się jakieś przerobione g***o, które w dodatku nie czyta oryginalnych płyt. Czym prędzej oddałem ten szajs i zacząłem szukać nówki. Nigdy więcej używanego sprzętu sobie powiedziałem. I tutaj robi się mały problem. W sklepach internetowych właściwie brakuje PS3jek. Model Super Slim znaleziony w 3-4 sprzedawany jest za jakieś kosmiczne pieniądze. 7-8 stów za wersję 12GB? Pozostaje tylko allegro?

to, że kupiłeś konsolę z jakimiś modyfikacjami nic nie oznacza... po prostu wtopiłeś, miałeś pecha

w sumie jest to dla mnie zaskakujące, bo używanych plejek i boxów w życiu kupiłem na pewno około 10ciu i nigdy nie miałem żadnych problemów

-trzeba wiedzieć czego się szuka.

 

wystarczy odpalić OLX, znaleźć ładne ogłoszenie, porozmawiać z normalnym człowiekiem 

-dobry kontrahent sam zaproponuje Ci, że przy odbiorze osobistym włączy konsole, pokaże gierki, usunie konsolę z SEN

sam robiłem tak przy sprzedaży 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Wkręciłem się na nowo w PS3. Wymieniłem ten dysk 500GB (ze 160) i pobieram wszystko z dwóch kont jak leci. A dodatkowo kupiłem wczoraj Split/Second (fajne wyścigi, taki Crash Team Racing w oprawie Gran Turismo) + A Bugs Life, które miałem demko PSM z numeru 4/99, potem pirata, potem oryginał, a potem oryginał spyliłem bo miał sporo rys. Z tego co pamiętam, to gra od tych ludków, co robią serie Lego, a i nie potrafili sobie poradzić z kamerą :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czy ktoś z Was ogrywał Amplitude na PS3? Łyknąłem ostatnio z plusa, ale to jest niegrywalne. Nie wiem czy mam konsole osrano, czy port taki jest, ale gra ma ze 20fps. Na PS4 demko śmiga elegancko, tutaj framerate jest taki, że odechciewa się grać. Jakieś takie chrupiące i ociężałe to to jest. Ktoś może potwierdzić/zdementować? :[

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.