Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, tak mnie naszła refleksja, że wasze podejrzenia o remaku SA w '90 mogą nie być trafione. Tutaj takie moje dwie teorie.

 

1) Najbliższe GTA zostanie osadzone w LA, ale niekoniecznie w latach 90. Dlaczego nie sądzicie, że mogą to być lata 80? Bo ma być remake SA lub VC dokładnie w poprzednim okresie czasowym? Nonsens, równie dobrze to może być GTA w LA lecz w latach 80.

 

2) Możliwe, że zagrywka z robieniem zdjęć nie ma nic wspólnego z robieniem gry w LA lub wręcz przeciwnie. Otóż LA Noire również wychodzi spod skrzydeł R* ( chyba inne teamy tylko ) Jaki jednak problem by dwie ekipy w jednym czasie porobiły zdjęcia ;) Zaoszczędziło by to kosztów R*. Druga sprawa taka, że Rocsktar celowo miesza, bo osadzi nowe GTA na przykład w Europie ( Londyn? Tak bardzo tęsknicie za Gatewayem )

 

No nic, może są to wyssane z palca pomysły, ale w końcu można popuścić ( ekhem ) wodze fantazji.

 

No :P

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, tak mnie naszła refleksja, że wasze podejrzenia o remaku SA w '90 mogą nie być trafione. Tutaj takie moje dwie teorie.

 

1) Najbliższe GTA zostanie osadzone w LA, ale niekoniecznie w latach 90. Dlaczego nie sądzicie, że mogą to być lata 80? Bo ma być remake SA lub VC dokładnie w poprzednim okresie czasowym? Nonsens, równie dobrze to może być GTA w LA lecz w latach 80.

 

2) Możliwe, że zagrywka z robieniem zdjęć nie ma nic wspólnego z robieniem gry w LA lub wręcz przeciwnie. Otóż LA Noire również wychodzi spod skrzydeł R* ( chyba inne teamy tylko ) Jaki jednak problem by dwie ekipy w jednym czasie porobiły zdjęcia ;) Zaoszczędziło by to kosztów R*. Druga sprawa taka, że Rocsktar celowo miesza, bo osadzi nowe GTA na przykład w Europie ( Londyn? Tak bardzo tęsknicie za Gatewayem )

 

No nic, może są to wyssane z palca pomysły, ale w końcu można popuścić ( ekhem ) wodze fantazji.

 

No :P

1)Ale skąd w ogóle ten pomysł z latami 90 czy 80 :blink: heh. Przecież tu nikt nie pisze o konkretnych latach w jakich rzekomo ma się dziać te nowe GTA, nikt nie rzucił hasła "epoki" równie dobrze w 2688 może dziać się ;] I my nie mówimy o żadnym remaku tylko o SEQUELU jak już.

 

 

Coś Ci się pomieszało ;p

 

2) A no pewnie na razie to wszystko gdybania z newsa i zdjęcia z Epizodów (sugerującego albo VC albo SA). Przecież nikt tak naprawdę (to znaczy my) nie wie gdzie się będzie dziać next GTA.

 

Ehh z tym L.A. Noire to paranoja jak Wy mieszacie ;p. R* wydaje Noire i tylko tyle grę robi całkowicie kto inny (Team Bondi) to nie jest tak, że Team Bondi jest studiem czy tam teamem Rockstar. Nie raz pisali, że R* się nie wtrąca do L.A. Noire (tzn. nic nie narzuca) on tylko wydaje tą grę. To nie Activision i IW :turned:

 

Nie wiem skąd te bajki, że to niby R* robi Noire, że niby TB należy do R* itd. ale nie Ty pierwszy i zapewne nie ostatni tak piszesz ;p

Nie inny team tylko całkowicie inne studio.

 

Jedna sprawa mija dzień od tych plotek i R* nic nie dementuje, hmmmmmmmmmm ;]

A pamiętacie jak było ostatnio z rzekomym remakiem VC praktycznie od razu zdementowali to.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W ten piątek dowiemy się kiedy Insomniac Games ogłosi tytuł gry nad którym pracują:

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/27/insomniac-readies-to-announce-new-title.aspx

Dawać Resistance 3, żadnych dyskusji. Obawiam się jednak, że zapowiedzą jakąś multiplatformę, no ale kur.wa, ile można czekać na R3? Ta gra powinna niedługo wyjść, a nie ma nawet zapowiedzi.

Co do Uncharted 3 - nie wygląda mi to na fejka. EDIT: A jednak chyba fejk :( Jeszcze tylko oficjalną zapowiedź nowego GTA poproszę. Na pewno nie będzie to sequel VC. Mogą być klimaty lat 80-ych, ale patrząc jak w GTA 4 R* olało ciepłym moczem fabułę poprzednich części, na tym nawiązania do VC się skończą.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Odnośnie tego co wczoraj pisał Coati i robieniu dopiero zdjęć przez R*.

 

Tak sobie przemyślałem kurde nowe GTA rzeczywiście może wyjść dopiero w 2012. R* North na pewno teraz jest zajęte Agentem ( :turned: to już nawet nie jest śmieszne), Agent na pewno nie wyjdzie w tym roku tylko jak coś to w 2011. I to na promowaniu jego pewno się skupi Take-2 a jeżeli nowe GTA miałoby wyjść w 2011 obok Agenta to wiadomo, że to by było "zabójstwo" dla Agenta.

 

Do tego dochodzi Max Payne 3 który również nie wyjdzie w tym roku tylko zapewne w 2011. Co prawda Maxa robi R* Vancouver ale wątpię żeby R* wydało tyle hitów obok siebie w jednym roku: GTA, Agent, MP3 i jeszcze jako wydawcy muszą/będą reklamować L.A. Noire (który bankowo nie wyjdzie w tym roku)...

 

Nie wiem, nie wiem ale coraz bardziej wątpię w 2011 jako datę premiery nowego GTA.

 

Ale dobra kit z tym ;]

VICE CITY CZY SAN ANDREAS? Czy to może tylko zmyłka? I całkiem nowe GTA?

 

To jest góra Góra Chiliad z SA ale Mazzeo kiedyś znalazł fotkę pokazującą, że już w VC był plakat góry Chiliad ;]

 

volcanoposter.gif

Odnośnik do komentarza

Jestem wielkim fanem GTA. Łykam praktycznie wszystko co wychodzi od R*. Pamiętam, że jeszcze przed premierą GTA IV były spekulacje, że jako DLC otrzymamy możliwość wybrania się do Vice City. Teraz te domysły mogłyby się spełnić jako pełnoprawna gra, choć nie liczę na to. Stawiam na zupełnie nowe miejsce. Podobnie jak to napisał jeden z userów tego forum, marzą mi się zmiany pary roku (śnieg!).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejny tytuł z serii Classics HD - Splinter Cell Trilogy?

 

 

 

splinter-cell-trilogy.jpg

 

 

 

http://www.thesixtha...rilogy-for-ps3/

 

I POP trylogia podobno jeszcze. Do tego podobno MK1-3 nom jeżeli to prawda to zacznie nam się zalew "klasyków". A mogę się założyć, że Kotik już obmyśla jak odświeżyć MW i mw2 i je opchnąć ponownie, JUŻ ;p

 

A tak na poważnie, zastanawiam się czy wydanie odświeżonego Splintera Trylogii nie zwiastuje wydania w końcu SC: Conviction na PS3. No nie chce mi się wierzyć, że UBI zostawi Concviction jako exa bo to niemożliwe (te zachłaniaki). I tak myślałem, że już o wiele wcześniej zapowiedzą go na PS3 (choćby na E3). No nic zobaczymy jak to będzie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

I POP trylogia podobno jeszcze.

 

 

Dokładnie:

 

http://www.amazon.fr...1183128&sr=1-30

 

Tylko, że jak to dodawałem to jeszcze nikt tej informacji nie wyniuchał :P.

 

A tak na poważnie, zastanawiam się czy wydanie odświeżonego Splintera Trylogii nie zwiastuje wydania w końcu SC: Conviction na PS3. No nie chce mi się wierzyć, że UBI zostawi Concviction jako exa bo to niemożliwe (te zachłaniaki). I tak myślałem, że już o wiele wcześniej zapowiedzą go na PS3 (choćby na E3). No nic zobaczymy jak to będzie.

 

Oby,oby. Też z wielką chęcią przytuliłbym SC: Conviction na ps3 :thumbsup:. Może zrobią jakąś niespodziankę na gamescom?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie Gamescom a jeszcze większą niespodzianką byłoby gdyby UBI zapowiedziało Conviction na Ps3 ale tą wersję pierwszą jak miał wyglądać ten Splinter hehe ;p.

Imo to mogła być gra potężna...

 

A jeszcze zostając przy UbI to przydałyby się jakieś informacje odnoście Im Alive :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mortal Kombat Arcade Compilation?

 

mortalkombat.jpg

 

http://www.vg247.com/2010/08/16/mortal-kombat-compilation-listed/

 

To by było coś :thumbsup:

 

Już któryś raz ten news się przewija ;]. No oby, oby bardzo by to umiliło czas oczekiwania na nowego MK.

 

Tylko jedna rzecz mnie zastanawia MK2 jest już na psstore (US) chyba za 5 dolców. I właśnie zastanawia mnie jeżeli wyjdzie ta kolekcja to w jakiej cenie.

100 zł to za dużo nie wiem 50-60 zł to maks ile powinni krzyczeć za to ale znając życie to ...

 

Może na GS oficjalnie zapowiedzą wraz z ceną.

Odnośnik do komentarza

Mortal Kombat Arcade Compilation?

 

mortalkombat.jpg

 

http://www.vg247.com...ilation-listed/

 

To by było coś :thumbsup:

 

Już któryś raz ten news się przewija ;]. No oby, oby bardzo by to umiliło czas oczekiwania na nowego MK.

 

Tylko jedna rzecz mnie zastanawia MK2 jest już na psstore (US) chyba za 5 dolców. I właśnie zastanawia mnie jeżeli wyjdzie ta kolekcja to w jakiej cenie.

100 zł to za dużo nie wiem 50-60 zł to maks ile powinni krzyczeć za to ale znając życie to ...

 

Może na GS oficjalnie zapowiedzą wraz z ceną.

 

Chyba nawet ja dodawałem wcześniej informacje o MK Trilogy ;] Ale to dobrze. Skoro zaczyna się pojawiać coraz więcej newsów o komplilacji Mortala to znaczy, że coś jest na rzeczy.

 

A co do ceny to stówa bita ;)

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

GTA V?

 

gta5.jpg

 

http://www.thesixthaxis.com/2010/08/18/swedish-retailer-lists-gta-v/

 

Zobaczcie date wydania - 2011. Teraz czekamy na info z GC

 

 

Fail jak nic ;p R* akurat by sobie nie pozwolił na taki wyciek ;].

 

Oni na konfie zapowiedzą nowe GTA nie wierzę w wycieki nie w tej firmie ;]

Odnośnik do komentarza

GTA V?

 

gta5.jpg

 

http://www.thesixtha...er-lists-gta-v/

 

Zobaczcie date wydania - 2011. Teraz czekamy na info z GC

 

 

Fail jak nic ;p R* akurat by sobie nie pozwolił na taki wyciek ;].

 

Oni na konfie zapowiedzą nowe GTA nie wierzę w wycieki nie w tej firmie ;]

 

Ja też myślę, że to Fake. Ale zawsze warto mieć nadzieję :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Well... to mam nadzieje ze przynajmniej porzadne streszczenie umieszcza :]

 

Mówisz i masz:

 

We?re making sure there?s a really seamless introduction to the world of Mass Effect, for players that haven?t experienced it before.

So even though it?s Mass Effect 2 specifically, we?re making sured there?s a nice introduction experience, that provides the back-story and the things that have happened up to that point in the universe, and makes it a really seamless introduction.

 

http://www.vg247.com/2010/08/18/gamescom-interview-ray-bioware-confirms-intro-content-for-me2-ps3-included-dlc-more/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na imprezie EA, która odbędzie się dzień przed TGS, zostanie zaprezentowany projekt Sudy i Mikamiego(ojciec Resident Evil) oraz Akiry Yamaoka(jako dźwiekowiec); studio które pomaga w tym projekcie to Q Entertainment (czyli Mizuguchi, twórca Rez czy Lumines). Ciekawe co wykombinowali.

 

http://www.joystiq.com/2010/08/23/eas-suda51-mikami-horror-collaboration-will-be-at-tgs-no-m/

 

Kurczę tym samym spadają szanse na ME2 ;/.

 

A co do gry może jakiś horror?

Oj jestem ciekaw ;].

Odnośnik do komentarza

Na imprezie EA, która odbędzie się dzień przed TGS, zostanie zaprezentowany projekt Sudy i Mikamiego(ojciec Resident Evil) oraz Akiry Yamaoka(jako dźwiekowiec); studio które pomaga w tym projekcie to Q Entertainment (czyli Mizuguchi, twórca Rez czy Lumines). Ciekawe co wykombinowali.

 

http://www.joystiq.c...be-at-tgs-no-m/

 

Kurczę tym samym spadają szanse na ME2 ;/.

 

A co do gry może jakiś horror?

Oj jestem ciekaw ;].

 

Tak to będzie horror. Nawet w tym newsie jest to napisane :P

 

We speculated that it was a prime opportunity to share EA Partners' highest-profile project: the Shinji Mikami-produced, Suda51-directed, Akira Yamaoka-scored, Q Entertainment co-developed horror title first announced in 2008.

Odnośnik do komentarza

Na imprezie EA, która odbędzie się dzień przed TGS, zostanie zaprezentowany projekt Sudy i Mikamiego(ojciec Resident Evil) oraz Akiry Yamaoka(jako dźwiekowiec); studio które pomaga w tym projekcie to Q Entertainment (czyli Mizuguchi, twórca Rez czy Lumines). Ciekawe co wykombinowali.

 

http://www.joystiq.com/2010/08/23/eas-suda51-mikami-horror-collaboration-will-be-at-tgs-no-m/

 

Kurczę tym samym spadają szanse na ME2 ;/.

 

A co do gry może jakiś horror?

Oj jestem ciekaw ;].

 

Co masz na mysli mowiac ME2? :o

 

Mass Effect 2?

 

Resident Evil jest slaba seria, wiec ja bym sie jakos specjalnie nie podniecal ta nowa gra ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...