Jump to content

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Guest Mr. Blue

Recommended Posts

Widział już ktoś reklamę Uncharteda w naszej TV? Bo mi mama mówiła: 'szymon, ta twoja gra w telewizji ciągle jest, ta an an anczarted?'

Ale wydaję mi się że pomyliło jej się z Battlefieldem bo na grach zna się podobnie jak ja na mongolskim balecie więc wolę się upewnić. :)

Z cyklu "Za kulisami", o robieniu Motion Capture:

http://www.youtube.com/watch?v=cnxZP2UtRME

(Jest kilka scen z Launch Trailera, więc jeśli ktoś go nie widział i nie chce żadnych spoilerów, to niech tego nie ogląda)

Mam nadzieję, że na płycie z U3 jest kilka podobnych filmików jak przy U1 i U2, bo lubiłem je oglądać :)

@jankes - tak, trzeba dosyć sporo kulek wpakować żeby zabić.

Edited by SzczurekPB

mam pytanie odnośnie multiplayer.dalej trzeba wjechać 90% magazynka żeby gość skonał?

Jak celujesz to starczy 3 serie z G-Mail lub 1/3 magazynka AK, czyli niemal identycznie jak w U2, to nie CoD/BF i za to ND chwała.

Edited by YETI

Na razie nie moge wpisac kodu z Pass'a do online - po prostu mi go nie przyjmuje.

Mam nadzieje, ze to dlatego, ze jeszcze kilka dni do premiery. ;) Gdyby nie to by byly jaja..... a moze trzeba wpisac na koncie kraju z ktorego pochodzi gra - nie wiem, zobacze za kilka dni.

Mam nadzieje, ze to dlatego, ze jeszcze kilka dni do premiery.

Raczej o to właśnie chodzi ;-) W końcu jeszcze działają serwery bety przecież, więc do 1 listopada na bank "pełne" multi nie ruszy.

Edited by K@t

Sprawdzilem i w grze mozna dowolnie laczyc jezyki - napisy z tekstem jak kto chce; np. mowa po angielsku, a napisy po polsku. ;)

Pogralem chwile i przyznaje, ze ciekawe, ciekawe....... gra od poczatku zaskakuje. ;)

Edited by saptis
  • Upvote 1

Sprawdzilem i w grze mozna dowolnie laczyc jezyki - napisy z tekstem jak kto chce; np. mowa po angielsku, a napisy po polsku. ;)

Pogralem chwile i przyznaje, ze ciekawe, ciekawe....... gra od poczatku zaskakuje. ;)

doszly mnie strasznie niepokojące doniesienia na temat jezyka w grze - nie wiem czy jest to prawda czy nie, stad pytanie.

Podobno polska edycja(polska okładka itp.) posiada tylko jezyk polski bez możliwości zmiany. Natomiast jest ed. multi językowa z ang. okladka w której jest ponoć również jezyk polski i wszystkie można zmieniać jak się chce.

Strasznie mnie to zaskoczyło gdy usłyszałem od kolesia w sklepie, bo nigdy nic takiego nie miało miejsca.

Pomóżncie!!

Od jakiego kolesia i w jakim sklepie?

Kolesie w sklepach niestety z reguły mają znikome pojęcie nt. zawartości gier, które sprzedają.

WSZYSTKIE polskie źródła podają, że jest możliwość zmiany języka i nie ma takiej opcji, żeby było inaczej.

Edited by K@t

W niemczech kupowałeś? Też mam zamiar, ale nie wiem do końca jak z wersjami językowymi.

Edited by zwolak6

Od jakiego kolesia i w jakim sklepie?

Kolesie w sklepach niestety z reguły mają znikome pojęcie nt. zawartości gier, które sprzedają.

WSZYSTKIE polskie źródła podają, że jest możliwość zmiany języka i nie ma takiej opcji, żeby było inaczej.

właśnie dlatego zostałem ogromnie zaskoczony!! nie bede podawał sklepu ale powiem ze to jeden z wiekszych konsolowych w Warszawie.

Wiadomo czy tylko polska ed. ma jezyk polski czy moze inne europejskie wydania też go posiadają?

Edited by QTF

Było już tłumaczone, że jedynie brytyjska wersja ma PODOBNO nie mieć języka polskiego. Wszystkie inne europejskie wydania są multijęzykowe:) W tej chwili nawet nie opłaca się nikomu robić 10 różnych wersji gry - jest jedna i ta sama wydawana w różnych krajach.

Edited by K@t

Było już tłumaczone, że jedynie brytyjska wersja ma PODOBNO nie mieć języka polskiego. Wszystkie inne europejskie wydania są multijęzykowe:) W tej chwili nawet nie opłaca się nikomu robić 10 różnych wersji gry - jest jedna i ta sama wydawana w różnych krajach.

nawet ostatnimi czasy byly sytuajce gdy polski jezyk byl tylko dostepny dla krajów EU wschodniej(jedna wersja- chyba polska,rosja,czechy). Natomiast ed. z Francji czy Niemiec takowych nie posiadały. Pewnie bylo o tym mowione jednak nie sledziłem tego wątku od początku, a czytał stron wstecz nie zamierzam.

Edited by QTF