Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie odpaliłem ani razu. Dużo straciłem? Single za to bardzo fajny.

z technicznego punktu widzenia ostatnich 10 lat - nic. ot po prostu wolnosc w tej grze pozwala na kreatywna zabawe, kazdy znajdzie cos dla siebie, pod warunkiem ze gra ze znajomym ktorego slyszy. inaczej sie do tej gry nie ma co zblizac juz.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Na GTA VI sobie poczekacie :pawel: 

 

 

We've already said that fiscal 2019, which isn't that far away, is $2.5bn net sales minimum, £700m cash flow from our operations minimum... that's pretty consequential.

 
"We are moving in the direction of that goal, David has outlined his five-year plan that will get us part way there. Obviously we know what Rockstar tends to do. And Rockstar's activities have been transformed by Grand Theft Auto Online."

 

http://www.gamesindustry.biz/articles/2017-07-21-take-two-ideally-we-will-have-at-least-one-triple-a-title-every-year

Odnośnik do komentarza

 

 

obecne online nie pociagnie za dlugo, bo robi sie koszmar. 

R* zarabia tyle forsy na GTA Online, że prędzej zrobią kolejną cześć tylko Online, niż nowego singla. Przypominam, że jak zobaczyli forsę z niby waluty w gierce online, to porzucili dodatek singlowy.

 

 

ile? 

Dyrektor generalny Strauss Zelnick potwierdził w rozmowie z inwestorami, że GTA Online nadal przekracza wszelkie prognozy, a tryb sieciowy GTA 5 zanotował „najlepszy kwartał w historii”. Wydawca spodziewa się, że dobra forma utrzyma się w nadchodzących miesiącach, więc Grand Theft Auto Online zanotuje ostatecznie także rekordowy rok pod względem wyników finansowych.

Jeśli o liczbach mowa, to sprzedaż cyfrowa wzrosła w kwartale o 47 procent w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, do poziomu 281 milionów dolarów. Przychody wypracowane dzięki transakcjom cyfrowym, wirtualnej walucie, DLC i dodatkach tego typu odpowiadały już za 63 proc. tej sumy, czyli o 72 proc. więcej niż w okresie kwiecień-czerwiec w 2016 r. 

źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2017-08-03-cztery-lata-po-premierze-gta-online-nadal-bije-rekordy-przychodow

Odnośnik do komentarza

Take-Two NT. Switcha:

We were excited six months ago and supportive. We’re excited now. We have NBA 2K and WWE 2K coming for Switch. The sales have been great. We expect sales to continue to be great, we’re very optimistic around the platform, we’re very supportive of Nintendo. So the only thing that’s changed in the last six months is our initial belief, has been reinforced by the early very strong results.

To kiedy port V na Switcha? :)
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Wczoraj ukończyłem fabułę. Zajęlo mi to 72 godziny, oraz 75% gry. Rozgrywka wywołała we mnie mieszane uczucia. Zabrakło mi wielu pobocznych elementów gry we free roamie, np. możliwość korzystania ze siłowni, jakieś eventy czy fast foody. Na plus spokszczenie gry. Tłumacz idealnie przełożył dialogi między postaciami, czy murzyński slang na język polski. Świetna jest również chemia pomiędzy głownymi bohaterami, oraz relacje Franklina z Lamarem. Fabuła nieco przekoloryzowana, ale pozostałe elementy gry nieco przysłoniły słabsze elementy głównego wątku. 

Teraz pozostały mi biznesy, giełda, oraz zadania poboczne, czuję, że nadal będę świetnie się bawił, przy próbie ukończenia gry na 100%.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość ragus

Kiedyś jak R* wydawało ponownie GTA, to albo robili double packi z Vice City i III, albo wydawali IV z dodatkami SINGLOWYMI

 

 

a teraz monetki do jakiegoś marnego multi xD

 

 

hhHHhHHhhHHRRRRRRRRRRRRR

 

 

TFU

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.