Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mi by tam wystarczył nawet jeden ;p z postacią albo logiem można byłoby już węszyć co i jak hehe.

 

Btw Rockstar pewnie ma niezłą polewkę jak czyta światowe newsy, plotki, doniesienia itd. Domysły gdzie, co i jaka będzie "Piątka" a oni już doskonale wiedzą ;].

Kiedyś czytałem, że przed San Andreas jak powstawały spekulacje gdzie się będzie dziać (o dziwo niektórzy trafiali, że SA będzie po VC) to Rockstar rejestrował domeny "GTA: Tokio" heh.

 

To jest dopiero zabawa ;p

 

Panowie obczajcie sobie jak wyglądało i miało nazywać się GTA:

 

http://www.gameinfor...ts-infancy.aspx Design Docs Show Off GTA In Its Infancy

 

Od tego się zaczęło można rzec ;].

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Myślę, że jak najbardziej a powiem nawet więcej. RDR miało zapewne też na celu przetestowanie nowych rozwiązań w ich autorskim silniku, więc istnieje możliwość że 5 będzie jeszcze ładniejsza, nawet pomimo złożoności środowiska które przedstawi. Spójrzcie na InFamous 2 - R* jest w stanie osiągnąć taki poziom a może nawet i lepszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma co się oszukiwać, modding GTA IV bardzo wysoko powiesił poprzeczkę w kwestii choćby tak trywialnej w grach jak grafika ;) Wątpię, żeby piątka wyszła jeszcze w tej generacji bo Rockstarsi dość ostrożnie podchodzą do kwestii nowych tytułów, zwłaszcza jeżeli chodzi o tak dochodową markę.

GTA to dość specyficzna gra skierowana do ludzi z niższym od średniego IQ, chodzących w tanich dresikach z targu i pijących "Złotego denara" z Żabki, lubujących się w dawaniu w pysk wszystkiemu co nie biega szybciej i nie jest niebieskie. Tacy ludzie nie oczekują dużo od fabuły, twistów fabularnych i cholera wie czego jeszcze. Byleby ludek ładnie łamał kark gdy wyrzuci się go przy stówie z wozu. O tak, idę teraz komuś dać wpier*ol bo się nakręciłem.

  • Plusik 4
  • Minusik 27
Odnośnik do komentarza

Texz, bardzo to ciekawa wypowiedź w Twoim wykonaniu,cóż skłoniło Ciebie do wyrażania tak wysoce kontrowersyjnych opinii,które mogą i zapewne tak będzie,wzburzyć wielu Graczy,będących fanami serii GTA.Ja osobiście jestem niezwykle oburzony tokiem Twojej wypowiedzi i uważam ją za wielce niesprawiedliwą i mylną.Niemniej jednak pozdrawiam i życzę powodzenia,to piszę ja,fan serii GTA,ograniczony dres i wiejski głupek,na to wychodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Texz - dzienny limit minusów wykorzystałem, będziesz musiał poczekać do jutra.

 

E: Ok. Leci minusik.

 

A jak dla mnie GTA IV było znakomite, tak jak każde GTA i jestem spokojny o GTA V. Serio, mało mnie jak będzie wyglądało, gdzie będziemy grać. Będą pistolety, samochody, plaża, policja, bandyty - będzie kolejna wyśmienita gra od mistrzów, od R*. Kóniec kropka.

Edytowane przez schab0795
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym bardzo, żeby Rockstar pokazało wreszcie GTA V a E3 byłoby idealna okazją. Niestety, martwi mnie ta cisza w temacie od czasów GTA IV. Niebawem miną trzy lata od premiery a my nie zobaczyliśmy nawet jednego zdjęcia. To zdecydowanie nie w stylu R* i nie w przypadku tak renomowanej marki jak GTA...

 

Obym się mylił i mam nadzieję, że developer szykuje nam na E3 niespodziankę...

Odnośnik do komentarza

 

No jaja, jaja, jaja, jaja jak berety będą jak to będzie SA2 heh. Tyle, że SA2 wcale nie musi oznaczać "czarnych klimatów" w końcu ten temat dogłębnie wykorzystali w San Andreas. Równie dobrze może to być SA2 ale w klimatach współczesnych tak jak GTAIV co w zasadzie sugeruje ten niby opis postaci. Najważniejsze tylko żeby możliwości, gameplay był tak rozbudowany jak w SA (siłka musi być ;p).

 

Jeszcze odnośnie E3 i zapowiedzi tego GTA. Ja to cały czas łudzę się, marzę, nie daje mi to spokoju czy Rockstar robi/zapowie Trylogię w HD oprócz "Piątki". Wymasterowanie GTA3, VC i SA, zdobycie platyn/calaków świetnie umiliłoby czas oczekiwania na nowe GTA.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja to bym chcial zeby po pijaku dalo sie pilotowac wszelakie latajace maszyny, oraz korzystac z broni palnej oraz tluc innych po mordzie.

 

Strasznie mi w GTA IV brakowalo mozliwosci, zeby sie na(pipi), a potem komus na(pipi) XD Ewentualnie wyjac gnata i zaczac nim wymachiwac.

[no dobra, moze nie tak strasznie, ale po napiciu sie troche sie zawiodlem ze nie da sie tych rzeczy robic bo moglaby to byc niezla zabawa]

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...