Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

między innymi po to powstało multi :P gra ze znajomymi to kopalnia pomysłów. podobną akcję próbowaliśmy w zeszły weekend ale tam jednak rzeczka przypominała rzeczkę a nie rów z wodą po opadach deszczu :D

 

p.s. wyrzutnią fajerwerków da się przesunąć łódź na lądzie. tylko raz ale się da.

Odnośnik do komentarza

GTA w wersji z płyty instaluje się obok wersji z psn. Mam nadzieje że save file będzie działać. Bo jak nie to czeka mnie 70% kampani od nowa a potem brakujace 30 % czyli razem cała gra w singlu.

 

Oby nie, Oby nie, Oby nie, Oby nie, Oby nie, Oby nie, Oby nie, Oby nie. No i jeszcze progres on line gdzie mam 8 level, oby i to nie przepadło. 

 

Save file z wersji psn ma kod CUSA 00419 a na pudełku z grą jest kod CUSA 00411

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

nie stwierdzili definitywnie że nie będzie tylko żeby nie czekać bo póki co skupiają się na online. singlowe dodatki wyczekują praktycznie wszyscy miłośnicy gta i każdy z nich momentalnie rzucił by hajsem w ekran. niech sobie gadają, uwierzę jak zobaczę że nic a nic nie wypuszczą do nowej odsłony. na chwilę obecną grzebią w online, ok, spoko. singiel to jednak dla mnie tylko kwestia czasu. będzie to będzie i wyskoczą z bombą.

Odnośnik do komentarza

Jakie niestety, daj spokój, terror (chyba dobrze kojarzę?), niech oni zapowiedzą nowe RDR, czy nawet inną grę, byle nową.

Mmm ktoś o mnie pamięta ^ ^ xD

 

Nie no jasne, lepiej dostać nową grę niż dodatki. Po prostu boję się, że na tą nową grę od Rockstar z 3 lata minimum będziemy musieli czekać (jak nie więcej) ;/ Przecież u nich zawsze od pierwszego trailera do wyjścia pełnej gry mija sporo czasu, np.: pierwszy trailer Red Dead Redemption ukazał się w 2005 roku, a premiera była dopiero w 2010. W tym momencie nie mamy nawet tego głupiego teasera ich nowej gierki.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Akurat co do RDR to oni mieli spore problemy w produkcji. Chyba przez 2 lata gra praktycznie nie była tworzona. Dopiero gdzieś 2006-2007 zaczęli ją faktycznie robić i wyszła jedna z najlepszych gier ever. :banderas:

Gdzieś czytałem, że to właśnie przez problemy z RDR GTA V wyszło dopiero w 2013 roku, bo część ludzi z Rockstar North zostało oddelegowanych do pomocy przy RDR gdyż mieli doświadczenie w silniku przy GTA 4. 

 

Pamiętam jak w PSXExtreme przeczytałem zapowiedź na chyba 10 stron. Ło jezu jak się wtedy podjarałem, a o tytule nie wiedziałem totalnie NIC. 

 

No kur.wa jak RDR 2 nie zapowiedzą do połowy następnego roku(e3?) to chyba RIP. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jak żadnej nowej gry nie zapowiedzą do połowy 2016 to będzie totalna porażka. Powoli zaczynam łudzić się, że wpadli na taki genialny pomysł, że najpierw stworzą gierkę, a potem ją pokażą pół roku przed premierą (coś, jak Fallout 4) :P Wyobrażacie sobie taką akcję, w czerwcu 2016 dostajecie trailer nowego red dead, a potem info, że premiera pod koniec 2016 :D

Odnośnik do komentarza

A może by tak po prostu zaczęli robić COKOLWIEK do Singla ? W 2014 obiecywali jakieś dodatkowe zlecenia na zabójstwa od Lestera i nadal nic nie ma. 

 

Ogólnie jak wszyscy pracownicy (prawie 370 osób) może robić pare aut i misje w edytorze kilka miesięcy.  :facepalmz:

 

Odkąd zaczęli zajmować się tylko Online tak bardzo nimi gardzę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.