Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Byłbym w stanie w to uwierzyć gdyby nie:

 

W 2017 seria doczeka się czegoś wielkiego. Premiera GTA 6, którego akcja będzie się toczyć we współczesnym Vice City. GTA 6 ma dodatkowo zawierać wszystkie miasta wydane do tej pory w serii.

Zbyt piękne żeby było prawdziwe. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

spekulacje to są zawsze i wszędzie. tezfunz jest dość wiarygodny bo jego przecieki i odkrycia się potwierdzają. co do wypunktowanych rewelacji to brzmi pięknie. trochę zbyt pięknie. szczególnie ostatni punt że 6 to będzie 5 po aktualizacjach. owszem, możliwe technicznie ale serio? wątpię. reszta dość prawdopodobna ale to też bardziej wishlist. wiem że od premiery V minęło już dużo czasu ale nowe gta na moje to nie prędzej niż 2018. samo VC dość możliwe. odświeżone LC i LS już było więc logicznie pora na VC ale... no właśnie czy pójdą logiką czy dowalą coś nowego? dlc do V ok, to jest niemal pewne ale czy w takiej formie? kasyna już od dawna krążą ale ktoś chyba tutaj za dużo dorobił do tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Coś się zaczyna dziać, jakieś przecieki i spekulacje.

 

http://gtasite.net/news/2583/masa-nowosci-juz-wkrotce_.html

 

Już pomijając fakt, że nie wiem kto może uwierzyć w takie coś, to news dostał aktualizację

 

@Aktualizacja 09.02.2016 
Tezfunz twierdzi, że informacje dostarczone przez użytkownika porkharsui są fałszywe, dlatego jeszcze raz przypominam o podchodzeniu z dystansem do notki. Warto przy takiej okazji puścić wodze fantazji i opisać elementy, które chcielibyśmy zobaczyć w grze.
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Coś się zaczyna dziać, jakieś przecieki i spekulacje.

 

http://gtasite.net/news/2583/masa-nowosci-juz-wkrotce_.html

 

Już pomijając fakt, że nie wiem kto może uwierzyć w takie coś, to news dostał aktualizację

 

@Aktualizacja 09.02.2016 
Tezfunz twierdzi, że informacje dostarczone przez użytkownika porkharsui są fałszywe, dlatego jeszcze raz przypominam o podchodzeniu z dystansem do notki. Warto przy takiej okazji puścić wodze fantazji i opisać elementy, które chcielibyśmy zobaczyć w grze.

 

To akurat jest typowa notka: oczywiście, że kłamie. Przecież nikt nie powie przed oficjalną zapowiedzią, że ktoś kto wrzuca takie informacje na temat jakiejś gry mówi prawdę. Tyle razy to było przerabiane. 

Inna popularna odpowiedź to: Bez komentarza. 

Odnośnik do komentarza

Witam.  Może ktoś już przerabiał problem który wystąpił u mnie.  Za jakąkolwiek pomoc z góry dziękuje .   Chodzi o loty pionowe, jest miejsce gdzie zalicza się 3 podrząd: dokładnie Twin Tower.  Nie mogę zaliczyć pierwszego n nich w sumie najłatwiejszego , właśnie pomiędzy wieżami. Około 60 prób i nic , w żaden sposób. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zes.rałbym się z beki jeśli okazałoby się to prawdą, zważywszy na fakt jak na forum broni się tego studia.
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=221405595&postcount=1
Nie zaczynam walki więc niech nikt tutaj wścieklizny nie dostanie, opcja podawana w linku jest nawet bardziej niż prawdopodobna skoro do dziś zero info o dlc.

Odnośnik do komentarza

Liberty City, North Yankton, Las Venturas, San Fierro, jeszcze (pipi).ana Kinszasa i Hanoi online DLC. Już się to potwierdzi, oł jea.

 

 

Ale jest pieczywo o to online, ojezu. Jak chcą ludzie płacić, to płacą. RDR wyjdzie w przyszłym roku, a następne GTA pewnie za 3-4 BO TAK PRAKTYCZNIE ZAWSZE WYCHODZIŁO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...