Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
17 godzin temu, grzybiarz napisał:

No ale chyba jakąś stację radiową wprowadzili?

W ogóle skoro tyle aut i rzeczy dodają do multi, co im szkodzi, dodać te np. auta do singla?

 

1. Wprowadzili bodajże dwie nowe stacje. Pierwsza była promocyjna (w sensie, promowała jednego artystę, wiec  do singla było im na rękę) a drugiej chyba nie umieli zrobić tylko do multi i pojawiła się też w singlu :D

2. Wtedy ludzie jeździli by nimi w singlu i nie wydawali by kasy żeby kupić je w multi 

Odnośnik do komentarza

Kurde, też tak mieliście w grze, że czasami przycisk R2 nie łapał podczas strzelania? Przechodziłem prolog i musiałem mocno go naduszać, żeby zadziałał. Samochody prowadzi się normalnie. Tylko tutaj mi się tak dzieje, w innych grach wszystko sponio.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłem ponownie grę, pierwszy raz na PS4 i powiem tak - to najlepszy świat jaki kiedykolwiek wykreowano w grach (jeszcze RDR tutaj jest i pewnie RDR2 będzie). Przez kilka godzin jeździłem furkami po drogach, słuchałem nowych utworów w radiu (Moloko <3), kurwa, no piękna gra. A te okolice na wzgórzach przy wyjeździe z Los Santos, to :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Niby tak ale jak dla mnie to jakoś uleciał trochę klimat. Rozbicie fabuły na trzech też nie pomogło. Zachody słońca fajne, wschody i skąpane we mgle miasto też ok ale... no nie wiem. Może to wina radia? Niby są epickie klasyczne kawałki rockowe, popowe, itd ale jakoś nie towarzyszą mi żadne emocje podczas jazdy. Nie takie jak podczas przemierzania ulic dzielni przy Check Yo Self Ice Cube'a albo skąpanych w deszczu peryferii przy It Was A Good Day również Ice'a w GTA: San Andreas

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2018 o 10:57, Wredny napisał:

"The only girl (in the world)" Rihanny - niby głupi pop, ale się fajnie rozkręca i daje niezłego kopa do szybkiej jazdy

Ty ale Rihanne to ty szanuj lepiej. 

 

Uwielbiałem jezdzić do tego Trevorem po pustyni. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pop FM miał świetne kawałki, gierka świetna, patrzeć jak się ogrywało pierwszy raz, klimat uleciał ale milo się wspomina, latanie MIG-iem z highway to danger :banderas: także pierwsze wygłupy online z kumplem, śmigaliśmy po całej mapie rożnymi autkami, wspinaczki na mount chiliad przerobionymi jeepami, zjeżdżanie rowerami na dol, itd,itp,  

 

E994AA4F5314EE6BF633764BFC657AA0EEB5B403

 

6C461F0B0B981FF0CCF8A30E9040B31A079C7A15

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...