Skocz do zawartości

lato 2010


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość LoganOldschool

Zgadzam się. :) Do tego dołożę podkoszulek, moje odkrycie zeszłych wakacji:

 

U9051A_001_2.jpg

 

Na to, jeśli chce się wybrać gdzieś do miasta można narzucić rozpinaną koszulkę, najlepiej w ciągle modną kratkę:

 

2_620_126.jpg

 

Ogólnie cały ten zestaw jest bardzo ok. :)

 

Jest bardzo bardzo ok ;)

Odnośnik do komentarza

Moje buciki:)

 

Ładne, aczkolwiek te okulary są kiepskim wyborem. Kiedyś się rozpisywałem na ich temat, datego podsumuje w skrócie. Są zayebiste tylko dla osoby, które je kupiła i dla wąskiego grona ludzi mających jakieś rozeznanie. W innym przypadku będziesz wyśmiewany przez ludzi biegających w pumach ferrari i adidasach godyerach. Poza tym w podróbach tych okularów lata tyle nastolatek, że to by wyglądało stojąc w autusię pośrodku bandy rozwrzeszczanych gimnazjalistek i mając takie same szkła

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie podejmuj rozmowy, bo masorz w lato chodzi w glanach i w jednej koszulce kata

 

Gekon to polec mi jakieś inne okulary

W zasadzie każde. Noo ewentualnie jak chcesz takie to żeby to było widać, że się wyróżnia i nie jest podrobem za 10 zeta z allegro. Dawanie 300 zeta za oryginały też jest głupim pomysłem. Może te http://www.vtrn.pl/Vans-AKCESORIA-Okulary-s-pol-1214554061__1245231183_.html

 

Sam noszę te o http://www.arctica.pl/p122/s-113-safari

 

Innych nie polece, bo sie na tym nie znam. Mogą być jakieś klasyczne albo zawsze modne aviatory

Odnośnik do komentarza

Nie podejmuj rozmowy, bo masorz w lato chodzi w glanach i w jednej koszulce kata

 

Jeszcze mnie nie poyebało. Wolę wygodne półbuty. A i koszulek mam od zayebania, w tym ani jednej Kat'a bo nie słucham tego zespołu.

idz stąd

Odnośnik do komentarza

Nie podejmuj rozmowy, bo masorz w lato chodzi w glanach i w jednej koszulce kata

 

Jeszcze mnie nie poyebało. Wolę wygodne półbuty. A i koszulek mam od zayebania, w tym ani jednej Kat'a bo nie słucham tego zespołu.

idz stąd

 

a Ty stont spjerdalaj w podskokach

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Prawdziwy facet nie powinien ubierać się w towary zalatujące lub ociekające gejowszczyzną jak np.

 

1. super_mario_bros_50cm_shop.jpg

 

2. ffxiii_Hope_Estheim4.png

 

I nie dorabiajcie do tego moich ultrakvltowych metalowych koszulek czy brody bo to zwykłe wyrywanie z kontekstu i żal.pl

Najlepiej kota obrócic ogonem, przeca nie będę Wam robił po kolei zdjęć wszystkich swoich betów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...